Şimdi Ara

Alınık--- 1920*1080 Monitör 100-150 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Biliyorum başlık çok iddaalı olmuş ama bütçem bu kadar.

1920*1080 çözünürlüklü sağlam, ölü pixel olmayan bir monitör arıyorum.

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Başkan o fiyata o özellikte birde temiz monitör bulman zor ama teklif gelirse kaşına gözüne bakma al derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezkaza 200 TL'ye 4K teklif eden olursa yönlendirir misiniz? Size 1080P lazımmış ve bütçenizi aşıyor.

Edit: Sadece TR faturalı, maksimum bir haftalık, kusursuz, jelatinleri sökülmemiş, kabloları kullanılmamış, uzun uzun ölü piksel testi yapabileceğim bir 4K monitöre, görüntü kalitesi hoşuma giderse, mat IPS ise 200 TL verebilirim. Yanlış anlaşılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 9 Mayıs 2018; 12:58:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben o paralara 19" 1440x900 monitör arıyorken garp geldi.

genelde insanlar bütçesi yetmiyorsa ihtiyaçlarını kısıtlamaya giderler bilin istedim.
  • Ne kadar tuhaf. 35 yaşındayım ve bu forumda artık insanları ti'ye alan insanları da gördüm ya. Helal olsun. Öyle söylüyorsunuz da ben bu forumda bilgisayar parçalarını ücretsiz gönderen forum üyeleri gördüm.

Teşekkürler herkese.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• O eskidendi, ben kaç sistem dağıttım topladım sattım. Sahibinden e koyardim 330 buraya koyardim 300. Yeter ki foruma satalım diye. Şimdi burası da sahibinden oldu. Eski Forum değil herkes burada 14 yaşında çocuklar satış yapıyor. Ha yukarıdaki arkadaşlara da hak veriyorum. Ama işine geldiği gibi yazıyor herkes. İhtiyaçları kısmak kısmı doğru. Ama artık tr insanı dünyanın en zeki insanı sıfıra aldığını 6 ay 1 sene kullanıp kar Edip satıyor. İkinci el mantığı da saçmaladı artık iyice.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.