Şimdi Ara

Alındığı gün arıza yapan Tucson 1.6 GDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
0
Favori
12.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaş aldığı gün araba ile yolda kalmış ,
    aynı şikayeti başka sitelerde de gördüm .
    İlan 3 temmuz tarihli ve hala kaldırılmadığına göre sanırım
    sorun hala devam ediyor , zaten artık insanın o
    arabayı kullanası bile gelmez ki tamir edilse bile .
    yazık valla insanlar yüzmilyarlarca tl veriyorlar ve aldıkları
    sıfır km araçlar aynı gün bozuluyor .
    Böyle şeylerin olması üzücü tüketici kime güvensin.
    Bu arkadaş artık nasıl bir daha Hyundai markasına güvenebilir ki.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-erdemir-den-alinmis-ayni-gun-ariza-yapmis-arabami-satiyorum-456848989/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazakbil -- 21 Temmuz 2017; 16:47:43 >

• Ne yani ayni gun ariza veren araca sahip cikmiyorlar mi ? Mahkemesi felan yok mu bu isin bu kadar basit mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl ilan ve o araç 0 olarak 95-96'ya alınıyor zaten. Şaka mıdır nedir.

Liste fiyatı ise 101 bin.

Bence ağır yalan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Bu nasıl ilan ve o araç 0 olarak 95-96'ya alınıyor zaten. Şaka mıdır nedir.

Bence ağır yalan.

Tucson 1.6 GDI ELITE OTM. (BENZİNLİ) 116.100 TL 114.100 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Bu nasıl ilan ve o araç 0 olarak 95-96'ya alınıyor zaten. Şaka mıdır nedir.

Bence ağır yalan.

Tucson 1.6 GDI ELITE OTM. (BENZİNLİ) 116.100 TL 114.100 TL

https://m.hyundai.com.tr/fiyat-listesi/tucson

Burada 101.000 TL yazıyordu pardon 2016 içinmiş bu, adam bu fiyat farkını verip 2017 mı almış yani. Hiç sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 21 Temmuz 2017; 17:33:30 >

• Ben 2010 yılında TDCI Ford Fusion teslim aldım Ankara'dan. 3 gün sonra Ankara-İstanbul giderken aynı araba ile yolda kaldım. Çekici ile aracı Kızılcahamamdan servise götürdüm. Kafalarına attım. Yaptılar. Yıllarca bindim.

Tucson iyi araba. Fena da gitmiyor. Araçta belli ki bir sıkıntı var. Aracın sorununu servise çözdürmeyi beceremediyse değişim hakkı var. Millet hakkını bilmiyor, sonra atıp tutuyor. Tabii ki olabilir böyle şeyler. Geçmiş olsun.

Arıza, üretimden fabrika hatası olabilir. Tüketici kime güvensin? Üreticiye güvensin. Haklarını bilsin. Haklarına sahip çıksın. Atsın arabayı servisin kafasına. Doğru üslup ile her işini hallettirir. Hyundai de iyi firma, distribütörü de iyi.
  • Aldığı gün 3900 km yol mu yapmış?

• 1.6 130 ps ve LPG li araçtan nasıl bir performans beklemişte basmış merak ettim.Araçta sorun olduğu belli zaten,0 araçta böyle bir sorun çıkamaz,çıkmamalı.Lakin alındığı gibi de basılmaz.Rodaj olsun parçaların alışması olsun bazıları yalanlasa da gerçekten önemli olan birşey.Konuşup Hyundai ile sandık motor değişimine gitmeliydi bana kalırsa.Tucson gibi bir araca açıklamadaki yazdığı iddialar fazla bence.Bir tek gitmediğine inanırım,o da atmosferik 1.6 cc motor ve LPG li olduğundan.

Ayrıca,Hyundai'nin distribütörü olsun,marka değeri olsun gerçekten bu tarz olaylarda kaliteli davranıyorlar,olması gerektiği gibi.Doğuş gibi yalan üstüne yalan atıp postalamıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 21 Temmuz 2017; 18:1:15 >
  • bu abd de olsa 1 e 1 değişim yapılırdı, bu neden böyle sahipsiz? ortada bir sıkıntı var ama bilemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bu abd de olsa 1 e 1 değişim yapılırdı, bu neden böyle sahipsiz? ortada bir sıkıntı var ama bilemedim.

Bekir Tr de adam sana gunahini bile vermez.

• İyi de bu aracın lpgye uyumlu olmadığını sokaktaki ayşe abla da biliyo.Lpgden kaynaklı servis bildiğim kadarıyla garanti kapsamında tutmuştur ve bakmamıştır.Zor bi durum.

• Şanzıman sorunlu bence
  • yanlış ama bu, halk itiraz etmeyi unutunca güçlü görünen tarafın istediği ötüyor o zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

yanlış ama bu, halk itiraz etmeyi unutunca güçlü görünen tarafın istediği ötüyor o zamanda

Yapacak bir sey yok.

• ilk gunden enjektör yemiş sorun lpg dendir. diyorum.

• İyi de bu kadar yazmıs cizmis ilanı actıktan sonra kim alır ki sıfırıyla neredeyse aynı olan arabayı.

Fiyat bu seviyedeyse 3 5 daha koyar sıfırını alırım sahsen.

• Servise kızdığı için bu ilanı vermiş zaten. Servisin taktırdığı LPG ile sorun yaşamış. Servis de garanti dışı deyip sahip çıkmayınca film kopmuş. Hyundai bu araçlara LPG önermediğini açıkça bildirdiği halde hala millet akıllanmıyor. Kilometreler ilerledikçe sorunlar artacak. Bu arada lpg'ciler de yolunu bulmuş olacak.

• K.B.R.O kullanıcısına yanıt
    satmak için değildir. almayı düşünenlere fikir olması ayrıca hyundai türkiyeye tepki olsun diye olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-DCT kavrama arızası olabilir. Kronik sorun sayılabilecek bir şey. Bağırır demesi ona işaret.

Kafadan sıvı lpg kiti de iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 21 Temmuz 2017; 20:38:23 >
  • 160nm tork
    1600kg ağırlık
    0-100 12.1sn

zaten fazla ahım şahım bir performans değeri yok sen giderde buna lpg takarsan birde rampada dizelde alıştığın performansı beklersen sorunu arabada değil kendinde aramalısın. zaten kendinden başkasına zarar veremeyecek şekilde ilan açmasından belli ilanı açan kişinin zeka düzeyi.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.