Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ALINDI >>> ((ÖNCE KARGO -Sonra Ödeme ile)) AOC I2757FM, 27', 1920x1080, 5ms, Full HD, IPS, LED

5
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Veri Depolama >> ALINDI >>> ((ÖNCE KARGO -Sonra Ödeme ile)) AOC I2757FM, 27', 1920x1080, 5ms, Full HD, IPS, LED
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      31 Ocak 2016 10:33:28 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      AOC I2757FM, 27", 1920x1080, 5ms, Full HD, IPS, LED

alınmıştır güvenip gönderdiği için teşekkür ederim.
      Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 11 Şubat 2016; 12:22:41 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Yarbay
      7258 Mesaj
      Referanslar: 80

Katılım Zamanı
      30 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

26 Ocak 2016 01:00:52
      Koray hiç göremiyorum o güzel yorumlarını nerelerdesin

5 TL ye Trabzon'dan kargo iyiymiş hocam yaw, ben geçen sene oraya 2 kg luk protein tozu yolladım 20 TL tuttu kargo
      |
      |

Kesinlikle 18 yaş altı ile alışveriş, PTT kargo ve PTT ile ürün/para gönderimi veya alımı yapmıyorum. Ayrıca rezerve sadece kapora ile yapabilirim. Anlayışınız için teşekkürler.
    • Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      26 Ocak 2016 01:08:12 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alynty: kyorhan

Koray hiç göremiyorum o güzel yorumlaryny nerelerdesin

5 TL ye Trabzon'dan kargo iyiymi? hocam yaw, ben geçen sene oraya 2 kg luk protein tozu yolladym 20 TL tuttu kargo

Nasyl göremiyorsun yav. Eskisi kadar faal olmasa da gördü?üm ve bilgim olan konularda bazen satycyya bazen alycyya bilgilendirme amaçly yazyyorum gezip gördükçe. Geçen 4 gün uzakla?tyrma aldym, birinin ilana ?ey yazdym. Anakart servise bakym ve test için gitmi? demi? de, araba my bu dedim, asly da ?uymu? ramleri görmemi? ondan gitmi?. Ortaya da çykty neyse bu yüzden 4 gün uzakla?tyrma aldym 30 ya?ymda koyuyor adama tabi :) Öyle çok da hevesim yok eskisi gibi

okulun anla?masy var bizim o sayede 5.73 e gidiyor 1 desi. 2 desi 6.5 filan güzel böyle gittigidiyora filan gerek kalmyyor :))

Te?ekkür ettim bu arada çok nezaketlisin
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      4721 Mesaj
      Referanslar: 175

Katılım Zamanı
      20 Temmuz 2001

Durum
      Forumda değil

29 Ocak 2016 11:55:21
      Forumda daha neler neler var..! ayrıca venüsün aya yaklaşmasından kaynaklı çekim kuvvetinin koç burcunun yay burcuna olan efektif etkisi göze alındıgında ortaya cıkan süper lig tablsunun piyasaya oluşturduğu baskı neticesinde fiyatın neden bu olduğunu anlayamayanlara araştırmalarını tavsie ederim.Sonuçta bizim koray

Hayırlı işler koray
      |
      |

ÖNEMLİ NOT BANA 0543 225 82 94 NOLU TELEFONDAN ULAŞMADAN PROFİLİME İTİBAR ETMEYİNİZ
    • Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      29 Ocak 2016 13:42:04 Konu Sahibi
      Sen Nasıl tahlil etmişsen doğrudur abi hayırlı cumalar teşekkürler :)

230 a düşürmüşler kargo dahil n11 de namussuzlar &#128512; Benim ilanı baltalamak için kesin

Ssd değil de ram çok ucuzladı her an Tayvan da bir fabrika yanabilir fiyatlar fırlayabilir. Bir kumara girip stok yapmak lazım diyorum ben :)
      |
      |

• Yarbay
      4721 Mesaj
      Referanslar: 175

Katılım Zamanı
      20 Temmuz 2001

Durum
      Forumda değil

29 Ocak 2016 15:44:06
      Kardeşim teşekkür ederim sanada hayırlı cumalar, inan piyasa süprizlerle dolu aslında taiwanda ram atölyesi kurucan merdiven altı tabiri caizse bas rami bas hafıza kartını bas flashı gönder :D
      |
      |

ÖNEMLİ NOT BANA 0543 225 82 94 NOLU TELEFONDAN ULAŞMADAN PROFİLİME İTİBAR ETMEYİNİZ
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
web tasarım
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.