Şimdi Ara

ALINDI >>> ((ÖNCE KARGO -Sonra Ödeme ile)) AOC I2757FM, 27', 1920x1080, 5ms, Full HD, IPS, LED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    AOC I2757FM, 27", 1920x1080, 5ms, Full HD, IPS, LED

alınmıştır güvenip gönderdiği için teşekkür ederim.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 11 Şubat 2016; 12:22:41 >

• Koray hiç göremiyorum o güzel yorumlarını nerelerdesin

5 TL ye Trabzon'dan kargo iyiymiş hocam yaw, ben geçen sene oraya 2 kg luk protein tozu yolladım 20 TL tuttu kargo
  • quote:

Orijinalden alynty: kyorhan

Koray hiç göremiyorum o güzel yorumlaryny nerelerdesin

5 TL ye Trabzon'dan kargo iyiymi? hocam yaw, ben geçen sene oraya 2 kg luk protein tozu yolladym 20 TL tuttu kargo

Nasyl göremiyorsun yav. Eskisi kadar faal olmasa da gördü?üm ve bilgim olan konularda bazen satycyya bazen alycyya bilgilendirme amaçly yazyyorum gezip gördükçe. Geçen 4 gün uzakla?tyrma aldym, birinin ilana ?ey yazdym. Anakart servise bakym ve test için gitmi? demi? de, araba my bu dedim, asly da ?uymu? ramleri görmemi? ondan gitmi?. Ortaya da çykty neyse bu yüzden 4 gün uzakla?tyrma aldym 30 ya?ymda koyuyor adama tabi :) Öyle çok da hevesim yok eskisi gibi

okulun anla?masy var bizim o sayede 5.73 e gidiyor 1 desi. 2 desi 6.5 filan güzel böyle gittigidiyora filan gerek kalmyyor :))

Te?ekkür ettim bu arada çok nezaketlisin

• Forumda daha neler neler var..! ayrıca venüsün aya yaklaşmasından kaynaklı çekim kuvvetinin koç burcunun yay burcuna olan efektif etkisi göze alındıgında ortaya cıkan süper lig tablsunun piyasaya oluşturduğu baskı neticesinde fiyatın neden bu olduğunu anlayamayanlara araştırmalarını tavsie ederim.Sonuçta bizim koray

Hayırlı işler koray
  • Sen Nasıl tahlil etmişsen doğrudur abi hayırlı cumalar teşekkürler :)

230 a düşürmüşler kargo dahil n11 de namussuzlar 😀 Benim ilanı baltalamak için kesin

Ssd değil de ram çok ucuzladı her an Tayvan da bir fabrika yanabilir fiyatlar fırlayabilir. Bir kumara girip stok yapmak lazım diyorum ben :)
  • Kardeşim teşekkür ederim sanada hayırlı cumalar, inan piyasa süprizlerle dolu aslında taiwanda ram atölyesi kurucan merdiven altı tabiri caizse bas rami bas hafıza kartını bas flashı gönder :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.