Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ALINDI >> (( ÖNCE KARGO, Sonra Ödeme)) Gigabyte NVDIA WINDFORCE GTX 1060 3GB Ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
0
Cevap
2
Favori
1.040
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> ALINDI >> (( ÖNCE KARGO, Sonra Ödeme)) Gigabyte NVDIA WINDFORCE GTX 1060 3GB Ekran kartı
Giriş
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      13 Şubat 2018 02:06:49 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      ÖNCE KARGOyu teslim aldım ardından ürünü kontrol edip ödemeyi gerçekleştirdim. Arkadaşa güveni için teşekkür ederim :)

İletişim; pm ya da
      0546 742 1000 Koray

Başlıkta yazan ekran kartı modellerini, fatura- garanti, kutu bilgileriyle birlikte fiyatını da ekleyerek iletirseniz hızlı bir alışveriş olur. Tanıdığım ve daha önce birkaç kez alışveriş yaptığım arkadaşlar dışında ancak ürünü teslim aldığım gün deneyip ödemesini yapmak şartı ile alım yapabilirim. Bunun dışında ürün almıyorum, ve lütfen ne verirsin gibi mesaj yerine fiyat şudur yazın. Teşekkür ederim.

Sapphire R7 260X 2G D5 OC Version 2GB 128 BIT
      http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=38D17047-E956-4D7A-AA1B-050A3F519239&lang=eng
      Kutu, fatura vs yoktur. Herhangi bir fiziksel ya da teknik problemi yoktur. 2gb miningte zaten çalışmıyor mining kartı filan olamaz :) Teşekkürler.

Fiyat: 270 TL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 14 Şubat 2018; 12:52:30 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

Reklamlar
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.