Şimdi Ara

ALINDI === i7-9700k muhteşem cumadan yurt dışı alıp uygun fiyata satan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tüm yardımcı olmak isteyen arkadaşlara tşkler.
    pmye birçok mesaj geldi, aralarından uygun olan birisi ile
    an itibariyle yine forumdan dediğiniz fiyatların çok çok altına
    sıfır kapalı kutu tr index garantili alındı.

herkese iyi alışverişler..

!!! ALINDI !!!!

Not: bu ilan nasıl pasifleştirilir bilen varsa cevap olarak altına yazsın lütfen..

Merhaba,
    Yeni bir işlemciye ihtiyacım var.
    ilanda ki gibi i7 9700k ariyorum.
    350-390-400 dolar gibi fiyatlara sattılar. Kartim musat olmadığı için kaçırdım ne yazik. Varsalarda uygun fiyata yakalayıp ihtiyacı olmayan satan..
    Tabi öyle 2800 3000 diyen varsa o fiyata teşekkür ederim kalsın. Türkiye de de bulunuyor aynı rakama.

2200 civarı ufak biraz altı üstü olabilir.
    İzmir Yada şehir dışı olur.
    Havale EFT yapılır.
    Referansız yada yeni üyelerden alınmaz.
    İşlemcinin fatura örneği olmalı.
    Kutusu olmali açılmış test edilmiş olabilir.
    İslemcinin yanında kalemle kagida rumuz ne tarih yazılı resim istenir.

PM ile teklif yazınız. Anlasirsak alayım.

Herkese hayırlı satışlar.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaFeRMaX -- 5 Aralık 2018; 16:27:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam o cuma indirimlerinde 9700k indirime girmedi. Ne newegg de ne de amazonda.. 410 dolar fiyatı vardı. Amazonun yaptığı 1 saatlik indirimde 385 dolar x 1.06 eyaletler arası vergi ödeyerek 409 dolara Amerika'daki arkadaşıma sipariş verdim. Bana gelişi 2200 oldu. Kolay kolay o fiyata alan satan olabileceğini zannetmiyorum.
  • 350 dolara nerede sattılar bende merak ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2650 TL ye satıyorum.

Alınan fiyat 2700 TL

Sıfır açılmamış.

Yanlış anlamanı istemem ama O fiyata alan bir elin parmağını geçmez sanırım ve o dediğiniz fiyata da satılmadı.ya neyse. :) İstediğin fiyata 8700k satmıyorlar bilginiz olsun ben teklifimi yaptım size uyarsa anlaşırız. .:)
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Tamam fiyatı esnetelim 2400-2500 diyelim de dediğiniz fiyatlar biraz yüksek degimi. Belki açılmış az kullanılmış bir işlemcide bulabiliriz. Belli stokculuk yaptılar işlemcileri 😀 pek satan çıkmadı yada daha ellerine ulaşmadı alanların.amazondan Ana kart cpu soğutucu ram PSU ssd aldım lakin gel gör 2 haftada 210 lira dolar kurundan dolayı ucuzlama oldu. Bu gün alsaydık 210 lira ucuza alacaktım. Neyse sizede aldığınız in daha altına verin denmezya. Hadi kazancınız yüksek olsa biraz daha düşün derdim ama... n11 den indirim kuponu ve kredi kartı kampanyası ile bu dediğiniz fiyata tr garantili de bulunabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaFeRMaX

Tamam fiyatı esnetelim 2400-2500 diyelim de dediğiniz fiyatlar biraz yüksek degimi. Belki açılmış az kullanılmış bir işlemcide bulabiliriz. Belli stokculuk yaptılar işlemcileri 😀 pek satan çıkmadı yada daha ellerine ulaşmadı alanların.amazondan Ana kart cpu soğutucu ram PSU ssd aldım lakin gel gör 2 haftada 210 lira dolar kurundan dolayı ucuzlama oldu. Bu gün alsaydık 210 lira ucuza alacaktım. Neyse sizede aldığınız in daha altına verin denmezya. Hadi kazancınız yüksek olsa biraz daha düşün derdim ama... n11 den indirim kuponu ve kredi kartı kampanyası ile bu dediğiniz fiyata tr garantili de bulunabilir.
    Dediğiniz fiyatlara evet 2400 - 2500 bandında kullanmış veya açmış oldugundan zararına bakmamdan belki satan insanlar çıkabilir.
  • 2500'e sıfır satan varsa bende ciddi alıcıyım.
  • 2650 TL'ye satıyor. Bence fiyat çok iyi.

• tüm yardımcı olmak isteyen arkadaşlara tşkler.
    pmye birçok mesaj geldi, aralarından uygun olan birisi ile
    an itibariyle yine forumdan dediğiniz fiyatların çok çok altına
    sıfır kapalı kutu tr index garantili alındı.

herkese iyi alışverişler..
  • Hangi islemciye ne kadar odediniz hocam ?

• Valla bende merak ettim ne kadara aldıgını.2200 e 8700k almayı düşünüyorum arkadaşın vereceği yanıta göre 9700 k ya yönelebilirim :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.