Şimdi Ara

[ALINDI] Gtx 1050ti + G4560 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
3.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • memnunum hocam şu ana kadar sadece cs go da beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levitasyon123

memnunum hocam şu ana kadar sadece cs go da beğenmedim.

bende dün sistem topladım arkadaşa, anakart,işlemci,ekran kartı aynı ama ne bileyim işlemci biraz düşündürdü beni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up oyun testi isteyen varsa yazabilir.
  • witcher 3 testini bekliyoruz hocam ultrada hairworks kapalı sana zahmet hayırlı olsun aynı sistemi düşünüyorum bende.
  • Sıcaklık değerlerini de atabilirseniz iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam hocam çektim videoyu şu anda yükleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levitasyon123 -- 6 Mart 2017; 15:58:5 >
  • h.o kardeşim
  • Ulusavas kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Levitasyon123 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim sistem tam bir fp ürünü olmuş.
  • Biri acil yardım edebilir mi sanki gta 5 de darboğaz yaşıyorum ekran kartım % 100 ünü kullanmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levitasyon123 -- 6 Mart 2017; 20:1:43 >
  • Asıl ben teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levitasyon123

Biri acil yardım edebilir mi sanki gta 5 de darboğaz yaşıyorum ekran kartım % 100 ünü kullanmıyor..

Yasaman normal. Bf 1 gta 5 multiplayer gibi oyunlarda islemcin yer yer yetersiz kalir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır ama çok düşük % 60 larda geziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levitasyon123 -- 6 Mart 2017; 21:56:10 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=CUySM6oXdFk bakın hocam videoya alıp youtubeye attım neden böyle acaba
  • GTA 5 o konuda cidden acayip bir oyun. Eskiden laptobum vard 4710mq ve 980m liydi (770 le 780 arasında bir performansı var) gpu kullanımı bu kadar olmasa da bayağı düşüyordu. Ve beni 60 fps in altına düşürüyordu bu hep. Hatta 40 fps in altını bile zorladığı oluyordu yer yer. Sonra şuanki sistemim vardı ama sistemimin işlemcide overclock yoktu ve gtx 980 liydi. O zaman gpu kullanımı %95 altına inmiyordu. Şimdi 1070 takılı ve işlemcide overclocka rağmen gpu kullanımı 70 ler 80 lere düşebiliyor yine. Ama fps 70 80 in altına inmiyor kolay kolay yine de. GTA 5 cidden ilginç tepkiler veriyor. Ben de mantığını çözemedim. Witcher 3 bu arada o sahnede işlemci 40 fps lerdeyken ıkınıyorsa novigrada girince npc lerin bol olduğu yerlerde darboğaz olacaktır kesinlikle. 60 fps in altına indireceği yerler olacak ayar kıssanız da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 6 Mart 2017; 22:11:8 >
  • Selamun aleyküm.
    MâşAllah, hayırlı olsun
  • teşekkürler hocam o kullanım düşmeleride herhalde çözünürlükten kaynaklıymış dsr ile kullanın diyorlar internette şu an deniyeceğim .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.