Şimdi Ara

ALINDI >> Apple iPhone 5S, 16GB Siyah (( önce kargo sonra ödeme ile alındı))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Uğur hocama güveni için çok teşekkür ederim.

En az 10 ay garantili ve faturalı ya da fatura fotokopili neyse, iphone 5S veya 6 arıyorum.

Kozmetik durumuna ve kutu içeriğine göre 5S için maks. 1220, 6 için 1850 TL ödeyebilirim.

Referansı 100 ün altında olan üye 2001 üyesi olsa dahi elden alışveriş olmayacak ise ürünü önce kargo sonra ödeme şeklinde satın alabilirim.

Herkese iyi alışverişler, Saygılar, hiickimse.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 1 Temmuz 2015; 13:38:02 >

• kardeş o fiyatlara biraz zor be ama ankaradayım istersen elimde 5s var 1350 tl ye verebilirim çok temiz 4 ocak 2016 ya kadar garantisi var oda acil paraya ihtyacım var ondan bu fiyat alırsan elden alışverirşi yaparız. vereceklerim kutusu kitapçıkları kulaklığı (Sıfır hiç açılmadı duruyor) şarj cihazı çok temiz sayılır öyle kopuk yada parççalanmış veya kopmaya yakın şarj cihazlarında değil tertemiz kırılma vs yok yani sıfır niyetine al kullan
  • kingofbet K kullanıcısına yanıt
    ist.da 1200 e 18 ay garantili var (önce kargo sonra ödeme olmadığı için alamadım)

1150 ye ankarada 5 ay garantili var(bunu ben istemedim garanti az diye)

daha bir ton örnek. 1350 nerde 1220 nerde yani. acil paraya ihtiyacın var ama piyasadan 200 lira fazlasını istiyorsun :D çok acilmiş gerçekten :) sahibinden.com a bir gir bakalım 1200 civarı kaç tane var 1 yıl civarı garantili.
  • baktım kardeşte asen yanlış bakmışsın bir daha vbak evet 18 ay garntili var anakaradada ama adam al tarafını düşrmüş cihazın altıgöçük :) 1200 e veriyor
    1100 e var evet adam gene çarpmış üstü altı göçük sen bence bir daha bak hadi saygılar iyi alışverişler sana alabilirsen o fiyata :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.