Şimdi Ara

ALINDI!! EARPODS Ref ilan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Alınık Aksesuar #Kulaklık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

IP4s de kullanılmak üzere Earpods veya micli kulaklık aramaktayım. Fiyatım max =ALINDI TEŞEKKÜRLER

İLETİŞİM PM

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beatlerym -- 27 Ekim 2013; 0:24:10 >

• 4s düşünürsen konuşabiliriz kayıtlı simfree tertemiz çiziksiz 950tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

4s düşünürsen konuşabiliriz kayıtlı simfree tertemiz çiziksiz 950tl

aklımda bulunsun =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatlerym

quote:

aklımda bulunsun =)

Yurtdışı cihazlara yönelme bence bu kadar para verip garantisiz mal almak çok mantıklı değil ki zaten 1000 civarına da garantili 4s bulunuyor biraz sabırla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

quote:

aklımda bulunsun =)

Yurtdışı cihazlara yönelme bence bu kadar para verip garantisiz mal almak çok mantıklı değil ki zaten 1000 civarına da garantili 4s bulunuyor biraz sabırla :)

Biraz önce senin laptop ilanına bakıyordum bende =) bekliyoruz artık acelesi yok..
  • quote:

Biraz önce senin laptop ilanına bakıyordum bende =) bekliyoruz artık acelesi yok..

Öyle kuzenin laptop yoksa çok alışveriş yaptığım yok, eski günlerdeki gibi değil yaşlandık :) Bulursun inşallah gönlüne göre telefon, ben de şimdi bir motorola atrix dikkatimi çekti onu inceliyordum. 400 civarı bulunabiliyor ve nerdeyse iphone 4s kadar iyi özellikleri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Öyle kuzenin laptop yoksa çok alışveriş yaptığım yok, eski günlerdeki gibi değil yaşlandık :) Bulursun inşallah gönlüne göre telefon, ben de şimdi bir motorola atrix dikkatimi çekti onu inceliyordum. 400 civarı bulunabiliyor ve nerdeyse iphone 4s kadar iyi özellikleri :)

atrix her türlü bulunuyo 400 450 ye temiz ama iphone gibi olmuyo =) o akıcılık vs yok eğer varsa söyle alayım ben hemen atrix

• pm attim..
  • Merhaba ,

İphone 4 Siyah 16 gb Orjinal kayıtlı(kaydı onaylanmıştır.) 700tl ye verbilirim.

Fiyat tamam dersen resimlerini mail atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mszehir -- 13 Haziran 2013; 15:02:25 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar..

Kendim için kullanacağım temiz ip4 aranmaktadır. Temizlik ilk konu benim için. Simfree ve KAYITLI olmalıdır .. GEÇİCİ KAYITLI CİHAZ olursa fiyattan 115 TL harç parasını düşerim. Yani geçici kayıtlı cihazların fiyatı uygun olursa iyi olur. Geveyli cihazlarda keza öyle.

Referanslarım boldur. REFERANSI 25 Den az olan arkadaşlar için SANALPAZAR dan alabilirim. Refernaslı arkadaşlarda sıkıntı yok. Ne siz madur olun ne ben.

ARANANLAR

Sim Free
    Temiz
    İçi açılmamış tamir görmemiş
    VARSA GARANTİLİ
    Sarj Aleti orjinal olmalı
    8-16-32 Gb
    Wifi Home tuşu sorunsuz

TEKLİFLER PM ile Antalya elden 15 Hazirandan Sonra KOCAELİ elden. TRABZON elden alım yapabilirim

Göz at derim iphonemi satıyorum sende bir bak bbelki alırsın.http://forum.donanimhaber.com/m_81812657/tm.htm

• quote:

Merhaba arkadaşlar..

Kendim için kullanacağım temiz ip4 aranmaktadır. Temizlik ilk konu benim için. Simfree ve KAYITLI olmalıdır .. GEÇİCİ KAYITLI CİHAZ olursa fiyattan 115 TL harç parasını düşerim. Yani geçici kayıtlı cihazların fiyatı uygun olursa iyi olur. Geveyli cihazlarda keza öyle.

Referanslarım boldur. REFERANSI 25 Den az olan arkadaşlar için SANALPAZAR dan alabilirim. Refernaslı arkadaşlarda sıkıntı yok. Ne siz madur olun ne ben.

ARANANLAR

Sim Free
    Temiz
    İçi açılmamış tamir görmemiş
    VARSA GARANTİLİ
    Sarj Aleti orjinal olmalı
    8-16-32 Gb
    Wifi Home tuşu sorunsuz

TEKLİFLER PM ile Antalya elden 15 Hazirandan Sonra KOCAELİ elden. TRABZON elden alım yapabilirim

Çiziksiz 30 günlük sofor iphone 4 satılık yada takaslık.http://forum.donanimhaber.com/m_81812657/tm.htm

• Sifirayakin maximum 4 -6 kez kullanilmis bir ear pods var 50 liradan biraka bilirim uygunsa goruselim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 5ten cikma satarim 4aylik 50tl ye satarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.