Şimdi Ara

-ALINDI-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Uşak İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 -ALINDI-
    Alınmıştır yazan herkese çok teşekkürler.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Uşak Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 300 tl civarına HD 7850 bulabilirsiniz. O işlemci ile hem güzel ikili olurlar hemde cs go, dota gibi ıvır zıvır oyunları rahat rahat oynayabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus

https://www.hepsiburada.com/zotac-nvidia-geforce-gt-710-1gb-64bit-dx12-pci-e-2-0-ekran-karti-zt-71301-20l-p-HBV000003OME2?magaza=Laptopparca

oyun oynatmaz ama.
    Merhaba hocam teşekkürler tavsiye için ama o bütçeye sıfır bir şey almak istemiyorum, gerçi sıfır diyorum da 6 sene falan oldu sanırım o kartlar da çıkalı :))

• quote:

Orijinalden alıntı: modj0

300 tl civarına HD 7850 bulabilirsiniz. O işlemci ile hem güzel ikili olurlar hemde cs go, dota gibi ıvır zıvır oyunları rahat rahat oynayabilirler.
    Evet 6870 falan da satılmıştı bir kaç gün önce de kaçırdım malesef

• ati 7xxx ve 6xxx ürünleri tavsiye etmiyorum. Ömürlerini tamamladılar her an patlama olasıkları var.

cihaz uzağa gittiği için müdehale şansınız da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incubus -- 18 Mayıs 2020; 2:44:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus

ati 7xxx ve 6xxx ürünleri tavsiye etmiyorum. Ömürlerini tamamladılar her an patlama olasıkları var.

cihaz uzağa gittiği için müdehale şansınız da yok.
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam, malesef ülke durumları bu yönde dar bütçeyle üstüne çıkamıyorum...
    7000 serisi zamanlarını hatırlıyorum 300 lira falandı sıfır kartlar, şimdi ikinci elleri o fiyatta ne yazık ki.
    Eski ama güçlü değil de orta güçte bir kaç senelik kart bulabilirsem daha iyi olacak dediğiniz gibi.

• Merhabalar, dilerseniz yorulmamis, overclock yapilmamis msi hd6870 hawk twin frozer verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.