Şimdi Ara

Alın size Burak'ın pozisyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blokluydu merak ettim bloğunu açtım bi de resim koymayı becerememiş onu kopyaladım.

Keşke hiç kaldırmasaymışım.
  • en fazla 10 yaşında
  • o arada 20 cm olduğundan haberi yok
  • resim koymayı öğrensen keşke
  • Biri bana açıklayabiliir mi? Burak düşerken Escude'de yere düşüyor. Herhalde çimlere takılıp düşmedi bu adam. Çünkü çimlere takılsa yerde çim parçaları kalkar. Escude'nin bir müdahalesi var ki kendide yere kapaklanıyor. Ha diyecekseniz Burak sol ayağını Escude'nin sol ayağına soktu gerçekten becerikli bir oyuncumuz varmış derim. Çünkü topa bakarak koşuyorken ayağı oraya daldırmak ciddi marifet. Her zaman diyeceğim gibi pozisyon NET FAUL. Ama faul CEZA SAHASI DIŞINDA. Burada suçlanacak kişi Burak değil hakemdir. Ha günah çıkarmış olabilir. Çünkü Hilbert'in Emre Çolak'ın vuruşunu kestiği pozisyonda NET PENALTIDIR.
  •  Alın size Burak'ın pozisyonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuestMember

Biri bana açıklayabiliir mi? Burak düşerken Escude'de yere düşüyor. Herhalde çimlere takılıp düşmedi bu adam. Çünkü çimlere takılsa yerde çim parçaları kalkar. Escude'nin bir müdahalesi var ki kendide yere kapaklanıyor. Ha diyecekseniz Burak sol ayağını Escude'nin sol ayağına soktu gerçekten becerikli bir oyuncumuz varmış derim. Çünkü topa bakarak koşuyorken ayağı oraya daldırmak ciddi marifet. Her zaman diyeceğim gibi pozisyon NET FAUL. Ama faul CEZA SAHASI DIŞINDA. Burada suçlanacak kişi Burak değil hakemdir. Ha günah çıkarmış olabilir. Çünkü Hilbert'in Emre Çolak'ın vuruşunu kestiği pozisyonda NET PENALTIDIR.

Hilbert'in pozisyonuyla Umut'un pozisyonu arasındaki farkları açıklar mısın?

• Bi gidin Burak'ı savunmayın o hareketi şampiyonlar liginde yapsın aldatmaya yönelik hareketten direk kırmızı yer Türkiye de ki hakem kalitesini bir kez daha gördük işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

• quote:

Orijinalden alıntı: Amaranto

quote:

Biri bana açıklayabiliir mi? Burak düşerken Escude'de yere düşüyor. Herhalde çimlere takılıp düşmedi bu adam. Çünkü çimlere takılsa yerde çim parçaları kalkar. Escude'nin bir müdahalesi var ki kendide yere kapaklanıyor. Ha diyecekseniz Burak sol ayağını Escude'nin sol ayağına soktu gerçekten becerikli bir oyuncumuz varmış derim. Çünkü topa bakarak koşuyorken ayağı oraya daldırmak ciddi marifet. Her zaman diyeceğim gibi pozisyon NET FAUL. Ama faul CEZA SAHASI DIŞINDA. Burada suçlanacak kişi Burak değil hakemdir. Ha günah çıkarmış olabilir. Çünkü Hilbert'in Emre Çolak'ın vuruşunu kestiği pozisyonda NET PENALTIDIR.

Yapma etme Umut'un golünü ne izledin mi gerçekten? Ne topa yükseldiğinde ne top sizin adamdan gelip Umut'a yönlendiğinde, Umut'un eline çarpan bir şey yok. Bel bölgesine çarpıp top önüne düşüyor. Zaten hiç bir oyuncunuzda el var diye itiraz etmiyor top çizgiyi geçmedi diye itiraz ediyor ama bariz top çizgiyi geçti. Umut ile Hilbert'in pozisyonu kıyaslamak bence cahillik. Emre topa vurduğunda ellerini kapatmaya çalışan (sözde) Hilbert'in topu nasıl kestiğini, top direk kaleye gidiyordu o kola çarpan topun yön değiştirdiğini görmemek fanatikliktir. Her neyse olan oldu biten bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Topun konumuna bakarsan yukarıdaki resimden sonra senin koyduğun resim gelir

•  Alın size Burak'ın pozisyonu
  • quote:

quote:

quote:

Yapma etme Umut'un golünü ne izledin mi gerçekten? Ne topa yükseldiğinde ne top sizin adamdan gelip Umut'a yönlendiğinde, Umut'un eline çarpan bir şey yok. Bel bölgesine çarpıp top önüne düşüyor. Zaten hiç bir oyuncunuzda el var diye itiraz etmiyor top çizgiyi geçmedi diye itiraz ediyor ama bariz top çizgiyi geçti. Umut ile Hilbert'in pozisyonu kıyaslamak bence cahillik. Emre topa vurduğunda ellerini kapatmaya çalışan (sözde) Hilbert'in topu nasıl kestiğini, top direk kaleye gidiyordu o kola çarpan topun yön değiştirdiğini görmemek fanatikliktir. Her neyse olan oldu biten bitti.

Cevabı kendin vermişsin işte topun gidişatı değişiyor diye.

Buraya bak bakalım top Umut'un neresine geliyor? Bu arada yanlış anlaşılmasın benim itirazım ilk saniyedeki pozisyona. Mustafa pozisyonunu almış tam uzaklaştıracakken aniden topun yönü değişiyor ve devamında gol oluyor. Mustafa ayağına gelen topa kafa pozisyonu alacak kadar salak mı? Topun yönünün değişmeme imkanı yok. Burda da elden başka hiçbir şey topun yönünü değiştiremez.

Ve unutmaki Fb-Antep maçında da ilk golde kimse itiraz etmedi ama orda da çok bariz bir elle oynama vardı.

• quote:

quote:

quote:

Hilbertin pozisyonu nasıl penaltı arkadaşım, Allah için ? Hilbert elini kaçırıyor ve eli vücuda yapışık elleri açık olsa ve elini çekerken bile eline çarpsa evet dediğin gibi net bir şekilde penaltıdır ancak el vücut ile yapışık istersen pozisyonu tekrar izle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nossti

quote:

quote:

tebrik ediyorum iste galatasaraylilikta bu zaten.

escude bu insanlik disi faulunden dolayi besiktastan kovulmali
    sizin 5 penaltiniz yendi onu da soyleyelim aman.

su goruntuler varken halen ceza sahasi disindaki pozisyona penalti diyenler
    escudenin dokunmadan faul yaptigini iddia edenleri tebrik ediyorum tam bir galatasaraylisiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nossti

quote:

quote:

tebrik ediyorum iste galatasaraylilikta bu zaten.

escude bu insanlik disi faulunden dolayi besiktastan kovulmali
    sizin 5 penaltiniz yendi onu da soyleyelim aman.

su goruntuler varken halen ceza sahasi disindaki pozisyona penalti diyenler
    escudenin dokunmadan faul yaptigini iddia edenleri tebrik ediyorum tam bir galatasaraylisiniz

Arkadaş, şu Beşiktaş bölümüne bugün iki mesaj attım ilkin de Beşiktaş bölümü burası ne mesaj atıyorsun buraya- forumun sana mesaj atma yetkisi verdiği yere- dendi. 2.si ise bu.

Üşenmedim yazıcam. Sanırsam yukarıdaki hayal mahsüllerini bir önceki alıntımdaki doğrudan esinleyip oluşturdun.Canın sağolsun.

1.Ben pozisyon şudur budur demedim.
    2.Tartışılan sahne yerine sonrasını koyup birilerine mesaj göndermedim
    3.Daha sonra yanlışımı gösteren birini de trollemedim.
    4.Görüntüler deyip bir görüntüden tüm maçı savunmadım.bknz madde 1
    5.Bir takımın taraftarı olmayı aşağılamadım.
    6.Tüh burası da Beşiktaş bölümüymüş o3 atıp kaçtım

Futbol tartışalım diye geliyoruz fakat ne yazık ki insanlarla tartışabiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoolBoy53

Bi gidin Burak'ı savunmayın o hareketi şampiyonlar liginde yapsın aldatmaya yönelik hareketten direk kırmızı yer Türkiye de ki hakem kalitesini bir kez daha gördük işte

Aldatmaya yönelik hareketten kırmızı nerede görülmüş? :) Şakacı şey
  • İşin aslı KIRMIZI KART için süre yoktu...
  • mobilden bu kadar oldu çok bilmişlere bak yok 10 yaşındaymışım yaşm 20 senin gibi çok ergen gördü bu forum...
    yok resmi kopyalayamamışım fasa fiso telefonda yaparken arada internet gitti tam anlamıyla yapamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.