Şimdi Ara

Alın Size AK PARTİ Öncesi TÜRKİYE ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ak Parti .. Recep Tayyip Erdoğan Bu Ülke İçin 15 Senede Ne Yaptı Ki ? Diyenlere Gelsin Bu Video !!

• bu yönden de bakılınca hak veriyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz bizi ne zannediyorsunuz anlamıyorum. Bu muhalifler kördür mü diyorsunuz? Alakası yok.
    2002 yılında Akp'yi Abd iktidar yaptı, bu topraklara, hatta Dünya'nın her yerine dolar aktı, böyle bir dönemdi.

Akp bu parayı belediyeciliğe harcadı, insanlara hizmet getirdi. Biz bunları biliyoruz.
    Oturup da "Hiçbir şey beğenmiyorlar." diyip, bunları izleyip, "Körler işte." diye kendinizi avutmayın.
    Biz bunları da görüyoruz. Çekilen peşkeşleri, Irak ve Suriye'yi, ekonomimizin şimdiki halini, dostumuzun kalmayışını, her yerden şamar yiyişimizi de görüyoruz. Siz de biraz iki taraflı görseniz, sorunumuz kalmayacak.
  • Mobil internet kullanıyorum o yüzden açmadım videyou ama tahmin edeyim videoda kılıçdaroğlu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafazakar Marjinal Adam

Mobil internet kullanıyorum o yüzden açmadım videyou ama tahmin edeyim videoda kılıçdaroğlu var

Aynen Öyle SSK Yı Batırdığı Günleri Ve Halkın Kılıçdaroğlunun İSTİFAYA Çağırmasınıda Anlatıyor
  • Akp öncesi Türkiye de yandaşlara yol verilmiyordu. Kişi başı gelir 12000 dolar ama kim alıyor bu paraları. 56000 lira maaş alan Sümeyye Erdoğan mı yoksa gemiciklerini Hollandaya süre Binali'nin kumarbaz oğlu mu?

2 sene önce acilde 1.30 saar beklediğimi bilirim, yanımdaki adam alkol komasında ölecekti bişeyin yok diyip postaladılar. Eczaneye gittim gss borcundan dolayı ilaçları.nakit alabildim.

Şu anda cebimde 0 tl var bankaya 400 tl borcum var ve suriyeli öğrencilere 1200 tl burs veriliyor. Yaşasın Yeni Türkiye

• titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Şu anda SSK nın borcu kılıçdaroğlu dönemine nazara 10 kat daha fazla

• Yıl 2017. Doktorların 1 hastaya ayırabileceği süre 3 dk. 3 dk içinde soyunacaksın, tahlillerin yapılacak, doktor tanı koyacak eğer günlük belirlenen sayıya ulaşamazsan Başhekimin laflarını çekmek zorunda kalırsın.
    Hastahanelerde sıra alamıyorsun 1 ay sonrası bile dolu ve bu teknolojik gelişmişliğin en üst olduğu zamanlar. Hastahaneye gidip sıra almak imkansız çünkü dolu.
    Dış Borç Türkiye tarihinin en üst seviyesinde.
    Halk açlık sınırında yaşıyor.
    Enflasyon sınırın sınırında. Enflasyon 2 haneli.
    İşsizlik tarihi rekor kırmış.
    Vergiler ve yanlış yatırımlarla halkın üstüne yük bindirilmiş. 50 lira harcadığım elektriği 120 lira olarak ödüyorum.
    Benzin mi söylemem bile ayıp herkes biliyor.
    Hırsızlık, yolsuzluk, adam kayırma en üst seviyelerde.
    Halk demokratik hakkını kullanıp bir şey elde edemiyor.
    1 senedir ohal var.
    2010 anayasa referandumu ile fetoya emanet edilen ülke 2016'da emanet edildikleri tarafından bombalanmış ve öldürülmüş.
    Aynen akp süper işler yapmış yersen. En son örneği verip susuyorum. O kafanızın içindekini kullanmak çok zor değil. Ülke iyi durumda değil tarihinin en kötü durumunda ama insanların milliyetçi duygularıyla oynayan bazı kişiler sayesinde kandırılıyoruz.
    Alın Size AK PARTİ Öncesi TÜRKİYE ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tom Marvolo Riddle Burnu -- 18 Nisan 2017; 16:21:28 >

• Hadi ordan

• quote:

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

Hadi ordan

Videoyu Kesin İzlememişsindir Bile ..
  • çözüm süreciyle verilen şehitlerin yerini tutamaz,eyyyyyyy unutanlar kabullenmeyenler vebali boynunuza olsun ...
  • SGK nasıl batar? SGK batsa ne olur batmasa ne olur? devletin malı değil mi? para aktarırsın oraya battıysa halka bir faydası olarak batmıştır en azından. Önceden hastanede rehin kalınıyordu olayı var bide. Ulan şimdi hastaneye almıyorlar kimseyi daha ne desem size boş.

Ayrıca GSS borcu getirip ondan sonra 3 4 sene sonra seçim zamanı GSS yi kaldırdık müjde diye reklama bi ton para aktarmadı herhalde. Ne yaptı peki? SGK battıysa iyidir SGK kar yapacak bir kurum mu? akıl mantık çözemiyorum sizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

quote:

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

Hadi ordan

Videoyu Kesin İzlememişsindir Bile ..

Izlemedim yasadim kocum yasadim git baskasini kandir

• İbni sinada bir gece 800 milyon dedi.

2002 yılında asgari ücret 220 milyonmuş
    2001 yılında asgari ücret 168 milyonmuş

akp öncesi dediği için en yüksek olan yılı 2001 i alsak asgari ücretin 5 katı oluyor hastanede bir gece kalmak için asgari ücretin 5 katını mı istemişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yıllarda gelecekten umutluyduk.

Komşu ülkelerle dosttuk, dış politikada bu kadar çok sorun yoktu.

Elaleme atar yapıp sonra geri adım atılmıyordu.
    İsrail'e gemi gidip, insanlar öldükten sonra, "bunun hesabı sorulacak" denilip, sonrasında "giderken bana mı sordular" diyen yoktu.
    Rus uçakları düşürüldüğünde, "Emri ben verdim, gerekirse yine veririm" deyip sonrasında "Fetöcüler yapmış" denmiyordu.
    Gidip Kardak'a bayrağı dikiveriyorduk.
    Bu kadar kolay kandırılabilen yöneticilerimiz yoktu.

O zamanlarda da yolsuzluklar vardı, kimse yok diyemez.
    Süleyman Demirel'in yeğeni, Tansu Çiller'in kocası, Özal'ın akrabaları vs.
    Ama bunlar televizyonlarda haber olarak dönüyordu, gazeteciler yazıyordu.
    Şimdi medya suspus oturuyor. Yazabilen gazeteci kaldı mı? herkes korkuyor
    Mizah vardı eskiden. Şimdi kim çıkıp Levent Kırca gibi programlar yapabilir.

SGK battı ne demek allahaşkına. SGK, devletin koyduğu kuralları uygulayan bir kurum. Emeklilik yaşını düşür, SGK bir anda açık verir. bu kadar basit.
    Eğer alımlarda yolsuzluk yapılmış olsa idi, AKP bunun belgelerini çarşaf çarşaf ortaya sermez miydi?

Dediğim gibi o zamanlar mutlu ve gelecekten umutluyduk.

Ama pardon, AKP öncesinde internetimiz de yoktu di mi, akıllı cep telefonumuz da...

Amerika'nın dünyaya dolar pompalamasıyla,ülkede bulunan sıcak para ile güzel günler yaşadık.
    Ama üretime yatırım yapacağımıza betona yatırım yaptık
    Sonuç ortada. Ülkede inşaatlar dursa, sistem anında çökecek...

Özetle 2002-2017 arasında ülkenin başında hangi parti olursa olsun ülke mutlaka teknolojik olarak gelişecekti.
    Önümüzdeki iki yıl içerisinde AKP'nin başarısı veya başarısızlığı iyice belli olacak.
    Referandum öncesi ekonominin büyük baskı altında tutulduğuna inanıyorum.

Vergilerle yaşayan bir ekonomimiz var.
    Herşeyin vergisi o kadar yüksek ki
    Verginin vergisinin alındığı bir ülkeyiz hala.
    Ve cari açık bahane edilerek bu vergiler hala arttırılmaya çalışılıyor.
    Halbuki beton yapacağına, üretim yap, cari açığı yurtdışına birşeyler satarak kapatalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bal974 -- 18 Nisan 2017; 17:13:58 >

• GSS reklamına çok güldüm , Bütün düya hayretler içerisinde şok şok şok bütün dünya yapamadı biz yaptık sadece 53 TL gss :D ya senin yabancı halimle bile brezilyada 4 sene kaldım kayıtlı izinli olarak çalıştım çalışsamda çalışmasamda 5 kuruş cebimden çıkmadan Brezilya Federal Devleti bana baktı dişçi masraflarımı bile karşıladı. İşe girdiğimde Devlet Maaşımdan GSS gibi saçma bir şey için kesinti yapmadı bu sayede onun yerine işverenim bana Özel sağlık sigortası açtı ( en düşük çalışana bile var bana özel bir durum değil )

Onlarda 3. dünya ülkesi bizde halkın durumu aynı gelirler birbirine çok benziyor.

Böyle bir reklamı sabah akşam radyo TV de vereceklerine kaç bin fakirin GSS borcu silinirdi.
  • hadi ordan '2'
  • Yab canim anlamak istemiyirsunuz biraz isteseniz anlarsiniz. Senin orman arazilerin bike satilmis arris satack bisey kalmadi. O paralarla hastane yol kopru yaptilar anladik. Onceki turkiyede de para olsaydi yapilirsi bublar. Bak kk ya soyluyirlar adam sgk da iken odenek yokki parasiz ne yapabilir? En azindan telekomla satisa baslayip 2b orman diyip komple bitirene kadar satmadilar memleketi. Kopru var gececek para yok, yakita vereceknpara yok. Millet surunuyor yakinda oluptr kurtulmak icin hasteneye bile kimse gitmyecek

• burada ak parti yol yaptı yağğ ehuhuhu diye küçümsemeye çalışan çocuklar var şuan oy verenler 99 yılında doğan çocuklar akp öncesini nerden bilecekler akp iktidara geldiğinde 3 yaşıdalardı daha sanki yol, köprü, metro, marmaray küçük birşeymiş gibi sanki onun dışında başka bir şey yapılmamış gibi savunma sanayinde her gün bir şeyler üretiliyor, sağlık alanında geldiğimiz nokta, eğitim alanında açılan o kadar üniversite(gerçi öğretim görevlileri pkk için imza toplayan üniversitelerden ne fayda gelirse ve onlara sahip çıkan muhalefetten) ekonomi alanında son zamana kadar yapılanlar imf borçlarını ödemeler kösteklere rağmen gelinen nokta etrafımızda neredeyse savaşa girmeyen ülke kalmadı bir şey yapacaklar mirmarlar odası bilmem ne odası hemen köstek oluyor buna rağmen gelinen nokta budur bunları görmemek nankörlük olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam olun -- 18 Nisan 2017; 17:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam olun

burada ak parti yol yaptı yağğ ehuhuhu diye küçümsemeye çalışan çocuklar var şuan oy verenler 99 yılında doğan çocuklar akp öncesini nerden bilecekler akp iktidara geldiğinde 3 yaşıdalardı daha sanki yol, köprü, metro, marmaray küçük birşeymiş gibi sanki onun dışında başka bir şey yapılmamış gibi savunma sanayinde her gün bir şeyler üretiliyor, sağlık alanında geldiğimiz nokta, eğitim alanında açılan o kadar üniversite(gerçi öğretim görevlileri pkk için imza toplayan üniversitelerden ne fayda gelirse ve onlara sahip çıkan muhalefetten) ekonomi alanında son zamana kadar yapılanlar imf borçlarını ödemeler kösteklere rağmen gelinen nokta etrafımızda neredeyse savaşa girmeyen ülke kalmadı bir şey yapacaklar mirmarlar odası bilmem ne odası hemen köstek oluyor buna rağmen gelinen nokta budur bunları görmemek nankörlük olur

+111 aynen nankör bu insanlar .. hastane yaptılarsa bizene diyo adam kesin 2004 doğumlu ergendir daha bu diyenler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.