Şimdi Ara

AliExpress Yeni Üyeliğe 4$ Dolar İndirim Yapıyor 5$ Üzeri Alışverişlerde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
4
Favori
21.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıldı mı bilmiyorum ama Aliexpress yeni üyeliklere 4 dolarlık kupon veriyor.(5 dolar ve üzeri alışverişlerde)
    23/08/2017 - 02/09/2017 tarihleri arasındahttps://tr.aliexpress.com/

• Sadece yeni üyelik almak yeterli mi? Mobil ya da bilgisayar farkeder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen seferkinden biliyorum, bu kuponları kullanması oldukça zor. daha önce hiç AE yüklenmemiş bir telefon vs. vs. bir sürü teferruatı var.
  • takip
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Geçen sefer kullanabilmiştim 1-2 sefer ama üzerinden üye olunan özel bi link vardı ancak öyle geliyordu kupon. Şimdikinde direkt üye olmak yeter mi onu merak ediyorum

• yeni üye oldum kupon gelmedi. muhtemelen hiç kurulum yapılmamış telefona mobil uygulamayı yükleyim yapacaksınız. kupon vermedi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Geçen sefer kullanabilmiştim 1-2 sefer ama üzerinden üye olunan özel bi link vardı ancak öyle geliyordu kupon. Şimdikinde direkt üye olmak yeter mi onu merak ediyorum

zaten mobil uygulamaya girince yeni üye iseniz 4 dolar kupon vs. yazıyor. oraya tıklayıp yeni üyelik açmak gerekiyor, referans gerekmiyor
  • Ben şöyle çözdüm işi, VPN kurdum gizli sekmeden girip üye oldum. Daha sonra tekrar VPN'le aliexpress uygulamasına girdim ve anasayfadaki 4 $ kupon yazan yere tıkladım ve kuponu aldım. Siz de bu şekilde alabilirsiniz.

• Benim telefon kaşarlanmis herhalde :)

Direk ana hesaba atiyo üyeliği yeni acsam bile

• Kupona tıklayınca:

US $4.00 Off
    Bu kupon olabilir sadece kullanılabilir üzerinde US $20.00 sipariş sırasında
    23/08/2017 ~ 02/09/2017

To protect the security of your account, we'd like to ask you to use another device to sign in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 24 Ağustos 2017; 8:59:59 >
  • Eğer yeni bir cihazdan üye olmuyorsanız boşuna uğraşmayın, bir şekilde yakalayıp üyeliği kapatıyor. Ödeme yapacağınız kredi kartının da daha önce kullanılmamış olması gerekiyor.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Kardeşim birşey alacaktı, ona hesap açtık, 20$'da geçerli 4$ kupon geldi. Onun kredi kartı olmayınca benim kartla ödeme yaptık. Siparişi iptal etti, para iadesi de yapmadı, şimdi birde onunla cebelleşiyoruz.
  • Geçen hafta aldım bu kuponu alışveriş yaptım hemen iptal ettiler. Üstelik daha önce kullanılmamış bir kredi kartı yapmıştım. Bir şekilde iptal ediyor adamlar...Üstelik daha param da geri gelmedi... Boşuna başınızı ağrıtmayın.

• Çok zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşa uğraşmayın vpn falan hikaye kuponu alsanız da siparişi iptal ediyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh aliexpress çek madurları konusu açılır yakında. thh nasil başvururuz diye tartışırlar
  • Tamam o zaman siz de entropay'dan bir sanal kart açın zor değil zaten açmak o kartla alın daha önce kullanılmamış kart işte ne güzel.
  • 20$ ve üstüne 4 dolar veriyor yanlış görmüş olmayasınız?
  • teote kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: keops4343

Yeni telefon ve yeni üyelikle mi aldınız hocam.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.