Şimdi Ara

Aliexpress yeni üyelere 6 usdye / 5 usd indirim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
6
Favori
12.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçenlerde de okudum bunu çok iptal olanlar varmış. Bu kadar cömertliğe hakları olduğunu düşünüyorum hocam ve son olarak 6 usd'ye 5 USD olarak ben de kullanmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rensjem kullanıcısına yanıt
    Tamam tskler

• hesabın güvenliğini sağlamak için başka bir cihazda oturum açın ????
  • ya adamlar kablodan bile açma kapama parası alıyorlar. halen şüphelendikleri için diye yazanlar var.

kardeşim bu adamlar kendileri açık açık çinden şu kadar paket geliyor gereken yapılacak dediler.

her paketten alıyoruz demek yerine şüphelendiğimiz paketlerden alıyoruz diyorlar. yakında gelen tüm paketlerden alacaklar. şuan göz boyuyorlar.

hep iyimser oluyorsunuz hayret ediyorum. dolar kuru almış başını gitmiş bunlar insanları sömürmeye çalışıyor.

şuan 10 kişiden 3 tanesinden açma kapama parası alınıyor. xray cihazından geçen şarj kablosundan şüpheleniyorlar tabi yersen.
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Bu yüzden kupon vermiyor, çözümü bilen var mı?

• çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt
    https://chrome.google.com/webstore/detail/user-agent-switcher-for-c/djflhoibgkdhkhhcedjiklpkjnoahfmg bu eklentiyle Androide çevirdim sayfayı öyle aldım denemeye değer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Sabah 3 adet siparisim geldi. Hic birinden para almadilar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar aliexpress alışverişi yapıcam da rüşvet kesin olarak alınıyor mu yoksa belli olmuyor mu?
  • 1 hesap lazım ayaryabilecek var mı ? Denedim de olmadı bende. Bir şey alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: RUBY-CONCERTO

Sabah 3 adet siparisim geldi. Hic birinden para almadilar.
    3 de benim geldi garip 5 tl hiç birinden almadılar artı takipsizi bile eve getirdi, postacım beni sever ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 23 Mart 2019; 14:5:9 >
  • Almam gerekiyor yardimci olun benim adima alin diyenler icin yaziyorum bunu,
    Bu kadar onemliyse eger almaniz buyrun size bir ölücü taktigi, gidin en yakin teknosa veya mediamarkete ordaki telefonlardan gizli sekme acip aliexpresse uyelik olusturun, kuponunuzla siparisinizi verin. Sonra sekmeyi kapatin. Evinize gidin ve uye oldugunuz hesabinizdaki siparis durumunu kendi telefonunuzdan girerek takip edebilirsiniz. Yalniz bir uyarim olacak hemen kendi telefonunuzdan girmeyin bir kac gun sonra girin urun kargoya verilmis olsun ki alibey siparisi iptal edemesin 😀

• Beyler 85 saniyede 1 milyar dolarlık satış yapan dünyanın en büyük şirketlerinden birisi heralde lan biz bu kuponları veriyoruz ama bunu 1 kişi birden fazla defa kullanmaya kalkarsa naparız diye düşünmüştür değil mi

• batyaz kullanıcısına yanıt
    Hocam bu haracı nasıl alıyorlar elden mi veriyorsun?

• rebelpirate R kullanıcısına yanıt
    Eskiden öyleydi. Şimdi het paket için 5.25 mi ne almaya başladılar. Allah belasını versin bunların.

• quote:

Orijinalden alıntı: RUBY-CONCERTO

Almam gerekiyor yardimci olun benim adima alin diyenler icin yaziyorum bunu,
    Bu kadar onemliyse eger almaniz buyrun size bir ölücü taktigi, gidin en yakin teknosa veya mediamarkete ordaki telefonlardan gizli sekme acip aliexpresse uyelik olusturun, kuponunuzla siparisinizi verin. Sonra sekmeyi kapatin. Evinize gidin ve uye oldugunuz hesabinizdaki siparis durumunu kendi telefonunuzdan girerek takip edebilirsiniz. Yalniz bir uyarim olacak hemen kendi telefonunuzdan girmeyin bir kac gun sonra girin urun kargoya verilmis olsun ki alibey siparisi iptal edemesin 😀
    peki o telefonu satın alan kişi ilerde kendisi aliden sipariş vermek istediğinde ona sıkıntı olmayacak mı?
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Bunlar anlamaz, şu seçim geçsin hele,daha 4.5 yıl seçim meçim yok, çok vuracaklar o kafayı...o konuşmadan sonra bir hafta bi sıktılar, bütün zarflara 5.20 geçirdiler bütün aliexpress face grupları karıştı,bir de seçimsiz 4.5 yılı düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oylesine64 kullanıcısına yanıt
    Telefonu baskasi satin almaya gittiginde teshirdeki telefonu degil, alttaki kutudan yeni telefonu veriyorlar bilginiz olsun
    Ayrica en son teshirdeki telefon kaldiginda satmadan once telefon sıfırlanip fabrika ayarlarina donuyor ve yine hic bir sıkıntı olmamis oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: musti35

Nasıl oldu hocam bu?
    Eve fatura mı geliyor, sizden nasıl tahsil ediyorlar?
    Hocam postacı ürünü getirip elden peşin alıyor.
    Alt tarafa resim eklemeye çalışacağım.Aliexpress yeni üyelere 6 usdye / 5 usd indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Hocam bu haracı nasıl alıyorlar elden mi veriyorsun?
    Postacı ürünü adrese getirip ,ücreti peşin alıyor.
    Resim ekledim sayın hocam. Haracın adı da tuhaf:
    Gümrüğe Sunma Ücreti. ve ona bağlı bir sürü vergi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.