Şimdi Ara

Aliexpress yeni üyelere 6 usdye / 5 usd indirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
6
Favori
12.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aliexpress yeni uye olanlara ilk siparislerinde 6 dolar ve üzerine 5 dolar indirim veriyor.
    https://i.hizliresim.com/y6ZL7L.jpg

EDİT: Hata alanlara kupon almak icin yol:

1)www.aliexpress.com' a girin.
    2) ülke united states para birimi usd secin.
    3) uyelik olusturun.
    4) herhangi bir urune tiklayin.
    5) urun fiyati ve bilgileri sayfasindaki kuponu ekleyin, !! Genelde ana sayfada ki kupon eklenmiyor!!
    6) kupon eklenince ulkeyi tekrar TURKİYE yapabilirsiniz.

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RUBY-CONCERTO -- 1 Nisan 2019; 16:35:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ya adamlar kablodan bile açma kapama parası alıyorlar. halen şüphelendikleri için diye yazanlar var.

kardeşim bu adamlar kendileri açık açık çinden şu kadar paket geliyor gereken yapılacak dediler.

her paketten alıyoruz demek yerine şüphelendiğimiz paketlerden alıyoruz diyorlar. yakında gelen tüm paketlerden alacaklar. şuan göz boyuyorlar.

hep iyimser oluyorsunuz hayret ediyorum. dolar kuru almış başını gitmiş bunlar insanları sömürmeye çalışıyor.

şuan 10 kişiden 3 tanesinden açma kapama parası alınıyor. xray cihazından geçen şarj kablosundan şüpheleniyorlar tabi yersen.
    Almam gerekiyor yardimci olun benim adima alin diyenler icin yaziyorum bunu,
    Bu kadar onemliyse eger almaniz buyrun size bir ölücü taktigi, gidin en yakin teknosa veya mediamarkete ordaki telefonlardan gizli sekme acip aliexpresse uyelik olusturun, kuponunuzla siparisinizi verin. Sonra sekmeyi kapatin. Evinize gidin ve uye oldugunuz hesabinizdaki siparis durumunu kendi telefonunuzdan girerek takip edebilirsiniz. Yalniz bir uyarim olacak hemen kendi telefonunuzdan girmeyin bir kac gun sonra girin urun kargoya verilmis olsun ki alibey siparisi iptal edemesin 😀
  • Hocam resim gözükmüyor ayrıntı verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3$'a 2$ olmasın o

• Var mı başka deneyip kupon alan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye olduktan sonra mı geldi, şu an bende 2 usd görünüyor, daha üye olmadım.

• Geçen sene yemi üye oldum farklı kartla filan almaya calıstım hesabı kapadı bi şekilde anlıyor yeni olmadıgını. İlk defa alacaklar için iyi

• Dün sipariş verdim 6ya5 verdi yeni hesaba.

• Ben üye oldum en son aşamada 5 dolar üzerine 4 dolar iniyor yalnız gümrük vergisi gibi birşeyler vardı geçenler de ürün gelince extra bir ödeme mi yapıyoruz
  • Telefonun tarayıcısından mı giriyoruz, mobil uygulamadan mı?
  • gümrük vergisi değil şüphelendikleri paketleri kontrol ettikleri için 4.5 tl ücret çıkıyor. geçen hafta birkaç ürünüm geldi ve hiç birisine ücret ödemedim. kesin açıyorlar diye birşey yok. şansınıza kalmış.

• mevcut hesabınız varsa, kullandığınız adres, kredi kartı isim vb çok gelişmiş bir sistemleri var çakallık edip kullandırtmıyorlar vallahi hayran kaldım 2 siparişim de iptal edilmiş.

gerçekten hiç kullanmadıysanız güzel fırsat ben ne yaptım ettiysem yemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

Ben üye oldum en son aşamada 5 dolar üzerine 4 dolar iniyor yalnız gümrük vergisi gibi birşeyler vardı geçenler de ürün gelince extra bir ödeme mi yapıyoruz
    Hocam, aliexpress'ten aldığım bir dolarlık kablo dün elime ulaştı. Benden 5.20 TL haraç aldılar. haberiniz olsun.
  • batyaz kullanıcısına yanıt
    Nasıl oldu hocam bu?
    Eve fatura mı geliyor, sizden nasıl tahsil ediyorlar?
  • Teşekkürler bi adet takip kodlu kılıf aldım, bazı pttciler ceplemesin diye takipli alın tavsiyem.

• Dun ilk alisverisimi yaptim aliexpressten. Tam emin degilim ama 28 liraya 24 liralik bir kupon verdi onu kullandim. Baslik o kuponla ilgili olsa gerek.

• Rensjem kullanıcısına yanıt
    Takipli nasıl oluyor

• barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Gönderim kısmından Tracking Information Available olan bir gönderim seçiyorsunuz Takip kodlu geliyor

• Teşekkürler. Üyeydim hiç alışveriş yapmamıştım 4 dolar verdi. Gerçi yıllardır 4 dolar verir durur ama alt limiti yüksek olduğu için hiç alışveriş yapmazdım, bu sefer alt limitini göremedim ama 10 dolarlık bir ürün 6 dolara indiği için sanırım alt limit bu sefer küçük. Gerçi başlığı açan arkadaş gibi 5 dolar verse daha iyi olurdu. :)

• Bana vermedi nasıl bir güvenlik sistemi varsa adamlarda

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.