Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de bir sipariş 17 kasım olarak kalmış hala ucaga verıldı yazıyor ama 1 hafta önce aldım.

Birde vadesiz döviz hesabı açıp oradan alışveriş yapabilir miyiz ? Tl den çekince normal kurdan biraz daha fazla kesiyor banka.
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    Az önce geldi siparişlerim dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duma D kullanıcısına yanıt
    Senin adına sevindim darısı başıma takipli kargoya ekstra ödeme yapmiş mıydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babapars -- 17 Aralık 2018; 16:21:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal kurdan ne kadar fazla çekiyo?

Takipli kargo için para verip takip edemediysen kötü mesela ben 2 dolara yakın fark verdim sırf takipli olsun diye eğer sizinki gibi habersiz gelirse dispute ile alırım o parayı

• babapars B kullanıcısına yanıt
    Hayır, bedavaydı.

• 11.11 deki 20 ürünün sadece 4 ü geldi, diğerlerinde tık yok. kablosuz şarj ile, powerbank aldım, türkiye de yazıyo, ne gelen var ne giden. arkadaşlar yüksek fiyatlı ürünlerde, pttt bizi evde bulamazsa arıyor mu ? -
  • Evet takipsiz kargoları çalan bu reziller şimdide takipli kargoyu (china post registered air mail) binanın önüne atıp gitmiş.Evde olmamıza rağmen zile dahi basmamış.Allahtan komşunun teki getirdi verdi.

İyice zıvanadan çıktı bunlar artık.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Dostum sizin oraya bakan personelin yavşaklığı o beim takipsizlerde bile adam arıyor gerekirse beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çinden aldığınız ürünlerin,takipli yada takipsiz en iyi takip edebileceğiniz veb sitesi budur.Sürekli ürünüzün güncellemesini alır.
    http://parcelsapp.com/en/tracking Burdan takip edin.
  • Arkadaşlar Baseus S06 Bluetooth kulaklık vardı bozuldu.40-50 TL ye bluetooth kulaklık önerebilir misiniz

• O değilde konu sahibi arkadaş gözükmüyor
  • Google chrome ile masaüstü pc de ürün yorumlarına tıkladıgımda yorumlar gelmiyor? Çözümünü bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 19 Aralık 2018; 15:46:59 >
  • Ürün paylaşımı yapılsa süper olur. Kargo konularıyla dolmuş başlık.
  • Alirxpresste gizli satılan sweatshirt, tişörtleri nasıl bulabilirim?

• Aliexpressten powerbank alabiliyor muyuz?
  • livefreestyle kullanıcısına yanıt
    Elbette alırsınız ben almıştım geçen ay baseus sıkıntısız geldi ama arada bir gümrükte 3-5 tl vergi çıkabiliiyor.

• iNFeRNuS kullanıcısına yanıt
    Ürünün fiyatı Uygun içlik olarak giyilebilir yalnız fiyat çak makul,yollarlar mi bilemedim.

https://s.click.aliexpress.com/e/citH6rDe

• 01halil kullanıcısına yanıt
    Ben aldım 1 tane sağolun

2 liraya içlik iyiymiş, crysis desenli bir tane de ben sipariş ettim ama terletir giyilmez bence.

Teşekkürler baktım da baseus çok iyi marka ama hiç takipli gönderi ile gelmiyor, siz hangi ürünü almıştınız? Link verebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.