Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Extralarge Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.506
Cevap
1.502
Favori
2.880.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xcoll1

Bu kargom nereye gidiyor acaba

Alıntıları Göster
    bu olay için mesaj attım 2 gundur ses seda yok adamda geri dönüş bile yapmadı tahmını teslımat suresı 7 aralık -20 aralık yazıyor bu surenın sonundamı paa ıade derler bana

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Bende onu düşünüyorum hocam 1 hafta daha bekleyeceğim gelmezse şikayet edeceğim.

Alıntıları Göster
    60 günün dolmasını bekle daha isabetli olur.
  • Akvaryum almak mantıklı mı sizce acemi olduğum için mi acaba istediğimi bulamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanokano

Akvaryum almak mantıklı mı sizce acemi olduğum için mi acaba istediğimi bulamıyorum
    Sağlam gelmeyeceği %100 aşikar harcıyacağınız paraya yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 4 Aralık 2018; 10:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

çakma olduğunu nasıl anladınız sesinden mi?
    Ses berbat ama QR kodunu taratınca normalde ürünün ne olduğu ve kaç defa bu kod ile arama yapıldığını gösteren bir sayfa açılması lazım. Xiaomi marka ürünlerdeki gibi. Fakat bunda başka bir sayfa açılıyor ve QR kodun altında yazan kodu internette arattığımda çakma olduğunu söyleyen bir çok konu var. Adamlar hep aynı kodu yazmışlar sanırım.

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam bilgilendirme için teşekkürler önemli bir konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu yeni gördüm 44 usdlik bir alışveriş yaptım dün ve tc kimli no yazmayı unuttum daha doğrusu burayı görünce öğrendim
    vergilendirme nasıl yapılıyor ptt kargoda: vergi miktarı önemli değil:
    satıcıya mesaj yazdım ama sanırım geç kaldım düşük fiyat ve kaç usd belittiklerini sormak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 4 Aralık 2018; 16:8:4 >
  • Bluedio tn2 incelemesi

• profecco kullanıcısına yanıt
    Bende indirimde 3 tane tane iPhone kablosu aldım yollamadılar 10 gün beklettiler bir de. Şikayet mi etsek

• xcoll1 X kullanıcısına yanıt
    Gelir kardeşim.Güncelleme geç yapıyorlar.Biraz sabır.
  • Benim de 11.11deki siparişim 18 kasımdan beri hala güncellenmiyor. Bu kadar yoğunluk olacağını tahmin etmezdim en azından bi güncelleme daha gelse de içim rahatlasa

Kargonun durumu şu an bu şekilde;
    2018-11-18 03:06
    "Guangzhou Interchange Bureau" has been exported to open and demolished
    2018-11-18 02:17
    Leave the "Guangzhou terminal", the next stop "Guangzhou"
    2018-11-18 02:02
    Arrive at "Guangzhou terminal"
    2018-11-18 00:14
    Departure "Postal Guangzhou International Correspondence", Next stop "Guangzhou International"
    2018-11-17 15:07
    "Postal Guangzhou International Correspondence" has been collected and sent
    2018-11-12 17:45
    Logistics orders have been created
  • Arkadaşlar bu ürünü satın aldım , satıcı mesaj atmış o fiyat sadece bardak veya tabağa baskı fiyatı diye ürünün açıklaması fotografları baskı makinasına ait sizce siparişi iptalmi etmeliyim ?

https://s.click.aliexpress.com/e/c2uW8ZE0

• Huangden H kullanıcısına yanıt
    Mesajda zaten belirtmiş sadece bardak ve tabak olduğunu eğer makine istiyorsaniz elbette iptal edip başka mağazadan makinesini alabilirsiniz yalnız almadan evvel mesajla sorun makine mi gönderiyorlarmis yoksa tabak bardak mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cafele ürünleri ortalam kaç günde geliyor size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

cafele ürünleri ortalam kaç günde geliyor size
    Geçen ay aldıklarım (3 farklı sipariş) 30-35 gün civarında geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

Geçen ay aldıklarım (3 farklı sipariş) 30-35 gün civarında geldi.

Alıntıları Göster
    30gün oldu bakalım bi 10 gün daha bekleyelim
  • Aliexpress Ana Konu •

Arkadaşlar bir kırılmaz cam almıştım. 60 gündür bu şekilde duruyor. Satıcı diyor ki takipsiz olduğu için öyle. En azından ülkeden çıkış yaptığının gözükmesi gerekmiyor mu? Diğer takipsiz kargolarım da gözüküyordu çünkü?

• aliexpress ve başka bir kargo takip sitesine göre ürünümüm türkiyeye giriş yaptığı söyleniyor. ancak ptt'den sorguladığımda öyle bir bilgi yok. acaba aldığım ürünün kargo takibi türkiyeye girene kadar mıydı? kargo takip numaram RB ile başlıyor, SG ile bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

aliexpress ve başka bir kargo takip sitesine göre ürünümüm türkiyeye giriş yaptığı söyleniyor. ancak ptt'den sorguladığımda öyle bir bilgi yok. acaba aldığım ürünün kargo takibi türkiyeye girene kadar mıydı? kargo takip numaram RB ile başlıyor, SG ile bitiyor
    RBxxxxxxxxxSG singapur post sanırım. Benim de bir adet kargom var aynı şekilde. Ülkeye girişinden 1 hafta sonra gümrüğe sevk edildi, PTT'den kontrol edebiliyorum.
  • 11.11 den 18$ olan iki tane 4 pervaneli helikopteri 14$ aldım bugün ulaştı gümrükten 31₺ masraf yansıtmışlar postacıya arkadaş Ödemiş yapabileceğim bir şey var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.