Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: djoguzhan55 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.512
Cevap
1.503
Favori
2.880.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: voodoo child

nereden aliyoruz ortada oyun yok benim uygulamada..
    20:00 da gelicek...1-2dk ocesinde gir bekle ana ekranda...
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    tesekkurler sansimizi deneyelim..
  • quote:

nereden aliyoruz ortada oyun yok benim uygulamada..
    Sadece uygulamada. Baslamadan 1-2 dk once alarm kurup gameland kismina girin. Sol altta sayac cikacak. 0'a geldiginde oyun otomatik basliyo. 25'e 5 olsa iyi olurdu da. 35'e 5 o kadar da iyi degil
  • ben simdi kutuyu yakaladım o ekranda kaldı sürekli yükleniyor işareti var ne kadar sürüyor kuponu vermesi
    edit:çıkmam lazımdı kuponda vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmandrill -- 5 Kasım 2018; 20:11:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazandık ama kupon gelmedik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Tahminimce fiyat artıyor birde büyük olasılıkla o gün almak istediğinizde eski zamli fiyattan alıyorsunuz çünkü onsiparis geçenler için bu indirim nihayetinde.
    hocam ben pre-order ödemesini yaptım. şimdi ne yapıcam 11.11 de girip tekrar mı alıcam yoksa kalanını 11.11 de mi çekecekler karttan anlamadım hiç.
  • aböRjin kullanıcısına yanıt
    Ben bu şekilde ön sipariş denemedim bu sistem bu sene geldi ürün ya sepete yada siparişlerime otomatik düşmesi gerekir bir kontrol edin bu şekilde değilse sepete siz atın ama otomobik çekeceğini zannetmiyorum sizin ödeme yapmanız gerekir muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizden bir konuda fikir almak istiyorum. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.
    Konu mi8 aliexpress alma fikri oluştu tr fiyatı ve 11.11 indirimi ile uygun fiyata gelme durumu tr gelmiyor biliyorum. Almanyada tanıdığımıza kargoyu göndermeyi düşünüyorum. Almanyada vergiler ne durumdandır? Tr pasaport kaydı 170 tl diye biliyorum. Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu 18650 vtc 6 pilleri getirme imkanımız yok mu hiç ? Fiyatları çok uygun ama acayip kargo parası ekliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysecox

Arkadaşlar bu 18650 vtc 6 pilleri getirme imkanımız yok mu hiç ? Fiyatları çok uygun ama acayip kargo parası ekliyorlar
    Hukumet pil getirme konusunda acayip ivir zivir getirmis o yuzden oyle.

Bu arada su aptal tatli seyi almak istiyorum

https://s.click.aliexpress.com/e/bVs7IwpK

• Sercan_000 S kullanıcısına yanıt
    Almanya vergi alıyor ama bazı satıcılar var, önce İngiltere'ye ürün giriyor sonra avrupada herhangi bir ülkeye vergisiz gidiyor.
    Biraz araştırma ile bulabilirsin, ben Mi6 almıştım zamanında. Ancak iyi araştır burada da bazı sorunlar yaşayabilirsin güncelleme vs.
    Global ve China olarak ayrım var Mi telefonlarda yeni başladı bu sıkıntı dikkat etmen lazım.
  • 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    alip ingiltere'ye gondersem 200 dolarlik bir tableti ( mi pad 4 ) sorun cikar mi ? bir fikriniz var mi daha dogrusu?
  • bu ne sacma sapan oyundur. dun oyunu anlamadigim icin alamadim. bugun de bir hediyeye bastim sorry promotion is not available hatasi verdi. dalga mi geciyor adamlar?
  • quote:

bu ne sacma sapan oyundur. dun oyunu anlamadigim icin alamadim. bugun de bir hediyeye bastim sorry promotion is not available hatasi verdi. dalga mi geciyor adamlar?
    Eger cok gec basarsaniz kuponlar bitiyo ve kacirmis oluyosunuz.
  • Arkadaşlar mutlaka sorulmuştur ama bir şey soracağım. Örneğin elimizde 10 Kasım'dan itibaren aktif olacak 35\5 kupon var ve biz pre-order yöntemi ile 35 dolarlık bir ürünün 3 dolarını ödedik. Kalanı da sanırım 10 Kasım - 12 Kasım arasında ödüyoruz ama bu durumda çeki hala kullanabiliyor muyuz? Çünkü artık ödememiz gereken tutar 35 dolar altına geldiği için sorun çıkartır mı? Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
  • Sepete ekleyince jeton vermiyor yav bende 2 gündür. Sizde de öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

Arkadaşlar mutlaka sorulmuştur ama bir şey soracağım. Örneğin elimizde 10 Kasım'dan itibaren aktif olacak 35\5 kupon var ve biz pre-order yöntemi ile 35 dolarlık bir ürünün 3 dolarını ödedik. Kalanı da sanırım 10 Kasım - 12 Kasım arasında ödüyoruz ama bu durumda çeki hala kullanabiliyor muyuz? Çünkü artık ödememiz gereken tutar 35 dolar altına geldiği için sorun çıkartır mı? Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
    pr order yapılanlarda kupon ön sipariş vermeden önce kullanılabiliyor .aliexppress te yazıyor.
  • Aliexpressten devamlı alışverişim olur ancak bu 0.01$ lık ürünleri nasıl alırız?
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    herhangi bir bilgim yok, ürünü alacağınız satıcıya bir danışın bilgisi vardır diye düşünüyorum.
    TR de sim kartı olmayan üründe fiyat üzerinden vergilendirme oluyor (sim kartlılar yasak), UK da durum nedir bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Eger cok gec basarsaniz kuponlar bitiyo ve kacirmis oluyosunuz.

Alıntıları Göster
    yok kesinlikle aliexpress dalga geciyor. erkenden bastim sistem mesgul tekrar deneyiniz dedi bu sefer de.
  • 
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.