Şimdi Ara

ALİEXPRESS VERGİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir anfi almak istiyorum ama aynı ürün bir yerde ürün bedeli nakliye gümrük vergi çıkıyor kiminde de sadece ürün bedeli nakliye çıkıyor acaba vergi çıkanlar fedex gibi kuruluşla gelenmidir vergi çıkmayanlar posta yolu ile gelenlerde olabilir mi?Aranızda bilgisi olan varsa şimdiden tesekkürler

• Vergili olanda gümrük vergisini peşin ödemiş oluyorsunuz, kapınıza geldiğinde herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Vergisiz olanda ise, paketiniz yurda girdiğinde vergisi gümrük tarafından belirleniyor, teslim alırken ödüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUNE8O -- 21 Haziran 2021; 18:5:26 >
  • gümrük vergisini ödeyerek satın alınan ürünü, teslim alırken ödeme yaparsak (yada istenirse) ne yapabiliriz. aliexpressten vergiyi geri alma durumu varmıdır.

almak istediğim bir üründe vergi dahil ama belirttiğim olaydan çekiniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: er.turan

gümrük vergisini ödeyerek satın alınan ürünü, teslim alırken ödeme yaparsak (yada istenirse) ne yapabiliriz. aliexpressten vergiyi geri alma durumu varmıdır.

almak istediğim bir üründe vergi dahil ama belirttiğim olaydan çekiniyorum.

Vergisiz satan satıcı varsa ondan al , belki daha az vergi çıkacak , çok çıkarsa itiraz edersin ama az çıkarsa sesini çıkarmazsın :))

• veracocha kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum. Dediğin gibi yaptım. Sitede 200 kusur vergi isteniyordu , 110₺ ödedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.