Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.505
Cevap
1.501
Favori
2.880.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • veithdia dan yakın zamanda alışveriş yapan var mıhttps://veithdia.tr.aliexpress.com/store/223089
    bu mağazadan ürünlerim bi türlü kargolanmadı sipariş üzerinden bir sorun mu var yazdım cevap da alamadım ama? ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levellingdust -- 30 Mayıs 2017; 20:33:22 >
  • belgeselci 1 B kullanıcısına yanıt
    Siparis vermeden de gorebiliyoruz hocam, hatta siz seciyorsunuz. Ben anlatamadim galiba. Siparis verirken sevkiyat kismindan istediginiz kargoyu, takipli veya takipsiz almayi secebiliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    ben de 6 dolarlık kuponla değiştirdim hiç bir yerde gözükmüyor kupon
  • bagcesmeli41 B kullanıcısına yanıt
    Şarj aleti takipsiz mi geliyor? Almayı düşünüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 7. Yil etkinliğinde aldim 2.5 $ a geldi döviz kuru eskisi gibi olsa 12$ değer derdim ama şuan ki kurda spigen markada alinabilir.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Ben full siyah aldım. Ayrıca aldığımda 7-8 dolara geldi. Şimdi uçmuş fiyatı.

• levellingdust kullanıcısına yanıt
    Ben dün sipariş verdim ama benimki de hala kargolanmadı
  • Noldu bu aliexpress'e. Ürün arızalı diye dispute açtım kanıtınıda videolu yükledim hesabı askıya aldılar hiç birşey yapamıyorum desteğe bile bağlanamıyorum. daha önce dispute açmamıştım ilk defa açtım nasıl çözerim bu durumu bilgisi olan varmı ?

Your account is temporarily unavailable.

bu yazıyor
  • Aliexpress de swatch saat bulunuyor mu acaba..

• yanlızkurt007 kullanıcısına yanıt
    ss atın yardımcı olalım
  • Sanal alem jargonunun yabancisiyim da ss ne 😁

• Şu abody tarak çok iyi
    hiç asıltıp kopartmıyor saçları,yağ gibi kayıyor resmen.kafa derisinede güze mesaj yapıyor tavsiye ederim.
    https://tr.aliexpress.com/item/Abody-Salon-Scalp-Massage-Comb-Hair-Brush-Professional-Detangle-Paddle-Hairbrush-Hairdressing-Styling-Tools-Arched-Design/32665396027.html
  • piyalida P kullanıcısına yanıt
    buralarda bir laf vardır bilirmisin joe

ekran görüntüsünü at diyorum hocam yoksa yavruşkomu demeliydim hihi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 31 Mayıs 2017; 0:59:47 >
  • tatilde mi bu herifler yahu hiçbir mağazadan tık yok
  • BUSAH kullanıcısına yanıt
    Hocam benim siparişte kargoya verilmedi mesajlara geri dönülmedi siz diyince baktımda herhalde resmi tatil var şuan

http://www.tatil-gunleri.com/country/Cin_40.htm
  • haber.don H kullanıcısına yanıt
    Takipli kargo seçerseniz takipli gelir size bağlı

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Gözlük için kesinlikle bu store'a da bakın. Ben şu modeli aldım:

https://www.aliexpress.com/item/6-Accessories-Kingseven-Brand-Men-Polarized-Aluminum-Frame-Sunglasses-Sports-Men-and-Women-Mirrored-Driving-Sun/32549309491.html?spm=2114.13010608.0.0.WKFLvu

Üniversitede laboratuvarda ölçümlerini yaptım. KEsinlikle UV400 koruması var. Yani 400 nm altındaki göze zararlı UV ışınları filtreliyor. Ayrıca polarize olmasını da tet ettim. Geçen gün arabada koltuğa bırakmışım. Yanlışlıkla üzerine oturdum, camın köprüye yakın kısmı yerinden çıktı. Taktım kullanmaya devam ediyorum. Çerçevesi de gayet sağlam duruyor.

Tek handikapı boyutları biraz büyük. Zaten satış sayfasında ölçüleri var. Kontrol edip alabilirsiniz.

Aynı kalitedeki gözlüğü (Vietha) geçen sene mi ne 9 ya da 10 dolara almıştım. 60 pahalı gerçekten.

60 ne hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

ben de 6 dolarlık kuponla değiştirdim hiç bir yerde gözükmüyor kupon

kuponlar gözüküyopr hesap bilgilerinde hocam
    ama kullanılmıyor

@iso227 hocam biliyodur belki.

ben de 100 coinse 10 dolar indirim olanı satın aldım. Şu kartlı oyundan 200 coins kazandım, bilmiyorum herkese bol kese veriyorlar mı ?

2X5 dolar olarak tanımladı.

ok, şimdi de şu sağa bakan kamera işareti - kırmızı renkte - olan ütrünlerde bu kuponlarımı kullanabiliyor olmam lazım?

ama bana hala kupon alsana coin kullanrak diye yazıyor ürünün sepetteki görüntüsünde.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    TL'ye tekabül ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Bu tip urunlerde marka önemli hocam. Denk getirirsen hepsi iyidir. Ugreen, aukey, blitzwolf. Baska simdilik aklima gelmedi. Bir de masaustu tipli olanlari var. Indirim zamanini bekliyorum ben. Acele yoksa beklenir derim

İndirimi nasıl takip edebilirim? 11.11 gibi günler mı yoksa firma indirimi mı?

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.