Şimdi Ara

AliExpress Ürün Kargolandı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır yurt dışından alışveriş yapmadım 2 ürün aldım aliexpress üzerinden ancak tek kargo olarak gözüküyor diğer aldığım ürün kargolandı mı? Yani ikisini bir arada mı kargolamışlar?

AliExpress Ürün Kargolandı mı?

• aynı dükkan olduğu için muhtemelen tek kargo yapmıştır.

View Detail kısmına tıklayınca açılan alttaki mesaj kısmından satıcıya da sorabilirsin.

Did you ship it together ? Both in one package ?

falan yazabilirsin. ingilizceleri iyi olmadığı için çoğu zaman anlamıyorlar tek seferde.
  • aynı durum bende de vardır sanırım takip nosu açılmıyor bu durumlarda. satıcıya ben sormamıştım hala mevcut ülkede görünüyor olmasına rağmen kargo elime ulaştı.
  • Aynı satıcıdan sipariş edeceğiniz ürünleri aynı zamanda almayın. Bir gün ara ile sipariş verseydiniz ayrı ayrı gelirdi. Şimdi 2si tek paket geliyor ücreti gümrük limitini aştığından gümrüğe girecek %20 vergi ödeyeceksiniz. Bundan daha kötüsü 2. ürün basınçlı tüp içinde bir sprey bunun gümrükten geçmesini zor görüyorum ben. Yasak diyebilirler tek paket olduğundan ikisini de alamazsınız.
  • Gümrük limiti 35 Euro değil miydi? Birde basınçlı tüp değil içine su ve köpük koyuyorum aracı köpükle yıkamak amacıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmislar kargo

• muaz1 kullanıcısına yanıt
    Gümrük limiti 30euro. Ben içinde sıvı var zannettim boş kutu ise sıkıntı yok ama %20 vergi ödeyeceksiniz sanki.

• Ürün dün geldi bugüne kadarki en hızlı kargoydu 15 günde geldi. Vergi ödemedim.:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.