Şimdi Ara

ALİEXPRESS'TEN ALDIĞIM SHARK ANALOG DİGİTAL [2 HAFTA SONRA EDİT]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
9.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklaşık 25 gün önce aliexpress'ten aldığım shark saat elime dün geçti, 2 tane sipariş etmiştim, birisini arkadaş için sipariş ettim diğeri kendim içindi. her neyse 2sini 45 dolardan almıştım, gerçekten bu fiyat için çok iyiler 21 günde kargo geldi, hep içimde bi korku vardı ama sıkıntısız ulaştı çok şükür

saate gelecek olursak gerçekten çok güzel bi saat, dijital kısmında gün / ay / saat ayarı var, saatin alarmı var, her şey sıkıntısız çalışıyor. satın alırken gördüğüm fotolardan bi farkı yok saatin, resimleri de ekliyorum. tekrar 22,5 dolara düşer mi bilmem ama tekrar o fiyata düşerse kaçırmayın derim

http://www.aliexpress.com/item/Fashion-Shark-Analog-Digital-LED-Stainless-Steel-Black-Red-Date-Day-Alarm-Men-s-Outdoor-Sport/818717050.html?s=p

edit: resimler eklendi
    edit: Saati alalı 2 hafta oldu, kordonunun boyası çok hafif bir yere dokundursam sanki boyası dökülüyor, saat gerçekten güzel ama kordonunun öyle olması hoşuma gitmedi, ayrıca saat biraz büyük ve ağır, önceki saatim Fossil'di ve çok rahattı bu Shark saate alışamadım ve sattım, Fossil'e devam

ALİEXPRESS'TEN ALDIĞIM SHARK ANALOG DİGİTAL [2 HAFTA SONRA EDİT] ALİEXPRESS'TEN ALDIĞIM SHARK ANALOG DİGİTAL [2 HAFTA SONRA EDİT] ALİEXPRESS'TEN ALDIĞIM SHARK ANALOG DİGİTAL [2 HAFTA SONRA EDİT] ALİEXPRESS'TEN ALDIĞIM SHARK ANALOG DİGİTAL [2 HAFTA SONRA EDİT]
     ALİEXPRESS'TEN ALDIĞIM SHARK ANALOG DİGİTAL [2 HAFTA SONRA EDİT]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahfilvar -- 24 Eylül 2014; 12:46:19 >

• Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun hocam 30 dolara düşmüş ama ben gerekirse 2 ay beklicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelwiN

Hayırlı olsun

Sagolun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: _Warknife_

hayırlı olsun hocam 30 dolara düşmüş ama ben gerekirse 2 ay beklicem

Dolar kuru da yuksek oldugu icin az sayılmaz bu fark, yine de bekleyin derim bence de

• linl atarmısınız hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yener44

linl atarmısınız hocam.

unutmuşum hocam onu, konuya ekledim
  • Hayirli olsun,guzel bir saat. Takipteyim. Butun kollar/tuslar aktif mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcknrll -- 15 Eylül 2014; 11:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

Hayirli olsun,guzel bir saat. Takipteyim. Butun kollar/tuslar aktif mi acaba ?

Aynen hocam, kırmızı tuş günü gösteriyor, mesela ortada MON yazıyor ona basınca, monday olduğunu anlıyorsun ancak yazı sekli bi garip o kısmı beğenmedim, onun disinda sol ust tuş ay/gün olarak gösteriyor mesela 9/15 diyor su an, sol alt tuş ise saati gösteriyor 11:43 yazıyo su an ve bi kere daha ona tıklayınca saniyeyi gosteriyo dijital olarak, sag alt tuş alarm ayarlama, sag orta tuş ise analog saati ayarlama, fonksiyonel ve kullanışlı, tavsiye ederim

• Güzelmiş bir indirim yakalayıp almak lazım :) dolar da uctuuuu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Güzelmiş bir indirim yakalayıp almak lazım :) dolar da uctuuuu

aynen 4-5 yıl önce fossil saat almıştım yurtdışından kargo dahil 100 dolardı, 150 liraya denk geliyodu şimdi ise 220 liraya denk geliyo
  • ... 18.17 Usd.

http://www.ebay.com/itm/WEIDE-Mens-Stainless-Digital-LED-Date-Day-Black-Army-Sport-Quartz-Wrist-Watch-P8-/271344661620?pt=AU_Watches&hash=item3f2d66f474

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tachyon -- 18 Eylül 2014; 13:11:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tachyon

... 18.17 Usd.

http://www.ebay.com/itm/WEIDE-Mens-Stainless-Digital-LED-Date-Day-Black-Army-Sport-Quartz-Wrist-Watch-P8-/271344661620?pt=AU_Watches&hash=item3f2d66f474

Kargo ücretsizmi kardesim ben fazla anlamitorumda boyle sitelerden

• Ryuji_Yamazaki kullanıcısına yanıt
    FREE Standard International Flat Rate Postage

Kargo ücreti yok.
  • quote:

Ebay'de 19.90 Usd kargo dahil...
    http://www.ebay.com/itm/WEIDE-Mens-LED-Alarm-Sport-Army-Military-Quartz-Wrist-Watch-Digital-Analog-Black-/251625235640?pt=AU_Watches&hash=item3a960864b8

hocam ebayde bakmaya gerek yok verdiğiniz linkteki saat aynı saat değil, WEİDE marka saat, orijinali SHARK, bu diğer marka bunun çakmasıymış o yüzden böyle ucuz

• eyvahfilvar kullanıcısına yanıt
    Ucuz da sanki yüzlerce binlerce dolar mı fark ediyor? Biri dandik Shark diğeri de dandik Weide. Merak etme aynı fabrikada üretiliyorlar. Biraz araştırırsan bulursun. Sanki çok ünlü bir markanın çakması gibi konuşmuşsun. Bana soracak olsan böyle saatleri kimseye tavsiye etmem. Çin de bunları kiloyla satıyorlar. Adam Youtube'a Weide or Shark diye video koymuş

Başka biri de Aliexpress 'de ikisi de aynı marka diye ilan vemiş.
    http://www.aliexpress.com/store/product/Hot-sale-big-size-watch-WEIDE-New-Mens-White-Hand-Black-Dial-LED-Digital-Quartz-Alarm/811466_1131190982.html

• quote:

Ucuz da sanki yüzlerce binlerce dolar mı fark ediyor? Biri dandik Shark diğeri de dandik Weide. Merak etme aynı fabrikada üretiliyorlar. Biraz araştırırsan bulursun. Sanki çok ünlü bir markanın çakması gibi konuşmuşsun. Bana soracak olsan böyle saatleri kimseye tavsiye etmem. Çin de bunları kiloyla satıyorlar. Adam Youtube'a Weide or Shark diye video koymuş

Başka biri de Aliexpress 'de ikisi de aynı marka diye ilan vemiş.
    http://www.aliexpress.com/store/product/Hot-sale-big-size-watch-WEIDE-New-Mens-White-Hand-Black-Dial-LED-Digital-Quartz-Alarm/811466_1131190982.html

valla öyle olsa bile shark daha güzel duruyor bence saat logosuna yakışıyor

• Bende yeni fark ettim haklisin weide yaziyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuji_Yamazaki -- 19 Eylül 2014; 14:11:34 >
  • up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.