Şimdi Ara

ALİEXPRESS'TEN ALDIĞIM EMPORİO ARMANİ AR5890 İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLAR EKLENDİ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
14
Favori
27.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress ten alinan saatler uzun vadefe kullanılabilir mi? Yani 1 2 sene götürür mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    vallahi onu bilemeyeceğim hocam, ben alalı yaklaşık 2 ay oldu en ufak çiziği yok şimdilik, ama yarın öbür gün tak diye dursa bi daha çalışmasa yapacak bir şey de yok maalesef
  • Forumun saatçisi olarak tabir edilen arkadaşın dükkanının linkini alabilirmiyim?

@eyvahfilvar
  • eyvahfilvar kullanıcısına yanıt
    Hocam senin. Saat bitmis galiba almaya niyetlendim olmadi kismet degilmis

• cseee C kullanıcısına yanıt
    buyur hocam, konuya da ekledim ayrıca linki:

http://www.aliexpress.com/store/412622
  • takvim her ay sonu elle mi ayarlanmak zorunda.mesala 30 veya 31 olan aylari saat kendi sanırım ayarlayamiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumland -- 7 Şubat 2015; 22:33:55 >
  • forumland F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam her ay 31'e kadar gidiyor mecbur, ama sağdaki kolu çekip bir tık gitmek pek sıkıntı değil yani

• Bende bu saati almayı düşünüyordum yorumlarınızı gördüm özellikle gelen saati inceledim 1.sınıf kalite gibi duruyor arkasından özellikle siparişi geçtim fiyatı sizin aldığınıza göre ucuz geldi ama umarım adi bir saat gelmez resimdeki gelse kafi 2 tane alacağım.
  • Saat satılmıyor artık sanırım kötü olmuş

Tamam buldum şimdi satılıyormus. Hocam alalı 3 ay olmuş hala memnun musun saatten. Bir sorun yok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 10 Şubat 2015; 17:34:34 >
  • hocam ben saatten çok memnunum, 3 aydır en ufak sıkıntısı olmadı, ama gerçekten tek sıkıntı yarın sabah kalksam ve saat çalışmıyo olsa yapabilecek hiçbir şey yok diyebilirim. ha ama değer yani bu riske kesinlikle. normalde 1000lira civarına satılıyor, bu fiyata da olsun bu kadar.. ayrıca bi 4-5 dolar daha ucuza satanlar var evet ve gerçekten çok merak ediyorum hiç farkı var mı, gelince bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyvahfilvar

hocam ben saatten çok memnunum, 3 aydır en ufak sıkıntısı olmadı, ama gerçekten tek sıkıntı yarın sabah kalksam ve saat çalışmıyo olsa yapabilecek hiçbir şey yok diyebilirim. ha ama değer yani bu riske kesinlikle. normalde 1000lira civarına satılıyor, bu fiyata da olsun bu kadar.. ayrıca bi 4-5 dolar daha ucuza satanlar var evet ve gerçekten çok merak ediyorum hiç farkı var mı, gelince bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim hocam

Ar5890 ile diğer modelin tek farkı renk mi peki. Tek fark renkte ise hangi kısım farklı renkte? Ben fotolara baktım da pek bir fark göremedim. Bir de gümrükten geçme olayını nasıl hallettin hocam. Belli bir miktardan sonra gümrükte takılıyor diye biliyorum.

Bir de kutu çok pahalıymis. Ben kutu almak istemiyorum nasıl yapıcam onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 10 Şubat 2015; 19:23:41 >
  • Ben de senin aldiğin saticidan aldim hocam. Forumun saatçisi diye geçen kişi Sendeki saat inan çok hoşuma gitti ben içi mavi olanı aldım. Ama sizin aldiklariniz orjinal kutuyla satiliyormuş bana bu kutusuz 45 $ a geldi. size sattigi gibi satmiyor artik bida bende kusku uyandirdi acikcasi ama yapicak bişey yok denemek için aldim eğer güzel gelirse senin aldiginin aynisindanda sipariş vericem saatin kordonlari mat çok hosuma gitti 2 renk olsun cesit cesit kullanirim. Dedigim gibi beni tek kuskulandiran 36 $ urunun fiyati kargoyla 45 e geliyo umarim başka ürün gelmez artik bekleyip görücez. Bozulsa nolcak hocam neden bozulsun pilli mekanizma bunlar bozulsada asiri pahali saatler degil neticede goruntusu cok şık ama senin saate bayildim bayildim nazar değmesin maşallah bisey olur benden bilme sonra :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacarsoy

Ben de senin aldiğin saticidan aldim hocam. Forumun saatçisi diye geçen kişi Sendeki saat inan çok hoşuma gitti ben içi mavi olanı aldım. Ama sizin aldiklariniz orjinal kutuyla satiliyormuş bana bu kutusuz 45 $ a geldi. size sattigi gibi satmiyor artik bida bende kusku uyandirdi acikcasi ama yapicak bişey yok denemek için aldim eğer güzel gelirse senin aldiginin aynisindanda sipariş vericem saatin kordonlari mat çok hosuma gitti 2 renk olsun cesit cesit kullanirim. Dedigim gibi beni tek kuskulandiran 36 $ urunun fiyati kargoyla 45 e geliyo umarim başka ürün gelmez artik bekleyip görücez. Bozulsa nolcak hocam neden bozulsun pilli mekanizma bunlar bozulsada asiri pahali saatler degil neticede goruntusu cok şık ama senin saate bayildim bayildim nazar değmesin maşallah bisey olur benden bilme sonra :)

Senin aldığın model hangisi hocam ar9505 mi? Onun bu konudaki saatten tek farkı içinin mavi olması mı. Bir de içinin mavi olduğunu nereden gördün adam detaylı resim koymamış. Mağazada mi inceledin?

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

quote:

Ben de senin aldiğin saticidan aldim hocam. Forumun saatçisi diye geçen kişi Sendeki saat inan çok hoşuma gitti ben içi mavi olanı aldım. Ama sizin aldiklariniz orjinal kutuyla satiliyormuş bana bu kutusuz 45 $ a geldi. size sattigi gibi satmiyor artik bida bende kusku uyandirdi acikcasi ama yapicak bişey yok denemek için aldim eğer güzel gelirse senin aldiginin aynisindanda sipariş vericem saatin kordonlari mat çok hosuma gitti 2 renk olsun cesit cesit kullanirim. Dedigim gibi beni tek kuskulandiran 36 $ urunun fiyati kargoyla 45 e geliyo umarim başka ürün gelmez artik bekleyip görücez. Bozulsa nolcak hocam neden bozulsun pilli mekanizma bunlar bozulsada asiri pahali saatler degil neticede goruntusu cok şık ama senin saate bayildim bayildim nazar değmesin maşallah bisey olur benden bilme sonra :)

Senin aldığın model hangisi hocam ar9505 mi? Onun bu konudaki saatten tek farkı içinin mavi olması mı. Bir de içinin mavi olduğunu nereden gördün adam detaylı resim koymamış. Mağazada mi inceledin?

http://www.aliexpress.com/item/Jewelry-clock-men-watches-A5921-good-box/32269830011.html

Hocam benim aldigim saat bu saticinin ayni modelin birkaç çeşidi de mevcut ayriyetten bu saticidan dh forumunda konuyu acan arkadas gibi bir cok kisi saat alisverisi yaomis olup geneli memnun kalmiş.

5905 modeli siyah kayis ve siyah saat içi olan model

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

quote:

http://www.aliexpress.com/item/Jewelry-clock-men-watches-A5921-good-box/32269830011.html

Hocam benim aldigim saat bu saticinin ayni modelin birkaç çeşidi de mevcut ayriyetten bu saticidan dh forumunda konuyu acan arkadas gibi bir cok kisi saat alisverisi yaomis olup geneli memnun kalmiş.

5905 modeli siyah kayis ve siyah saat içi olan model

He tamam sen bunu almışsın. Arkadaşın aldığı saatin aynısının başka renkte olanı da var ben onu aldın sandım. Aslında bu da güzel duruyor ama bir de fotolarda görmek lazım. Saat sana ulaşınca bu arkadaş gibi fotolar koyabilir misin. Hem kolundayken hem de değilken çekebilir misin nasıl duruyor merak ettim. Arkadaşınki de güzel ama sen bunu gosterince kararsız kaldım iste. Detaylı fotolari görmem lazım. Bir de tahminen ne zaman elinde olur. Ne zaman sipariş verdin?

• Valla siparisi dün verdim bende ne zaman gelir bilmiyorum ama gelince bi inceleme paylaşirim merak etme bu modelin bende gercek fotograflarini gordum mat siyah kordon cok tatli bi lacivert iç parlak hasta kaldim acikcasi once bu saat gelsin kalitesini begenirsem ayni saticidan kahverengi olaninida alicam

• quote:

Valla siparisi dün verdim bende ne zaman gelir bilmiyorum ama gelince bi inceleme paylaşirim merak etme bu modelin bende gercek fotograflarini gordum mat siyah kordon cok tatli bi lacivert iç parlak hasta kaldim acikcasi once bu saat gelsin kalitesini begenirsem ayni saticidan kahverengi olaninida alicam

Nerde gördün hocam ben de bakayım bi

• Bende ici siyah olanini begeniyorum. Senin saate gore durumu degerlendirecegim. Baska saticidan ar1410 almistim bu modellerdede aklim kalmisti.

• Hocam sahibinden sitesinde 200149116 nolu ilana bi göz at fikir verir en azından beğenecekmisin bakalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacarsoy -- 10 Şubat 2015; 23:20:16 >
  • quote:

Hocam sahibinden sitesinde 200149116 nolu ilana bi göz at fikir verir en azından beğenecekmisin bakalim.

Vay be mavi kısmı etkileyici gerçekten ama kordonu siyah olmasını sevmedim. Kahverengi kordon mavi ekran kombinasyonu nasıl olurdu acaba.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.