Şimdi Ara

Aliexpress'ten 2$ / 2.01$ kupon ( Aşırı duygusallık içerir )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar daha önce mc donaldsta 6.95 e 3lü kombo başlığıyla ve ücretsiz program ve oyunlarla siz sevgili ölücü forumdaşlarıma yeni bir çakallıkla kapital sisteme kafa atmanın formülünü veriyorum. Biliyorum son zamanlarda devlet vergisiyle aliexpress konuları azalarak son buldu ama bu kuponla kafadan 2 dolarlık ürünü beleşe getirmiş oluyoruz. Lafı uzatmadan konuya geçiyorum.

Başlıktada dediğim gibi temamız acıtasyon ve duygu sömürüsü.

1. Aliexpress ana sayfasına var olan hesapla giriş yapıyoruz.

2.Yukarda yardım merkezi help services kısmına girip arama bölümüne "I can not get a discount" yazıyoruz. Bizi kupon alt kategorisinde sayfaya yönlendiriyo.

3.Sayfanın yanında ikon var oraya tıklayıp chat bot ile irtibata geçiyoruz.

4.Alttaki konuşma kısmına başlıyoruz ağlamaya. I can not get a discount yazıyoruz ve I cannot get discount seçeneğini tıklıyoruz

5.Ardından Why I placed order with a higher price? seçeneğine tıklıyoruz ve yaşadığınız sorun için üzgünüz diyip 2 dolarlık kuponu alıp yolumuzu buluyoruz.

6.Tebrikler artık sizde birer dh ölücüsüsünüz.

not: ikinci hesapta aynı acıtasyonu yaptım ama o hesaba selected coupon tanımladı. Her hesapta olmuyo galiba şansınızı denemekte fayda var. Keyifli alışverişler.

Botu bulamayanlar için bir adet ss bırakıyorum yardımı olur umarım.

Aliexpress'ten 2$ / 2.01$ kupon ( Aşırı duygusallık içerir )Aliexpress'ten 2$ / 2.01$ kupon ( Aşırı duygusallık içerir )

• Ne diyelim mezarcilikta zirve

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben denedim olmadi bana bunu dedi

Kindly note that there is limited amount of the product which has discount. And they are distributed on a first come, first served basis. If the product is out of the stock, you may place order without the discount price.
  • Hocam bunu yapmak nerden aklına geldi ?
  • Tobey T kullanıcısına yanıt
    11.11 kampanyası devam ederken yapmış diye olabilir şimdi kampanya sona erince olmuyordur belki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında cami önü dilenciliği tüyoları verilcek burda. Adamlar en sonunda Türkiyeyi çıkaracak listeden. Başlık silinsin.
  • Yardimdan chat`e baglandim, abi Pekin`de kaldim, otobus biletim yok, 70 yuan var mi dedim, hesabimi kapattilar. Ayrica az once baktim, mailime bir adet takip nosu gelmis, paket icin Wuhan Hatirasi yaziyor... Ne olabilir ki ?
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Coronaya selamlar diliyoruz. Sağlıcakla kalın diyeceğim ama artık pek mümkün değil gibi efendim heheheh :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 dolar farkla corona virüsünüzü büyük seçim ister misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.