Şimdi Ara

Aliexpress Temassız Ateş ölçer 14$ inceleme yazısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Her Anne baba acaba ne alalım diye düşünürler.Bizlerde öyle yaptık.Kararttık gözümüzü aldık.Buyrun incelememiz
    temassız ateş ölçer hakkında bir bilgi vermek istiyorum..
    bu ürünü aldım

temassız ateş ölçer linki tıklayınız
    13.75 dolar.
    bu ürüne gelirsek iyi çekilde paketlenmiş olarak geldi..
    Ürünün kutusu:

Ürün malzeme kalitesi (plastik) vs Bir kameradaki gibi değil.Fakat güzel bir ürün iki adet aaa(ince kalem pil formatındaki pil ile çalışmakta
    Paket içeriği:
    Bİr adet temassız ateş ölçer kullanım kılavuzu ve küçük tornavida (içini açmak adına.)
    sağ tarafında sadece yüz ölçümü ve tüm vucut ölçüm modu var.Yüz ölçüm moduna aldığınızda alın bölgesi ateşderecesini göstermekte tüm vucut moduna alındığında vucut derecesini göstermekte.Denedim sıcak su ile hemen derece artış gösterdi.Renkli olması güzel.Bu renkler ne işe yarıyor.Yeşil mod sıkıntı yok endişelenme.. sarı mod dikkat kırmızı mod yüksek seviyede ateş..Ayrıca ingilizce olarakda ölçüm yapılan kişinin sonucunu söylüyor. muadilleri var markalı 200 tl civarları 53 tl civarlarına alınabilicek bir cihaz..
    bir kaç fotoğraf paylaşıyım

Pet şişeye sıcak su koyup anlık ateş ölçümüm

Bu cihaz için düşüncelerim.Bir braun kadar plastik aksamı vs kaliteli değil ama biz plastiğini ne yapıcaz ölçümler bizim için önemli..Bu cihazın anlık tepkileri güzel..cihaz fiyatına göre alınabilir.İyi ki almışım.
    NOT:Yazımda imla ve anlatım hatalarım olabilir.AFFOLA diyorum.Varsa bir sorunuz arkadaşlar cevaplamaktan memnuniyet duyarım..
    Selamlar..

• Aynı cihazdan ve aynı yerden bende aldım gayet güzel güle güle kullanını.
  • bende braun ateş ölçer var temassız lazer 2 kaşın ortasından ölçüyor orda atar damar var ordaki kan ısısını ölcüyor. 250 tl.

birde oksimetre aldım 35 tl çinden geldi nabız ve kandaki oksijeni gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savsat2000

Aynı cihazdan ve aynı yerden bende aldım gayet güzel güle güle kullanını.

Teşekkürler hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

bende braun ateş ölçer var temassız lazer 2 kaşın ortasından ölçüyor orda atar damar var ordaki kan ısısını ölcüyor. 250 tl.

birde oksimetre aldım 35 tl çinden geldi nabız ve kandaki oksijeni gösteriyor.

Merhabalar
    Bu oksimetre nasıl bir cihaz hocam doğruluk payı vs.. rica etsem link atabilirmisiniz.. sanırım ufakbir alet parmağa sıkıştırma yöntemi ile ölçülüyor?
  • hocam Sanırım baba oluyorsunuz ürün güzel gözüküyor hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PinkOmega

hocam Sanırım baba oluyorsunuz ürün güzel gözüküyor hayırlı olsun.

Merhabalar
    Evet hocam kısmet olursa bir kızım olucak.Teşekkür ederim..
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    hocam şu şekil ölçüyor işaret parmağınıza takıyorsunuz kandaki oksijen miktarını lazer diyot ile alıcı sensör arasında kalıyor mandal gibi sıkışıyor elinize. doğruluk payı hastanede kullanılan cihazlardan hiçbir farkı yok hatta benimki renkli ekran lcd modelinden 35 tl tr de bulmanız imkansız zaten bir kücükte cantası var 2 adet kücük kumanda pili ile çalışmaktadır. (hastanedekilerde cin malı ve renksiz ısıksız ekran bazıları led ekran adi modeller hastaneler cimri olduğu için pek değiştirmiyorlar yeni modelleri cıkınca.

99 98 oksijen 85 105 nabız gibi ideal ölçümler yapıyor.

oksijen 80 85 ise akciğerinde bir sorun olduğunu gösteriyor..

benimki bundan ben 35 e aldım ama dolar yüksemiş 2.60 ken 35 tldi

birde anında ölçüm yapan alman malı cihazlar var 400 600 arası saniyede ölçer. bu cindeki ürün ise 15 20 saniye beklemeniz gerek parmağınızda.
    https://tr.aliexpress.com/item/Case-pouch-OLED-Digital-Finger-Oximeter-Pulsioximetro-Blood-Oximetro-Pulse-Rate-Heart-Rate-Monitor-Fingertip/32436063240.html?spm=2114.49010408.3.19.amRtbJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 31 Mart 2017; 10:54:0 >

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda konusu vardı. Galiba küçük ev aletleri bölümünde. Okumuş ve güvenilmeş bulup vazgeçmiştim. En iyisi cıvalı termometre imiş fakat satışı yasaklanmış.
  • Arkadaşlar merhaba bu arada üstte linkini yazdığım modeli geçen gün çocuk doktorumuza giderken yanımda götürdüm.Doktorumuzun cihazı ile bizimki arasında ölçümlerde milim oynamadı desem yeridir.Bende acabalardaydım.Eksik +1 -1 fazlamı diye böylelikle içim rahatladı.Üstteki cihaz benim için güvenli bir ateş ölçerdir.Hem BODY HEM FACE modunda...
    Selamlar.
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Ürün linki pasif hocam, tıklanmıyor, size zahmet arar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.