Şimdi Ara

Aliexpress'te uygun fiyata engineering adı altında satılan işlemciler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhabalar uygun fiyata mini itx kasa toplamaya çalışıyorum aliexpress'te lga1151-1155 (1150 tercih etmedim ae'de 4790k işlemciler 150-200$ aralığındalar.)i7 işlemcilere göz atıyordum. engineering adı altında düşük frekansa ve acayip model numaralarına sahip işlemciler gördüm. uygun fiyatlılar baya. bu işlemciler oc yaparak frekansı yükseltilebilir mi? yükseltirsek ısınma sorunu yaşar mıyız? bu işlemcilerden kullanan var mı? ek olarak uygun fiyatlı(120-130$'a kadar) mini itx kasaya gidecek başka işlemci(xeon, amd v.b.) önerilerinize de açığım.

bahsettiğim işlemciler :https://www.aliexpress.com/premium/i7-engineering.html?SearchText=i7+engineering

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 18 Ocak 2019; 4:13:58 >

• Pekte uygun sayılmaz 200 dolara ryzem 2600 alırsın sıfır garanti + ne olduğu belli en azından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • engineering sample işlemcileri daha tamamlanmamış tam performans veremeyen işlemciler oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pandemicc

engineering sample işlemcileri daha tamamlanmamış tam performans veremeyen işlemciler oluyor.
    o zaman şöyle sorsam hocam i7 3770 mi tercih edersiniz yoksa qhqg(i7 6700 es) mi tercih edersiniz?
  • mysterious79 M kullanıcısına yanıt
    Hiç birini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mysterious79 M kullanıcısına yanıt
    engineering sample hazır bir işlemci değil, direkt eliyorum o yüzden.
  • 200 dolar bütçeniz varsa r5 2600 felan alıp geçin hocam ne uğraşıyorsunuz yok aliexpress yok mühendislik örneği , güzel bir kule tipi soğutucu ile 4.2 ghz de kullanırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.