Şimdi Ara

111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
41
Favori
19.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim hocam her zaman yazabilirsiniz :)
  • krmbzkurt kullanıcısına yanıt

Kanka ben hemen bana rezerve olanı alayım. Uzun süredir bunu bekliyordum.

• 1 adet alındı kendisi güvenilir ve çok ilgili davrandı. Teşekkürler tekrardan.

• Gökkubbe G kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sağolun hocam :)
  • Yapılması gerekenleri anlatmaya çalıştı yarım yamalak, beceremediğim için de hakaret etti

• d.t.s. kullanıcısına yanıt
    Yapılması gerekenleri öğrenip defolup gittim dolandırdım demiyorsunuz da??? 111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS 111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS

• Böyle aşağılık insanlarla da uğraşıyoruz maalesef. Bu yüzsüz arkadaş yüzünden bundan sonra ödeme almadan kimseye hesap vermeyeceğim. Resmen beni kullandınız diyince "yoh yavv ayıp" diye cevap veriyor. Sonra ben hakaret etmiş oluyorum.

111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS
  • Arkadaşımız çok ilgili yardımsever, kendisine çok teşekkür ederiz.
    İki hesap kullandım 10ve 20 usd.lık, sorunsuz.
    Keşke herkes böyle olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyuncuh -- 12 Şubat 2021; 17:36:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Hayırlı günler dilerim.
  • pek yorum yazma huyum yoktur ama Kerem hocam sağ olsun o kadar çok ilgili ki referans olması açısından duyurmak istedim. siparişimi vermeden önce ve verdikten sonra dahil olmak üzere tüm konularda sorularımı, takıldığım yerleri vb. tüm durumlarda hiç sıkılmadan yardımcı oldu. Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız hiç şüpheniz olmasın. 3 kuruş fazla ödeyin ama o paranızın hakkını fazlasıyla alırsınız. Kendisine tekrardan buradan teşekkür ediyorum, sonraki kupon ihtiyaçlarımda direkt kendisine ulaşacağım.

• Çok çok çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için hocam. Ne zaman ihtiyacınız olursa tek tık uzağınızdayım
  • Güvenilir ve yardım sever kerem hocam banada 20$ kupon kullandırdı çok sağolsun, aklınızda ürün varsa mutlaka değerlendirin

• er4lp E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam her zaman yazabilirsiniz :)
  • 20$ kod aldım çok yardımcı oldu. teşekkürler.

• onurfredy kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam yine bekleriz :)

• arkadaş sağolsun yardımcı oldu. sipariş verdik. sonucu buraya yazacağım.

• kuponlar 10.01 $ alışverişte kullanılabiliyor doğru mudur hocam, doğruysa hemen ıbanınnı alabilirim

• Öyle evet pmden yazıyorum.

• iyi günler. aliexpressten 60 dolarlık süpürge yedek parçası alacağım. Kupon geçiyor mu bu üründe de? Geçiyorsa aliexpress 20 dolarlık hesap alabilir miyim?

• Güncel!!!

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.