Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (980. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.690
Cevap
235
Favori
1.238.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngiltereden Royalmail taşıma seçeneği ile alışveriş yapan varmı.Sipariş verdiğim firmanın verdiği takip numarası bir türlü sistemde görünmüyor 12 gün oldu.

Siparişim ortada yok.Satıcı kargoya verdim diyor Royalmail bizde görünmüyor diyor.Aklıma geldikçe ......?????????

• hasanhoca kullanıcısına yanıt
    Siz satıcıya ulaşmışsınız. Bizim satıcı yok dükkanı kapatmış. 😭
  • Satıcı ürünümü PR161300664YP kodu ile 9 şubat tarihinde kargoya verdi görünüyor. Aliexpress uygulamasının takip sayfasındaki hareketlerde “gönderi iptal edildi (shipment cancelled” diye bir ibare var ve o günden beri güncellenmiyor. Satıcıya mesaj attım ama ondan da bir ses çıkmadı. Tecrübeli arkadaşlar kargo takibini uygulama üzerinden mi yapıyorsunuz yoksa başka site mi var? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psychô kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsünü al satıcıya yazdığını onunda cevap vermediğini ürün iptal gözüktüğü için iade isteğini talep et dispute de 10 ünde alırsın parani
  • samsaa01 S kullanıcısına yanıt
    Gelmez mi diyorsunuz yani? İade almak çok önemli değil de ilk yurtdışı alışverişimdi, heyecanlı bir tecrübe olmasını umuyordum. Gelmez diyorsanız üzdü açıkçası
    Ürünün teslim alındığını onaylamamız için verilen sayaçta 84 gün küsür yazıyor daha. Çindeki şu tatil mevzularından dolayı sahte bir takip numarası girilmiş olabilir mi diye düşünüyorum
  • Arkadaşlar merhaba. LT514154788NL nolu takip numaramı kontrol ettiğimde 17TRACK bulunamadı diyor , pkge.net taşıma durumunda diyor global caiano ise Packed for picking-up diyor. Hangisine inanmak lazım. İbne satıcıda cevap vermiyor. Dükkanı kapatmış. Ne yapmak lazım
  • seyyah1984 kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsünü al iki tarafında dispute aç 10 günde alırsın paranı geri
  • thehawk kullanıcısına yanıt

Ben de hemen hemen aynı durumdayım. Siz kargonuzun akıbeti ile ilgili bir sonuca ulaşabildiniz mi? Satıcı mesajlarıma cevap vermiyor, daha önce forumdan da bir çok arkadaşın alışveriş yaptığı bir dükkandı. 31 ocakta sipariş verdim, 9 şubatta takip numarasını sisteme girildi ama o günden beri ‘shipment cancelled’ olarak bekliyor. Bu yılbaşı muhabbetinden mi yokmuş gibi davranıyorlar acaba Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• psychô kullanıcısına yanıt
    Dispute acip iade aldim ondan sonra satici cevap yazdi dispute acmasaydin yeniden gonderirdim diye
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    Aslında satıcı mesajlarıma cevap verse hiç dispute falan açmayacağım da satıcıdan da ses yok hiç. Biraz daha bekleyeyim bakalım dediğim gibi belki yılbaşı mevzuları devam ediyordur.
  • seyyah1984 kullanıcısına yanıt

Satıcı dükkanı kapatsa bu kadar üzülmem İngilterenin en güvenilir mağazası hiç umursamıyor ben ürünü Royalmaile teslim ettim diyor verdiği kargo takip numarası sahtemi nedir.30 iş günü bekleyin diye yazıp duruyor:(

• 12 dolarlık güneş gözlüğü için korkunç bir vergi.Bu iş gerçekten raydan çıktı vatandaş nefes alamaz hale geldi.85 tl ye aldığım gözlüğe 94 lira vergi.Böyle bir vergi de olmaz böyle bir hatada olamaz.
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• esep kullanıcısına yanıt

biz bunları söyledik . sesimizi duyan olmadı. Her yerde tek başıma mücade ediyorum twitter cimer burası şikayetvar

hiç kimseden destek yok . bunlar daha güzel günler herkese bu şekilde geçirdiklerinde göreceğim ben .

3-4 ürün var toplam kestikleri vergi 4,100 TL ben ürünler toplamda 1500 lira vermemişimdir Allahtan reva mı bu ?_ bu ülkenin memuru neden bu ülkenin vatandaşına düşman kesildi anlamıyorum. böyle devam gümrük ve ticaret bakanlığı seçimde görüşürüz

• Arkadaşlar 3 gün önce bir ürün aldım. Ne zaman kargolanır diye sorduğumda çin yeni yıl tatili 20 şubatta bitiyor ondan sonra kargolayacağız diye mesaj attı. Bu işte bir üçkağıt mı var sizce yoksa doğru mu ?
  • Kasım da açtığım dispute nihayet geri ödemeyle tamamlandı.

Final resolution: Full refund 7.72 USD
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 25 gün önce Aliexpress'ten Pc için mouse almıştım. Ürün Hala gelmedi Global Orde Tracking sitesinde böyle gözüküyor. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • burakkck kullanıcısına yanıt

Takipsiz kargo ile satın almışsınız.

İmza şartı olmadığından postacı kapı önüne bırakıp gidebiliyor.

Bir ihtimalde hiç getirmiyor. Beklemekten başka bir şey yapamassınız.

Takipsiz olduğundan PTT nin sistemlerinde ne isim ile nede takip kodu ile çıkmaz.

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Çok tuhaf sistemleri bir tane geri odemeyi 2 günde aldım öbürü 15 gün oldu hala.bekliyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: muro1234321

Arkadaşlar 3 gün önce bir ürün aldım. Ne zaman kargolanır diye sorduğumda çin yeni yıl tatili 20 şubatta bitiyor ondan sonra kargolayacağız diye mesaj attı. Bu işte bir üçkağıt mı var sizce yoksa doğru mu ?

normal çin 2 haftadır tatilde

• scoupman S kullanıcısına yanıt

davanızını takip ediyoruz umarım sonuca ulaşır . türkiyedeki gümrükte çok tuhaf şeyler oluyor yüksek vergiler kayıp kargolar gibi . oraların bir temizlenmesi şart

• 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.