Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (978. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.690
Cevap
235
Favori
1.238.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

genelde yazmıyorlar . isim yazılması çokta olumlu değil benimkini yazıyorlarda ne oluyor dünyanın vergisi çıkıyor sonra :D:D:D:D:D yani önemli bir ayrıntı değil.

gelir yakında paket

• bugun 2 ürün gümrükten geçti birisinde adres kısmı boş

bir üründe böyle oldu bu adresi bilmiyorum neresidir fikrim yok

adresi araştırdıgımde buludungum ilde bir mahalle..

artık adreside ptt sallamaya başladı sanırım.

bir diger üründe ise gönderici adı vs yazmışlar..

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 10 Şubat 2021; 17:47:4 >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

gümrükten geçtiğini anlamanız için fiyatlandırma kısmında bir şeyler gözükmesi lazım eğer rakam hala 0 ise malesef ürün hala gümrükte demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: musicalite

gümrükten geçtiğini anlamanız için fiyatlandırma kısmında bir şeyler gözükmesi lazım eğer rakam hala 0 ise malesef ürün hala gümrükte demektir.

evet geçti hocam e devlet sorgulamasında cıkmıyor :)

• BlackMon B kullanıcısına yanıt

o zaman gelir , çünkü sizden parayı alabilmeleri için size ulaşmaları lazım . işin içinde para varsa sizi bulurlar hocam

• 5 Subat vergisi odenmis gelenlerden hareket olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sypost.net/search?orderNo=SYRM112474629

Bu ne anlama geliyor gümrükten geçmedi mi acaba?

Kod

Yığını:
    Sipariş numarası: SYRM112474629 Paket durumu: teslimat başarısız oldu Ülke: Çin-> Türkiye Shunyou: 2021-02-10 06:01 Türkiye, teslimat başarısız oldu 2021-02-05 06:02 Türkiye, gümrük işlemleri devam ediyor 2021-02-05 05:57 Türkiye, işlem merkezine geldi 2021-02-04 11:29 Türkiye, hedef ülkenin havalimanına varıyor 2021-02-01 08:04 Shunyou Posta Transfer Merkezi, ayrıl 2021-01-28 09:50 Shunyou Posta Transfer Merkezi geldi 2021-01-23 10:29 Hong Kong, Hong Kong Havaalanı'ndan ayrılıyor 2021-01-22 18:08 Shenzhen, Çin, işlem merkezinden ayrılıyor 2021-01-20 03:09 Çin, Shenzhen, alındı ​​ve gönderildi, paket Türkiye'ye gönderildi 2021-01-17 11:59 tahmin bilgileri alındı, paket Türkiye'ye gönderildi =============================================== = =

单号:SYRM112474629

包裹状态: 投递失败

国家: 中国->土耳其

顺友: 

2021-02-10 06:01 土耳其,交付失败

2021-02-05 06:02 土耳其,清关中

2021-02-05 05:57 土耳其,到达处理中心

2021-02-04 11:29 土耳其,到达目的国机场

2021-02-01 08:04 顺友邮件转运中心,离开

2021-01-28 09:50 顺友邮件转运中心,到达

2021-01-23 10:29 香港,离开香港机场

2021-01-22 18:08 中国,深圳,离开处理中心

2021-01-20 03:09 中国,深圳,已收寄,该包裹发往土耳其

2021-01-17 11:59 接收到预报信息,该包裹发往土耳其

====================================================

• nirvanha kullanıcısına yanıt

Anladığım kadarıyla paketiniz takipsiz kargo ile geliyor. Yani PTT nin sitesinde takibi yapılmadığı için.

Açıklamalara göre adreste kimseyi bulamamış ptt görevlisi ve teslim edememiş.

Bu durumda sizin adresinizin bağlı olduğu PTT dağıtım şubesini bulacaksınız. Oraya gidince adresinize bakan PTT görevlisi ile görüşün ve durumu anlatın. Yardımcı olacaktır.

Takipsiz kargo ile geldiğinden numarayı söyleseniz bile PTT nin sitesinde kayıt çıkmayacağından diğer görevliler yardımcı olamaya bilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Anladığım kadarıyla paketiniz takipsiz kargo ile geliyor. Yani PTT nin sitesinde takibi yapılmadığı için.

Açıklamalara göre adreste kimseyi bulamamış ptt görevlisi ve teslim edememiş.

Bu durumda sizin adresinizin bağlı olduğu PTT dağıtım şubesini bulacaksınız. Oraya gidince adresinize bakan PTT görevlisi ile görüşün ve durumu anlatın. Yardımcı olacaktır.

Takipsiz kargo ile geldiğinden numarayı söyleseniz bile PTT nin sitesinde kayıt çıkmayacağından diğer görevliler yardımcı olamaya bilirler.

Teşekkürler , evet tr takip kodu vermiyor sistem lakin eve bırakılan herhangi bir geldik bulamadık kargonuzu şuradan alın gibi bir iberede yok.

Bu paket biraz karışık bir durum satıcı önce ek kargo ücreti istedi kabul etmedim sonra baya geç bu takip noyu sisteme girmiş.

Üründe bataryalı çalışma lambası yasaklı ürün d,ye geçmemiş olabilir gümrükten bilemiyorum tabi.

Tüm avrupa abd batarya kabul ettiği yerde bizim ülkenin kabul etmemesi de ne bileyim artık insanı çok zorluyorlar çok.....CAnımızdan bezdirdiler 3 kuruş için yapmadığımız maymunluk kalmadı şu ülkede yaşamak haram zıkkım oldu be...

• Merhaba arkadaşlar. Bilenlerinizden yardım ve bilgi isteyeceğim. UC462818507TW numaralı bir kargom var. Standart shipping ve takipli diye geliyordu sözde ama neredeyse 1 aydır hiç bir hareketlilik yok. Bu takipsiz mi? Satıcı olacak herif de cevap vermiyor. Ya da bunun başka bir siteden çevirince dönüşen başka bir kodu var mı? İlk defa böyle bir şey başıma geldi. Yardımcı olursanız sevinirim 🙏

• Mister.J kullanıcısına yanıt
    Hocam kargo lojistiğe verildi gösterilmiş lakin hiç öyle bişe olmamış dispute aç oranın ekran görüntüsünü al iade işte geri alırsın paranı bu kadar beklemen sorunn zaten😅

Benimde sonu TW ile biten kargom var. 10 gündür benimde aynı hiç hareket yok.simdi Çin'de tatil zamanı olduğu için geciktiğini düşünüyorum.senin tahmini teslimat 9 Mart yazıyor benimkide 12 Mart yazıyor senin kargoda nasıl 1 aydır işlem yok anlamadım benim tahmini teslimat daha geç görünüyor ama daha sipariş vereli 10 gun oldu sen 1 aydır beklediğine eminmisin.9 marttan önce anlaşmazlık açarsan iade yapacaklarını düşünmüyorum

• Lütfen rica etsem banada yardım edermisiniz mağlum AliExpress den kablosuz şarj aleti sipariş verdim daha gelmedi ama ulaştı görünüyor adama mesaj atıyorum para iadesi için kanıt istiyor ne zaman gelir sizce resimleri göstersem yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetayazz -- 11 Şubat 2021; 19:42:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetayazz

Lütfen rica etsem banada yardım edermisiniz mağlum AliExpress den kablosuz şarj aleti sipariş verdim daha gelmedi ama ulaştı görünüyor adama mesaj atıyorum para iadesi için kanıt istiyor ne zaman gelir sizce resimleri göstersem yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ediyorum

Paketiniz ptt iş yerinde bekliyor gitmeden gidin alın.

02/02/2021 - 16:18:43 PTT İşyerinde Bekliyor AVCILAR/ GÜMÜŞPALAAVCILARİSTANBUL(AVR)

ptt takip kodu : RH155866279TR

gümrük ücretide 10 tl çıkmış

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Paketiniz ptt iş yerinde bekliyor gitmeden gidin alın.

02/02/2021 - 16:18:43 PTT İşyerinde Bekliyor AVCILAR/ GÜMÜŞPALAAVCILARİSTANBUL(AVR)

ptt takip kodu : RH155866279TR

gümrük ücretide 10 tl çıkmış

Alıntıları Göster

5 gün önce gittim böyle kargo görünmüyor dedi burda şu an hatta gümüşpala PTT kargoya gittim Ahmet ayaz adına kargo yok diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetayazz

5 gün önce gittim böyle kargo görünmüyor dedi burda şu an hatta gümüşpala PTT kargoya gittim Ahmet ayaz adına kargo yok diyor

Alıntıları Göster

takip kodu ver hocam benim yazdıgımı kendi sistemlerinde İSİM YOK gozukur sadece paketin üstünde adınız yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

takip kodu ver hocam benim yazdıgımı kendi sistemlerinde İSİM YOK gozukur sadece paketin üstünde adınız yazar

Alıntıları Göster

Tamamdır PTT kargoya kodu yazdım daha ayrıntılı bilgi çıktı çok teşekkür ediyorum yorumun için kodda var gelmedi diyemezler artık iyi akşamlar

Merhabalar,
    Kargonuza baktığım zaman Tayvan firması olan Chunghwa Post'a verilmiş. Ama sistemde bir hareketlilik olmamış. Zaten 1 aydır bekliyorsunuz ayrıca satıcı ile iletişime geçtiğinizde size cevap vermiyormuş. Bunu Ali Express'e bildirim anlaşmazlık açılıp para iadesi yapılır. Yada kargonuzun gelmesini beklersiniz ama çok uzun sürebilir.

İsterseniz firma ile iletişime geçebilirsiniz.https://www.post.gov.tw/post/internet/U_english/index.jsp?ID=2407

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon_X1 -- 12 Şubat 2021; 0:20:50 >
  • Beyler benim kargomu başkası almış görünüyor. Vergi çıkan kargoyu kim niye alsın ptt görevlisinin işgüzarlığı olabilir mi ? Çünkü ürün teslim edilmediği için merkeze gitmiş ve ordan teslim alınmış görünüyor. Benden başka kim takip edip alacak çok saçma değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pasquale

Arkadaşlar merhaba, siparişi 7 ocakta vermiştim, 1 ayı geçti. Şu an baktığımda 25.01.2021 tarihinden beri '' Gümrük işlemleri başlatıldı '' yazıyor 15 gün olmuş gümrükte hala bekliyor. Kaç gün sürüyor gümrük işlemleri bilgisi olan arkadaş var mı? Vergi dahil almıştım ürünü bu arada. ( AliExpress Standart Nakliye: LP00427862549188 )

Arkadaşlar var mı buna yapabileceğimiz bir şey?

• 
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.