Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (935. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
21.690
Cevap
235
Favori
1.238.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ptt takip: RH149548427TR
    AE takip: VR364025374YP
    Ptt’de teslim edildi yazması tuhaf, bu kargo baya sorunlu çıktı çözemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt

Merhabalar

Evet bir sorun var. Sorun ise 6 Kasım saat 12.14'de kuryeye veriliyor adresinize teslim edilmesi için. Ama saat 12.15'de teslim edildi gözüküyor. (1 dk içinde nasıl teslim edildiyse enteresan)

Tavsiyem pazartesi Kartal Posta Dağıtım Merkezine gidip bunu sorgulamanız. Telefon ile arayabilirsiniz ama size yardımcı olmayabilirler.

• falcon_X1 kullanıcısına yanıt
    Başka ildeyim hocam istanbulla bi alakam yok malesef. Diğer takip no’ya bakabildiniz ki, orda zimmet edildi yazıyor

Merhabalar

Kargonuza baktığım zaman PTT takip kodunuz yanlış. (Bana başka birinin takip numarasını vermişsiniz.) Gerçek barkod numarası RH150060424TR

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

AE’den direk kopyala yapıştır yapmıştım, trye girdiğinden beri safaride açıktı pttnin sayfası. Takip noyu değiştirmiş olabilirler mi acaba, harbiden farklı yazıyor
    Yanlış yazılacak bir numara da değil, çok tuhaf gerçekten

Takip numarası kolay kolay değişmez belki bir problemde olabilir. En azından doğru kodu buldum. Bir sorun olursa yazarsınız

Hocam rica etsem benim kargoya da bakabilir misiniz? 40 gündür hareket yok kaldı öylece

UB117968224LV

• quote:

Orijinalden alıntı: falcon_X1

Merhabalar

Sunyou firması kargoları takipsiz gönderiyor. Türkiye'ye geldikten sonra biz takip edemiyoruz. Ama kargonuz İstanbul'a gelmiş Bu aşamada 1-2 hafta beklemelisiniz gümrüğü ne zaman geçer bilemiyoruz.

Turkey, Arrived at destination country airport

oldu şimdi takipten baktığımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • integral sabiti İ kullanıcısına yanıt

Merhabalar

Kargonuza baktığım zaman en son 19 Eylülde Latvia Post'un tasnif merkezine gelmiş. Buradan gideceği ülkeye göre ayıklama yapılıyor. Yapıldıktan sonra depoya gönderilip oradan Türkiye'ye geliyor. Latvia Post çok yavaş gönderdiği için beklemekten başka çareniz yok. Ama isterseniz aşağıdaki mail adreslerine mail gönderebilirsiniz.

info@pasts.lv

pakomati@pasts.lv

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt

Biraz güncelleme geç gelmiş ama İstanbul'a kesinlikle varmış bulunmakta. Kötü haber ise bundan sonra takip edemeyeceksiniz. Gümrükten ne zaman geçti yada gümrükte mi ? şuan nerede gibi bildirimleri göremeyeceksiniz. Size tavsiyem 1-2 hafta beklemeniz bu süre zarfında gelmez ise ne yapmanız gerektiğini anlatırım.

Teşekkür ederim sağ olun

Cok tesekkur ediyorum cevap icin, bir haftadir foruma girememistim simdi goruyorum.

55 -126 gun tahmin ettigimden cok uzunmus. Daha 2 ay falan vakti var demek. Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• integral sabiti İ kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Bir sorun olursa yazarsınız.

• Behram B kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Bir sorun olursa yazarsınız.

Maalesef Latvia Post kargoları aşırı yavaş gönderiyor beklemekten başka çareniz yok. Hatta sizin kargonuz muhtemelen şöyle gelecek. Kargonuz gelmediği için dispute açacaksınız kabul edilecek ama o zamanlarda kargonuz gelecek.

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

benim 2 tane 21 eylülde ülkeye giriş yapmış kargom var

tr de takip kodu yok edilemiyor

en yakın ptt ye 2 kere sordum isimdende baktılarbirşey bulamadılar

acıbadem dağıtım merkezine gitmemin bir yararı olurmu ? (sanırım sokak sokak paylaştırılmış kişilere)

• quote:

Orijinalden alıntı: falcon_X1

Biraz güncelleme geç gelmiş ama İstanbul'a kesinlikle varmış bulunmakta. Kötü haber ise bundan sonra takip edemeyeceksiniz. Gümrükten ne zaman geçti yada gümrükte mi ? şuan nerede gibi bildirimleri göremeyeceksiniz. Size tavsiyem 1-2 hafta beklemeniz bu süre zarfında gelmez ise ne yapmanız gerektiğini anlatırım.

ptt de yok fakat sunyou da

Turkey, Customs Clearance in progress

Turkey, Arrived at Facility

bu aşamalari görebiliyorum şu anda.

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt

Enteresan bu adımları görmeniz bile iyidir. En azından tahmini kargo nerede olduğunu biliyorsunuz. Takip etmeyi unutmayın bir sorun olduğu zaman mesaj atarsınız.

• Arkadaşlar iade kararı verilen bir sipaişimde 3 ay geçmesine rağmen karta iade yapılmadı. Arn : null yazıyor. Ne yapabilirim bu konuda?

• umutbaran kullanıcısına yanıt

Daha vakit kaybetmeden bankaya harcama itirazı aç form gönderecekler doldur paran iade olur 3 ay içinde, tabii dispute u kazandıysan

Takipsiz kargo 9 Eylülden beri Başakşehir'de duruyor, sabırla bekledim. Koruma süresi bitti diye mail geldi dün, Dispute açtım Invalid diyor ikidebir. 7 gün daha bekle diyor ama Aliexpress sitesinde ''Your order will be closed in: 1 days 11 hours 4 minutes'' yazıyor, herhalde bu dispute hakkının süresi.

Bu aşamada iade nasıl alınıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 12 Kasım 2020; 19:10:52 >
  • 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.