Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Bu Konudaki Kullanıcılar: Burak**
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (6 Mobil) - 4 Masaüstü7 Mobil
5 sn
18.882
Cevap
218
Favori
975.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2692
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 218
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cervinff (773 mesaj) Makale_Helvetia (695 mesaj) madrid2017 (639 mesaj) braveyours (381 mesaj) evoevi (278 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9695 mesaj) Mobil (6441 mesaj) Tablet (291 mesaj) Mini (528 mesaj) Uygulama (2319 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
Giriş
    326 Mesaj
    Ben ürünü bu sabah aldım ama PTT nin sitesinde teslim edilemedi yazıyor giriş mi yapılmadı acaba halen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mavi64

Adamlar Dünya'nın öbür ucundan ürünü 1 haftada İstanbul'a gönderdi.

Bizim PTT İstanbul'dan Uşak iline ürünü 9 gündür göndermedi. Rezillik diz boyu
    Hocam benim aynı ilçede olmasına rağmen 4 gündür dağıtıma çıkmadı
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Intel i5 8500 - RX 590 8GB - 16 Gb Ram - Samsung 480 SSD +1 TB HDD - Steelseries 300 Dota 2 Edition - Motospeed Keyboard

Renault Clio 3 1.5 dCi Night-Day 90HP

Xiaomi Redmi Note 5 MiuiMMX
  • Yüzbaşı
    708 Mesaj
    05.11 de sipariş ettiğim ürün 06.24 den bu tarafa riga da kaldı satıcı ek süre istedi verdim süre bitti tekrardan ek süre istedi yemezler dedim anlaşmazlık açtım takip kısımlarını gönderdim bakalım sonuç ne olacak

|
    |
  • Er
    14 Mesaj

Hocam benimde sabah gümrükden çıktı torba kapandı oldu ama saat 10 dan beri bi sonraki aşamaya sevk edilmedi sen evraklarını yolladın mı gelişme varmı sende

|
    |
    musicalite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    723 Mesaj

çıktı mı ? peki ücretlendirme yapılmış mı ?_

ben gönderdim evrakları mail ile , oraya gitmedim. bakalım ne olacak... gelişme olursa yazarım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicalite -- 2 Eylül 2020; 14:33:21 >
    |
    |
    beyaz12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kağıtta aynen benim burada paylaştığım gibi mi yazıyordu ? bizzat aşağıda yazan adrese geliniz falan yoksa bir email evrak vs bilgisi var mıydı?

hareketler dolmuş , kamyon şoföründen hallice tam kıro mekanı ya .. hiç şaşmaz adamlar bildiğin ayı . eee ne olacak peki ?
    neydi ki ürün? geri mi gönderdiniz ? geri göndereceklerinin garantisi var mı ?
    |
    |
    sroplaz33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet adrese gelin gibi yazı geldi eve. hele bi göndermesinler tavrımı çok net koydum her yere sikayet ederim her turlu pisligi yaparim rezillik bildiğin yaptıkları. yok yardmcı olamayacağız falan tam agzina yapistirmalik hergele.

|
    |
  • Teğmen
    134 Mesaj

iade işlemleri tamamlanmış şimdi aradım. ürünlere öyle alıcı gözle baktı ki içinden almış olabileceğini düşünüyorum. ama her türlü belgeyle şikayet ederim eğr böyle bir şey olmuşsa.

|
    |
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj

bende onu demek istemiştim , oradaki çakallar herşeyi biliyorlar alır kullanır alır satar her şeyi yapar yani

sizin toplu ürünler vardı sanırım neyse geçmiş olsun

ben gitmedim oraya , mail gönderdim bakalım ne olacak .

çok mantıksız bir uygulama bakın ben çekmeköydeyim buradan oraya mesafe tam 42 km araçla, 84 km toplam ve aşağı yukarı gidiş geliş 2 saate yakın zaman alıyor . ya kardeşim anadolu yakasının ürünlerini anadolu yakasında topla bir yerde yada email ile evrakları talep et insanlardan . illa ayaklarına getirip ego tatmin edecekler , hesap soracaklar , yıldırmaya çalışacaklar . ülke iyice yaşanmaz bir yer oldu

telefon hangisi hemen düşüyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicalite -- 2 Eylül 2020; 14:47:9 >
    |
    |

Katılıyorum çengelköyden gittim toplu taşıma ile ve bu pandemi döneminde. gerçi miting yapan adamlar bunu mu sorun edinecekler. 2 saatte ancak gidebildim ne uğruna bir hiç! sorun yok ki ürün satıcıya dönecek ikiye böldürüp ayrı pakete koyduracağım.

• Yüzbaşı
    723 Mesaj

bende öyle yaparım en kötü...
    |
    |

Yok hocam vergi sıfır,Ankara gümrüğü kontrol edip vergilendircrk diyo yalnız geçenkinde şöyle oldu Ankara gümrüğüne geldi gittim 280 tl vergi çıkarttılar ödediğim tutarın %20 si üzerinden,parayı verdim ekrana 5.80 Tl gümrük vergisi yansıttılar neden 280 gözükmedi aradaki farkı niye resmileşirmedi onu anlamadım bu sefer bakalım ne öıkıcak daha kağıt gelmedş

|
    |

vergi sıfırsa aynen ankara gümrükte değer belirlenecek

sanırım bu ay çoğu kişi gümrüğe takıldı

geçen aylarda bu şekilde sıkıntı çok fazla çıkmıyordu sanki yada bana denk gelmedi bilemedim
    |
    |

Geçen aylarda evet sorun yoktu bu ay bi iş varda hayırlısı o da bizim paketlere denk geldi

|
    |

aynen aynen ben diyodum bizim bu gümrük nasıl oluyorda yağ gibi kayıyor , nazar ettik :D

eskiye dönse biran evvel bu versiyon hoşuma gitmedi , bu versiyon bizim yurtdışı hikayemizi bitirir. ben sürekli olarak başakşehire gidemem

2 paket var şuanda gümrükte
    |
    |
    Hocam valla benim de iki paket daha var onlar tık tık geçti geldi bile,bunda sakındık böyle oldu,bi de ben akibet için bu paketi baştan beri çok aradım gümrüğü kabul edildi de çok bekledi hızlandırın vs diye meğersem böyle de yapmamam gerekiyormuş telefon sayısı bile kaydediliyomuş hala torba kapandıda bekliyo nasış aramayayım şimdi 😃 ilerletsenize kardeşim😃

çok yoruldum bu işi düşünmekten iki gündür allah kahretsin dedirttiler

aq böyle gümrüğün
    |
    |

27/08/2020 - 18:52:00 Item Is Ready for Ship -/- Origin Origin
    28/08/2020 - 16:04:00 Item is at agent warehouse -/- Origin
    30/08/2020 - 22:58:00 Item departed from origin -/- Origin
    31/08/2020 - 04:13:00 Item arrived to Istanbul -/- Istanbul Turkey
    31/08/2020 - 09:51:42 Kabul Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

bu durumla ilgili herhangi bişey yapmam gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay_16 -- 2 Eylül 2020; 18:19:3 >
Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,091
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.