Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.683
Cevap
235
Favori
1.238.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

21.11'de malezyadan havalanan ve 43 gündür havada kalan () 11.11 kargom, uçağın yakıtının bitip istanbul'a zorunlu iniş yapması sonucu 3 ocak itibariyle başakşehir'e girişi yaptı çok şükür. Takip güncellemesi bu sabah oldu.

uçağın yakıtının bittiğini nerden anladın?
  • 11-11 muhabbetine eşim birsürü bişey aldı yarındna çoğu gelmedi
  • China post registered air mail tam 2.5 aydır gelmedi. Aldığım günden beri aynı noktada duruyor. Ali express ürün tutarımı iade edecekmiş.
  • Yanwen ile 16 günde geldi kargom.

Flyt express ile 20 gün

Registered air mail 20 gün

Gearbestten aldığım ürün ise 15 gün sonra uçağa bindi ve 15 gündürde gelemedi yani toplam 30 günde şuan.

Sellers shipping method 60 90 gün civarı.

• 02/01/2017'te verdiğim sipariş hala gelmedi. Lanet olsun
  • Vallahi ben ürün alırken registered shipping yazanları seçiyorum adam isterse Malezya vb göndersin 60 günde gelmezse dispute açıp paramı geri alırım. Çok kez oldu ürün 70 80 günde geliyor ben paramı geri almış oluyorum adam niye dispute açtın diye sorunca alırken çıkan registered shipping seçeneğini hatırlatıyorum zaten bunu görünce itiraz edemiyor Aliexpress beni haklı buluyor doğal olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 Kasım da sipariş verdiğim powerbank, 5 gün sonra Satıcı recent Dutch post office fire geçenlerde Hollanda posta ofisi yandı bu bizi çok zor duruma düşürdü mallar hep yandı sizi mağdur etmemek için bana acil cevap verin battık falan dedi 7 dolar öderseniz ürünü bizzat wlden göndericem yoksa iptal edin iade edeşim falan dedi.Özür dileyerek ürünü iptal ediyorum dedim.Nasıl bir mallıksa ürünü onaylamışım sonra bu iade niye olmadı diye bir girdim meğerse onaylamışım :) Bağlandım hemen desteğe böyle böyle satıcı böyle mesaj attı zaten verdiği izleme numarası geçersiz böyle bir ürün kargoya verilmedi falan dedim.Anladım sizi işlemler gerçekleşecek 10 gün bekleyin dedi.Bende tamam dedim birdaha hiç bakmadım geçenlerde bir girdim.Aliexprese baktım yok ödenen birşey tekrar bağlandım desteğe satıcı ile sizin aranızda ödeme onaylanmış, falan dedi bende satıcıya ulaşamdığımı tarafıma gönderilen bir kargo olmadığını söyledim.Satıcıya mesaj attım size dönücek dedi çıktı benim 11.75 dolar yalan oldu.

Yine 11 kasımda sipariş verdiğim bir ürün 9.76 dolar en yüksek teslimat süresini ayarlamış 2 aymı ne geçenlerde baktım.Yok hala dedim ürün gelmedi bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz sürenizi 20 gün daha uzattık dediler.Siz post office akrabalarınıza komşularınıza sorun alan olmuştur belki dediler sordum yok öyle birşey son 1 gün kala dispute açtım.Mail attılar mağazamıza zarar veriyor dispute anlaşmazlık falan dediler anlaşmazlığı iptal edin sonra bana mail atın dedi.Bende yazdım iptal edersem kendimi koruyamam falan yazdım daha cevap yok.Sonra telefon koruma camı almıştım fiyat ucuz diye arkadaş ben evde yokken aradı ptt den dayı küçük bir kargon var falan dedi bende komşuya bırak dedim.Adam kimseyi bulamadım deyip girişte merdivenin üstüne bırakıp gitmiş diğer gelen kargolarımda oldu.Aldınmı şuraya bırakmıştım falan dedi dayı dedim niye öyle yaptın şöyle böyle deyip mağdur edebiyayı yaptı.Bende tekrar mesaj attı kaybolmuş ben alamadım dedim sen kapat dispute tekrar göndericez dedi ses seda yok oda yalan oldu bence.O aldığım 9.46 lık ürün 3 ay oldu daha yok.He hiçmi gelen ürün olmadı elbette oldu 11 kasımda indirim var deyip almıştım 7-8 ürün geldi gerisi kulaklık mause pad kolye v.b ama mağdurum 100 kagıt gitti :(

• quote:

Orijinalden alıntı: CrashZinger

11 Kasım da sipariş verdiğim powerbank, 5 gün sonra Satıcı recent Dutch post office fire geçenlerde Hollanda posta ofisi yandı bu bizi çok zor duruma düşürdü mallar hep yandı sizi mağdur etmemek için bana acil cevap verin battık falan dedi 7 dolar öderseniz ürünü bizzat wlden göndericem yoksa iptal edin iade edeşim falan dedi.Özür dileyerek ürünü iptal ediyorum dedim.Nasıl bir mallıksa ürünü onaylamışım sonra bu iade niye olmadı diye bir girdim meğerse onaylamışım :) Bağlandım hemen desteğe böyle böyle satıcı böyle mesaj attı zaten verdiği izleme numarası geçersiz böyle bir ürün kargoya verilmedi falan dedim.Anladım sizi işlemler gerçekleşecek 10 gün bekleyin dedi.Bende tamam dedim birdaha hiç bakmadım geçenlerde bir girdim.Aliexprese baktım yok ödenen birşey tekrar bağlandım desteğe satıcı ile sizin aranızda ödeme onaylanmış, falan dedi bende satıcıya ulaşamdığımı tarafıma gönderilen bir kargo olmadığını söyledim.Satıcıya mesaj attım size dönücek dedi çıktı benim 11.75 dolar yalan oldu.

Yine 11 kasımda sipariş verdiğim bir ürün 9.76 dolar en yüksek teslimat süresini ayarlamış 2 aymı ne geçenlerde baktım.Yok hala dedim ürün gelmedi bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz sürenizi 20 gün daha uzattık dediler.Siz post office akrabalarınıza komşularınıza sorun alan olmuştur belki dediler sordum yok öyle birşey son 1 gün kala dispute açtım.Mail attılar mağazamıza zarar veriyor dispute anlaşmazlık falan dediler anlaşmazlığı iptal edin sonra bana mail atın dedi.Bende yazdım iptal edersem kendimi koruyamam falan yazdım daha cevap yok.Sonra telefon koruma camı almıştım fiyat ucuz diye arkadaş ben evde yokken aradı ptt den dayı küçük bir kargon var falan dedi bende komşuya bırak dedim.Adam kimseyi bulamadım deyip girişte merdivenin üstüne bırakıp gitmiş diğer gelen kargolarımda oldu.Aldınmı şuraya bırakmıştım falan dedi dayı dedim niye öyle yaptın şöyle böyle deyip mağdur edebiyayı yaptı.Bende tekrar mesaj attı kaybolmuş ben alamadım dedim sen kapat dispute tekrar göndericez dedi ses seda yok oda yalan oldu bence.O aldığım 9.46 lık ürün 3 ay oldu daha yok.He hiçmi gelen ürün olmadı elbette oldu 11 kasımda indirim var deyip almıştım 7-8 ürün geldi gerisi kulaklık mause pad kolye v.b ama mağdurum 100 kagıt gitti :(

Hocam valla yaşanacak bütün problemleri yaşamışsınız :D

Benimde başıma geldi, dispute kapatırmısın zarar veriyo dedi.
    Söz 25 günde gelicek dedi.
    Dedim 2 dolar zaten adamı kırmayalım.
    10 gün sonra ürün gelmişti.

• arkadaşlar bu epacket dedikleri kafama takıldı. nedir bu epacket birde takiplimidir. ben alıldıgım ürünler takipli kargolu fakat 21,01,2017 den bu yana hareket yok. Başka Ürünlerden epacket e baktığımda takipsiz görünüyor durum nedir sizce.?Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Taaa 4 ay once aldigim sey geldi hey allahim yenisini aldim 2 gun once napcam gitti 8 lira tovbe tovbe

Dedim bu kargo gg wp oldu ilk defa hatta adama 1 yildiz vermistim final vakti gozumdende kacmis dispute acmamistim neyse yapacak birsey yok bozulursa digerini kullanirim yada sahibindene falan koyarim

• Kysis kullanıcısına yanıt
    29/09/2016 tarihinde sipariş verdiğim şapka dun geldi.

• beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Sabrınıza hayran kaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    Parasını aldım geri. simdi mesaj attım 4 doları sana nasıl vereyim diye. Muhtemelen yarın odenmis olur.

Kışın takarim diye aldım. Artık önümüzdeki kış takarim

• 60 gün önce verdiğim siparişe dün dispute açtım satıcı 30 gün daha ek süre istedi. Adamın şansına ürün bugün elime ulaştı. 4 ay önce başka bir sipariş daha vermiştim onun parasını geri almama rağmen o da bugün geldi. Baya garip bişey oldu anlayacağınız.

• 11.11 lerin hala yarısı gelmedi nedir bu arkadaş ya
  • aliexpress den sipariş verdim standard kargo ile 3 gündür Waiting for pick up yazıyor hiç hareket yok biraz daha beklemem mi lazım? teşekkürler
  • 40-50 gunluk siparislerimden 5 tanesi bugun geldi

• Ne demek bu arkadaslar

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolsu1 -- 9 Şubat 2017; 15:10:28 >
  • bolsu1 kullanıcısına yanıt
    Uçağa alım işlemleri tamalanmış. Yola çıkacak demek.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.