Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (888. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
235
Favori
1.238.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4XP ile gönderilmiş bir ürün kaç günde gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sroplaz33 S kullanıcısına yanıt
    Bu takipsiz kargo kimse net bir şey diyemez zaten Türkiye içinde takibi mümkün değil. 30 - 45 gün arası değişir bence. BU sadece tecrübelerime dayanarak yaptığım bir yorum.
  • El-Turko_67 kullanıcısına yanıt
    takipli benimki

4PX Singapore Post OM Pro takipsiz kargodur. Türkiyeye giriş yaptıktan sonra takip edilemez.
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Gelmiş gözüküyor sinpost'ta ve aliexpress'de ama ptt'de güncellenmedi daha. Sanırım benim şansıma tatile çıktılar hahaha.
  • Arkadaşlar 2 sorum var
    1-PR ile başlayıp YW ile başlayan paketim kaç günde istanbulda kapıya teslim olur?
    2- ürün ülkemize giriş yaptıktan sonra ptt üzerinden takip edebilmek için yeni bir takip kodu çıkıyordu onu nereden öğreniyorduk uzun zaman oldu bir şey almayalı ali den

Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sleepingatlast S kullanıcısına yanıt
    Evet benimki de 30 Temmuz’da giriş yaptı şeklinde kaldı. Bayram sonrasına kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • El-Turko_67 kullanıcısına yanıt
    ailexpress standart ile sipariş verdim 4xp ye vermis daha once de olmustu tüekiyede de takip edebilmiştim ama suan daha mi hizli diye sormak istedim

Benim de 4xp ye vermiş hocam 1 Ağustos’ta vermiştim siparişi nasıl takip edebilirim Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra

• crysis85 C kullanıcısına yanıt
    sg posta aktarıyo zaten parcelsapp ten takip etmistim gecen sefer

Ptt den bakılmıyor mu sadece bu siteden mi bakıyoruz

• bilmiyorum ben ordan takip etmistim

• LZ213261645CN

Rica ediyorum birisi şuna bakabilir mi? Ne halt ediyorlar anlamadım. 2 haftadır 3 şehirde dönüp duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. aydan beri hiç güncelleme almayan o zamandan beri Litvanya'da gözüken takipsiz kargolu 2 ürüne de dispute açtım, bugün son günleriydi sipariş kapatılmasın. Bugün sipariş tamamen kapatılacak ve belki de kargo kaybolup bana hiç gelmeyecek, o zaman dispute da açamayacağım gibisinden konuşarak her 2 disputedan da refund aldım. Ürünler bu saatten sonra gelebilir de gelmeyebilir de, sonuç olarak işimi sağlama aldım.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Benimde tıpkı sizinki gibi 6 ay başında sipariş verdiğim ama Türkiye yerine Litvanya gidip orda hiç hareket göstermeyen kargom var bu nasıl iş anlamadım yeni bir dolandırıcılık mi önceden fake takip numarasına rastladım ama böyle bir şey başıma gelmedi

• babapars B kullanıcısına yanıt
    Dolandırıcılık yöntemi olduğunu sanmıyorum, tüm takipsizler böyle anladığım kadarıyla. Keşke takipli alsaydım, bundan sonra kesinlikle süre açısından 1 dolar daha verip takipli alacağım. Kaybettiğim vakit kaybına, kontrol etmekten çektiğim çileye değmez. Siparişlerinde siparişin bitme süresi gözüküyor, o süreden 1 gün önce dispute aç eğer hala Litvanya'da gözükürse. Kapanma tarihinden önce açmayı deneme, hiçbir türlü olumlu dönmüyor ve sürekli oto mesaj atıyor Aliexpress. Dediğim şekilde yaparsan %100 refund alırsın, bu arada satıcı herhangi bir şey sunarsa dahi reject et. O sipariş kapanırsa dispute da yanar çünkü.
    Hocam dediğinizi yapacağım şu da var 7. Ayın başında email geldi aliexpress den kargonuz yaşadığınız ülkeye ulaştı diye baktım kargo Litvanya da desteğe mesaj attım adamlar dinlemiyor bile yerel posta ofisine git diye nasıl bir iş anlamadım sonra ekran görüntüsü attım aha da kargo Litvanya da diye adamlarda bana ekran görüntüsü gönderdi "china- turkiye" yazıyor başka birşey yok

• babapars B kullanıcısına yanıt
    17Track'ten baktığında Latvia gözüküyorsa ve PTT bilgisi yoksa dediğimi yaparsın hocam. Zaten onlar sipariş kapanış tarihe kadar kesinlikle dinlemezler, oto mesaj dönüp dururlar.
    Eyvallah sağolasın

• Satın alanlar kaç günde kargosunun geldiğini ve hangi ürüne ne kadar vergi ödediğini yazarsa bizler için de faydalı bir bilgi olur.
  • 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.