Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (887. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.689
Cevap
235
Favori
1.238.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki halen takip riga da mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ödeme konusunda yardım eder misiniz? Arkadaşlar satıcı parayı iade edecek paypal ya da payooder diyor. Başka yöntem yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun26180

1 Haziranda verdiğim sipariş lz ile başlayıp cn ile biten koda dönüştükten sonra 10 haziranda edi received olmuştu. 10 temmuzda Airline departure olarak güncellendikten sonra 23 temmuzda tekrar Airline departure olarak güncellenip bugün 53. günde türkiye'ye ayak bastı kargom. Bayram gelmeden ptt getirir inşallah. Darısı diğer bekleyenlerin başına. Mesai saati dışında gümrükten aynı gün kargom geçti. tvbox almıştım 530 tl ye. Sanırım satıcı düşük fiyat yazmış 19.65 tl gümrük vergisi çıktı.
    Aynı durumdayım 10 gün arayla airline departured oldu 50 günü geçti gelmedi.

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

arkadaşlar 90 gün geçti order finished yazıyo ama dispute hala açık. Ürün gelmedi diye dispute açınca aliexpress ilgilendi önce 10 gün bekle dedi bekledim sonra 5 gün bekle dedi ve 1 gün kaldı bu 5 günün bitmesine. Bitince ne olacak paramı alabilecek miyim? daha önce yaşamış biri var mı bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Aliexpress ten aldığım saat 4 hazirandan beri menşe ülkesinden yola çıktıda kaldı
    Bunun için nasıl anlaşmazlık açabilirim anlaşmazlık açmak istediğim zaman taşıma halinde olduğu için izin vermiyor
    Yardımcı olabilecek yokmu ben ne yapabilirim

• 42shadowank kullanıcısına yanıt
    https://www.ship24.com/tracking?p=LZ102157785CN

Çinden çıkamamış, yasaklı ürünmü aldınız? çindeki gümrükten döndü yazıyor.
  • Ürün Çinden daha kısa sürede geldi. Pim'de bekleyip gümrüğe sevkedilmemesinin sebebi sizce ne olabilir?

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Hiçbirşey yapamazsın. 90 gün dolmadan dispute açamazsın. Vu aralar singapur, china, ve bir kaç posta daha oldukça geç geliyor. Hangi posta ile geliyor paket

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Hiçbirşey yapamazsın. 90 gün dolmadan dispute açamazsın. Vu aralar singapur, china, ve bir kaç posta daha oldukça geç geliyor. Hangi posta ile geliyor paket
    Singapur post
    2 gündür sipariş tamamlandı yazıyor tıklayınca menşe ülkesinden yola çıktı yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bradenburg -- 1 Ağustos 2020; 21:13:2 >

Singapur post mayıstan beri bekleyip 70-80 günde teslim alanlar var. Benim de singapur post var. 21 haziran da kargoya verildi. 30 Temmuz’da Türkiyeye giriş yaptı. Bayram sonrasına kaldı tabi. Sizinki biraz fazla gecikmiş benim kargoya göre.

http://parcelsapp.com/ Buradan da baktınız mı? En güncel burası gösteriyor gördüğüm kadarıyla. Ptt sitesinde gözüküyor mu peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Singapur post mayıstan beri bekleyip 70-80 günde teslim alanlar var. Benim de singapur post var. 21 haziran da kargoya verildi. 30 Temmuz’da Türkiyeye giriş yaptı. Bayram sonrasına kaldı tabi. Sizinki biraz fazla gecikmiş benim kargoya göre.

http://parcelsapp.com/ Buradan da baktınız mı? En güncel burası gösteriyor gördüğüm kadarıyla. Ptt sitesinde gözüküyor mu peki?
    Ptt kargo sadece Singapur hareketleri gösteriyor
    Satıcı parayı iade edecek ama şöyle bir mesaj yazmış
    hi,dear,there is button in order,you can check for it,dear

• murderyamf kullanıcısına yanıt
    Anakart almıştım pilini çıkarmadılar heralde.
    Butondan kontrol et demiş. İade değil. Benim kargo 17 temmuzda Türkiyeye yola çıktı. 30 temmuzda giril yaptı tatil olduğu için orada kaldı. Senin kargo 15 Temmuz’da Türkiyeye yola çıkmış. Gelmiş ama tatil olduğu için bilgi girilmemiş bile olabilir. Bayramdan sonraki salı ya da çarşamba tam belli gelir. Türkiye gelmediyse bile gelir o günler diye düşünüyorum

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    Saat fiyatı aldığım fiyatın altına düştü benden sonra benden ucuza alanlar benden önce saati kullanacak

• 26 Temmuz’da Singapur’dan çıkan kargo 1 Ağustos’ta “ Airline arrive at destination country “ oldu. Türkiye’ye giriş yapmış dimi?Gümrükte bir sürü ürün birikmiştir, umarım çok uzun sürmez.
  • 4XP ile gönderilmiş bir ürün kaç günde gelir

• merhaba special line yanwen kargolu gelen ürünün takip numarası farklı VR ile başlayıp YP ile bitiyor daha sonra da litvanyaya gönderilmiş RE ile başlayıp LT ile bitiyor bunu nereden takip edebiliriz?

• biraz konu ile alakasız ama gelen her ürün icin vergi alınıyor mu? vergiler neye gore sınıflandırılıyor angel far aldım. acaba ne kadar vergi keserler
  • pdr42 P kullanıcısına yanıt
    Her ürün için vergi alınıyor. Vergi oranı bazen ürünün fiyatına göre bazen de gümrük memurunun o an ki moduna göre değişiyor.

• PTT takipte bi değişiklik olmamasına rağmen bugün böyle bir güncelleme geldi ne olduğunu bilen yardımcı olabilir mi

• 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.