Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (866. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
235
Favori
1.238.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de alıyorum guncellemeleri ama 1 inde değarted olan kaldı mesela 7dinde departed olanı aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sroplaz33 S kullanıcısına yanıt
    Demek ki bir sıkıntı oluştu. Gümrükler hızlandı mı peki? Kaç günde çıkar acaba? 5 günde istanbula geldi çok sevindim umarım gümrük uzamaz

• bugün çalışıyor mu ptt 15 temmuz ya
  • Beyler aliexpress standart shippingler halen yavaş mi yoksa düzel ne var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 haziranda standart shipping ile aldığım kahve makine bottomless portafiltesi bugün evime ulaşmış ücreti 60 dolar idi 25 tl gümrük vergisi istemişler Annem vermiş teslim almış hayret eve getirmişler anında şaşırdım Gerçi Adana’ya istediğim hiçbir kargomda sıkıntı yaşamadım bir ton teferruat bekliyordum şaşırdım 😁

• Beyler, son günlerde kargosu gelen arkadaşlar acaba gümrük süreleri nasıl? Pandemideye kadar 1 günde geçiyordu sonra 3-5güne yükselmişti, son durum nasıl acaba?

• saitates kullanıcısına yanıt
    ürünler 1 güne gecti gumrukten benim

• 29 Mayıs'ta verdiğim Singapur postla taşınan siparişte 2 Haziran'dan beri hareket yoktu. Ptt'den sorguladığımda da barkod hatalı diyordu. Nihayet bugün ptt sisteminde görünmeye başladı. Gerçekten yola çıktı sanırım şimdi.

• Aynı satıcıdan 6-7 ürün alabilir miyim ? Bir ara aynı pakette en fazla 5 ürün olabilir gibi bir muhabbet hatırlıyorum ama aynı üründen 5 tane de olabilir kural tam emin değilim o yüzden. Aynı satıcıdan farklı farklı aldığım 6-7 ürünün alırsam toptan kategorisine girer mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İnş bizdede öyle olur:)

• China post- epacket lardaki sürekli iade edilip tekrar aynı döngüye girmesinin sebebini bileniz var mı ? Çok mantıksız bir döngüye giriyor paketler ve neye göre giriyor anlamıyorum kimisi hemen yola çıkıyor kimisinin döngüsü çok uzun sürüyor. Yorum yapabileniniz var mı ?
  • Ürün tamamlandı görünüyor iyi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Ürün tamamlandı görünüyor iyi mi
    Ürün tamamlandı görünüyor ama halen riga da ne yapacağız şimdi

• neleda N kullanıcısına yanıt
    Bu gece için bir şey yazıyor ama bilmiyorum ne kadar sürede elime ulaşacak artık bıktım beklemekten

• Singapur lanet postasi nihayet pazartesi tr ye giris yapti hala gumrukten cikacak , sanirim bugun gumruk calismiyor yine haftaya kaldi

• brkpls kullanıcısına yanıt
    Gümrük çalışıyorudur ama yoğunlar işte. Bir kaç gün sürüyor. Bazen 1 günde geçiriyor. Tamamen şansa yani

Ücretli yanwen seçmeme rağmen satıcı Sunyou ile göndermiş takipli başta iyi gidiyordu sonra aktarmaya falan girdi bakalım 10 gün oldu. Sizn var mı?

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/144547749#144547749

Bu konuda fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atahan2626

China post- epacket lardaki sürekli iade edilip tekrar aynı döngüye girmesinin sebebini bileniz var mı ? Çok mantıksız bir döngüye giriyor paketler ve neye göre giriyor anlamıyorum kimisi hemen yola çıkıyor kimisinin döngüsü çok uzun sürüyor. Yorum yapabileniniz var mı ?
    O şekilde bir paketim var ve can sıkıcı. En son Çin gümrüğüne girdi-çıktı. 20 gündür hareket yok.
  • brkpls kullanıcısına yanıt
    1.5 değil ama yakın 10.06.2020`dan beri Hand over to Airline gözüküyor, PTT sisteminde çıkmıyor bile
  • 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.