Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (857. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.689
Cevap
235
Favori
1.238.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    en az 2 ay
  • Arkadaşlar ne yapın edin yanwen alın. Konuda herkes çok iyi diyordu bir de kendim deneyeyim dedim. 4-5 günde falan menşei ülkeden ayrıldı. 2 Günde Türkiye ye geldi. Yani toplamda 7 günde falan geldi. Tabi turkey post ile gönderdiler. Turkey post olmadığı zamanlarda oluyormuş ama yine de denemeye değer.
  • Arkadaşlar siparişim yaklaşık bir haftada filan İstanbul’a geldi ve kabul edildi yazdı tr ile biten kod da verildi ama 4-5 gündür bi hareket yok. Yaklaşık kaç günde vergisi filan hesaplanıp gümrükten çıkıyor bu. Bi hafta da Çin’den gelen şeyi 15 gün filan gümrük için mi bekleyeceğim bir de. Bilgisi olan aydınlatır mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mister.J kullanıcısına yanıt
    İkiside doğru menşe ülkeden Singapur'a yola çıktı

• Ohoooo desenize verem edecekler. En az 2 ay bir de. Türkiye'de alsaymisim çektiğim kahira değmez. Yaktın beni Singapur post ve 4px

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress standart ile gelen ürünlerim 7 gündür departed from origin bunu yasayan var mi

• Merhaba arkadaşlar, mayıs ayı singapore post mağdurları son durum nedir? aldıklarınız elinize ulaştı mı?

• Merhaba arkadaşlar, alacağım üründe yanwen malesef yok. Yanwen, bataryası olan ürünleri kabul etmiyormuş. 2 seçeneğim var; Singapur ve AliExpress Standard Shipping.

AliExpress Standard Shipping'in teslim süresi nasıl?
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal singapore post ile yollanacak ürününüz. ben de bataryalı ürün almıştım, aliexpress standart shipping seçtim singapore post ile yollandı 42 gündür "hand over to airlane" yazısında kaldı.

• bekcimelih kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün 7 bin küsür adet satmış. Muadil ürünlere de baktım ama en iyisi bu ürün. China registered vardı eskiden, onu neden kullanmıyorlar anlamıyorum...
  • Merhabalar, aliexpress'ten Jado D330 araç kamerası almıştım. Aliexpress standard shipping seçtim, Yanwen ile geliyor. Ancak ürün gümrükte takıldı. 22 Haziran'dan beri hareket yok. Takip görsellerini ekliyorum.

Bu arada ürün bataryalı değil kapasitörlü. Bu yüzden batarya ile ilgili taşıma sorunu yaşanacağını sanmıyorum.

• CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    aldığım ürünü satışa çıktığı gün aldım, bin yorum atıldı ürünün ben hala bekliyorum. hayır anlamadığım diğer müşterilere de singapore post ile yollanıyor ürün onların eline erkenden geçerken biz hala bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkpls

1.5 aydir yurtdisina sevk edildi seklindemi paketiniz

Alıntıları Göster
    evet
    21 mayısta bir ürün almıştım. Dün kargoya verildi. Singapore post ile gelecekti. 1 aydan uzun süredir hand over to airline yazıyordu.
  • Mr_Ahmet kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, en kısa sürede elinize geçmesi ümidiyle. ben bekliyorum bakalım inşallah kısa sürede benim üründe kargoya verilir.

Hayır öyle bir firma ki derdini anlatacağın bir kanal yok. Nasıl ulaşılır nasıl bilgi alınır bilmiyoruz. Şikayetimizi ileteceğimiz bir adres olsa mesaj atacağız o da yok.

• 29 hazirandan beri ses yok .

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Hocam kargo gümrüğü geçti mi şimdi 2 hafta da gümrükte bekleyecez galiba
  • Mister.J kullanıcısına yanıt
    ben facebook sayfasına mesaj atıyorum "ürününüz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa sürede gönderilecektir. covid-19dan ötürü gecikti" falan yazıyorlar sürekli

• Mr.Governor M kullanıcısına yanıt
    Benimki gecti 2 günde yarin gelir muhtemelen

• 
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.