Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (852. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
235
Favori
1.238.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dağıtıcıya verildi gözüküyor ama hala 0 TL yazıyor arkadaşlar. Bakalım ne olacak 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketim iki aydır meğersem singapurda bekliyormus. Sözde hand over to airline.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • China Post Registered Air Mail ile 19 Haziranda gönderilen kargom dün gümrüğe girdi. Aynı tarihteki Singapur post gönderim yine hand over airline durumunda beklemede 2 aya gelir o da :). Bu yavaşlama sadece singapur postta var diğer kargo şirketlerinde bir sıkıntı yok
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    Var . Nasıl yok . Sadece sende sıkıntı olmamış.

• arkadaşlar malum herkesin olduğu gibi benimde mayıs ayından kalma bir sg kargom var ben geçen hafta satıcıya mesaj atıp herhangi bir güncelleme olmadığını bir sorun mu var diye sordum adamda yok malzemeler yolda daha 63 gün var işte virüs fln ulaşır eline dedi de bugün baktım dispute in progress yazıyr sanki ben dispute açmışım gibi ama ben hiç bir işlem yapmadım sadece satıcıya mesaj at bölümünden mesaj atmıştım koontrol edincede ekteki resimdeki gibi bir ekran var satıcımı bana dispute açmış konu nedir

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archeuscaine -- 3 Temmuz 2020; 12:38:15 >

• sroplaz33 S kullanıcısına yanıt
    kodun ne hocam
    Aynı koddan bende de var Tr ye giriş yaptı 1 hafta önce bekliyorum tr içi takip kodu yok sanırım.Beklemekten başka çaremiz yok...
  • thorismund T kullanıcısına yanıt
    sipariş verdikten sonra türkiyeye girmesi kaç gün sürdü

15 günde tr ye giriş yaptı..1-2 günde siparişten sonra kargoya veriliş dersen....
  • thorismund T kullanıcısına yanıt
    standart shipping yine daha iyi o zaman, bana takip kodunu atar misin

• arkadaşlar selam 23.06 da vermiş olduğum sipariş bugün(03.07) teslim edildi. şok oldum açıkcası.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    hangi gönderim yöntemi

Special Line-YW
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    yine de gec gelmis normalde 7 günde teslim ediyor bu ara bi yavaslama var

• archeuscaine kullanıcısına yanıt
    Aen açmışşın disputu kapatsan iyi olur daha 50 gün bekleme süren var bir daha dispute açamayabilirsin

• Bir ay önce verdiğim sipariş 25 gündür hand over to airline olunca dispute açtım da para iadesi yapmıyacaklar gibi duruyor ne olur sonuç ?
  • Arkadaşlar anlaşmazlık açtım 3 temmuz muhtemel görüşmenin sonlanacagi tarih diyor satıcı kapat falan dedi kapatmadim ben müşteri koruması daha var kapatsam yeniden acabiliyormuyum

• UçanAdamTR99 U kullanıcısına yanıt
    90 gün dolana kadar bekletirler. Aliexpress standard shipping mi?
  • SlcBnL S kullanıcısına yanıt
    Sipariş tarihi nedir? Anlaşmazlık açma sebebiniz nedir?
  • campos67 kullanıcısına yanıt
    Tahmini teslim tarihi 3 temmuz du 30 günunu geçti sipariş vereli (doğum günü içindi tarih geç artık ) o yüzden iptal etsem sıkıntı olurmu ürün gelmezse tekrar acabiliyormuyum

• 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.