Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (851. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.689
Cevap
235
Favori
1.238.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun.
    Kafalarına göre yazıyorlar anladığımız bu yani.

Darısı hepimizin başına. Yardımlarınız için teşekkürler 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ayyildiz1907 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim :)

malesef..hiçbir kurumumuzda düzen tertip olmadığı gibi ptt'de bu durumdan nasibini alıyor..
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hem de fazlasıyla aldığını ...

• ayyildiz1907 kullanıcısına yanıt
    bu günler de geçecek..buna inanıyorum..en azından inanmak istiyorum.. :)

neyse konuyu dağıtmayayım, hakkımızda hayırlısı olsun
  • Arkadaşlar merhaba. Aliexpresten 12 haziranda bir ürün aldım kargo seçeneği cainiao super economy un ile başlayıp lv ile biten kargo ama 18 haziranda bir hata ile karşılastım . cainiao kargo takipte 18 haziranda; Return to domestic location from line-haul diye bir hata satıcı ile görüştüm karbon yolda diyor ama ben inanamadım diğer kargolarımda böyle bir hata yok ne yapmalıyım başına gelen oldumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar, daha önceden yazmıştım... 31 Mart siparişim için 12 Haziran da artık dayanamayıp dispute açmıştım, bugün yeni karar çıkmış.

10 gün bekleyin, 10 gün bekleyin kararlarının ardından 7 gün daha bekleyin diye bir çözüm yollamışlar.

Kısacası 60 ya da 90 günlük sipariş koruma sürelerini de sanırım dikkat almıyorlar. Bilginiz olsun istedim. Umarım şansınız yaver gider.
  • UB064673971LV Bir el atın arkadaşlar ürün bir haftadır gümrükte görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Ptt de bi sonuç görünmüyor gümrükte olduğunu nerden biliyorsun

• China post ile aldığım ürün Bir önceki china ems gibi döngüye girdi. sürekli aynı şeylerin bilgisi geliyor hey allahım ya... China ems yi 2 aya yakın bekledik bu da gelir 3 ayda.
  • arkadaşlar 11.05.2020 de sipariş verdim ama hala ses seda yok ne yapmam lazım.

sanırım takipsiz kargoyla yollamışım bidaha nasıl dikkat etmeliyim ki takipli yollıım anlamadım bn bu işi baya gecikti.
  • Lannnn bu china post kargoyu getirene kadar yeni vergi gelicek

• Mart-Nisan-Mayıs herkesin singpost kargosu geldi, bir benim 21 Nisan siparişim 23 Mayıs'tan beri edi-received bekliyor. Koruma süresini de 1 ay uzattılar, yoksa hiç acımayıp basacaktım dispute u. Bu saatten sonra geleceğine pek inanmıyorum zaten ama mecbur bekleyecez dispute için.
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Bana ne zaman ulaşır sizce arkadaşlar ?
  • benimde 2 adet LZ ile başlayan 2 kargomdan biri nihayet Türkiye ye geldi..

02/06/2020 - 11:55:00 Gonderi musteriden alinmistir Receive item from customer (Otb) -/ - China (Yurt Disi)
    06/06/2020 - 08:44:00 Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Otb) -/ - China (Yurt Disi)
    17/06/2020 - 16:17:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) -/ - China (Yurt Disi)
    19/06/2020 - 16:00:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) -/ - China (Yurt Disi)
    02/07/2020 - 17:27:51 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) -/ - Turkey
    02/07/2020 - 17:32:51 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) -/ - Turkey
  • Mr.Governor M kullanıcısına yanıt
    27’sinden beri hareket yok en son havayoluna verildi kargo benim de. Türkiyeden tedarik ettim artık alacağım ürünü. Gelen de rafta tozlanır

• Hydros kullanıcısına yanıt
    21 nisan kargom haziran 26 da edireceived oldu.Koruma 90 gün süresine az kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: moguzhan13

Ptt de bi sonuç görünmüyor gümrükte olduğunu nerden biliyorsun
    Ali express de takipte diyor

• SunYou hakkında bilgisi olan var mı?

• İkinci bir virüs ortaya çıkmadan hand over to airline aşamasından çıkabilse bari
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hmpk -- 2 Temmuz 2020; 23:35:33 >
  • blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    Sürekli uzatıyorlar hocam. Benim 90 günü geçti, 8 gün daha bekle dediler, aynı siparişte 3 ürün vardı. Farklı farklı bekleme süreleri vermişler. Otomatik mesajdan öteye gitmiyor. Yani 90 gün süresi de pek önemli değil anladığım. Bu arada kargom 22 Haziran da EDI Received oldu. Sipariş 31 Mart
  • 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.