Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Koronavirüs Özel
10 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 8 Misafir (6 Mobil) - 2 Masaüstü16 Mobil16 Android
17.247
Cevap
209
Favori
865.472
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
Giriş
    79 Mesaj

Sizin kargoda mı pekin ile Zhengzhou arasında git gel yapıyor. Pekinde ne varsa iadeye gönderip duruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazik2626 -- 30 Haziran 2020; 1:36:36 >
    |
    |
    JohnLocke. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1387 Mesaj

Oyleydi de 2 haftadir zhenzeuda kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    nazik2626 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufepik1313 -- 30 Haziran 2020; 9:26:46 >
    |
    |
    BLITZWOLF adlı satıcıdan kulaklık almıştım. Bu ürün geleli 2 hafta falan oldu. Ama ürünün sağ tarafı bozuk çıkmıştı. Satıcı sorunu kendi aramızda çözelim diye 0$ teklif etti. Aliexpress’e taşıdım disputemi Aliexpress “ÜRÜN TAŞIMADA” diyerek reddetti. Şimdi yine satıcı 5 gün bekledikten sonra reddetti ve 0$ teklif edip anlaşmazlığı aramızda çözelim diyor. Dispute kapatırsam açamıyorum zaten bir daha. Ürünün bozuk olduğunu videolu ve resimli kanıtlarla Aliexpress’e ilettim ama hala beni haklı bulmuyorlar şaka gibi. Aliexpress yardım merkezi cevap bile vermiyor.

|
    |
    RB975228785SG 13. den beri hand over to airline şeklinde bekliyor bu kargodan umudu kestim

2. Kargo RU761221897NL Postnl ile geliyor bu dönemde bu kargo nasıl çalışıyor bilgisi olan var mı ?
    |
    |

• Yarbay
    10759 Mesaj

satıcının sinyalcisine denk gelmişsiniz hocam malesef. ısrarla arızalı olduğunu bildirin ve dispute'u sakın kapatmayın. süre bitti ise para satıcının hesabına geçer yoksa. 1 video daha çekin yakın markaj, ve altına da ''as you can see the one side of the earphone is broken, no sound coming out, even i switch the cables, no difference, the product is faulty. i want full refund because of this issue. thank you''

bakalım ne olacak..
    |
    |
    yokediciosman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

takip kodu nedir hocam ve ürün içeriği?
    |
    |
    mertygghv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4 haziarnda sipariş ettim 6 haziranda handed over to airline oldu. Sİngapur Post'un bir şey yapmayacağını anlayınca açtım direk dispute ama 10 gün bekle diyor. Büyük ihtimal 10 gün sonra yine bekle diyecek. Satıcı bana kargoyu sorunca dispute aç dedi şimdi ne zaman kabul olur dedim dalga geçer gibi gülücük attı xd.
    |
    |
    campos67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mertygghv

Arkadaşlar gümrük ücreti yazmıyor. Bunun son durumu nedir şimdi

gümrükten çıkınca para girer. o paradan kaçamazsınız
    |
    |
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2

• Onbaşı
    36 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AdamPsikopat

https://track24.net/?code=RB944340170SG 75. gün Singapur post :D
    Sonunda çıktı gümrükten 36 TL :D
    |
    |

Benim de Nisan da aldığım kamera için 26 Haziran da gümrüğe girdi şeklinde güncelleme geldi, 2 hafta daha gelmeseydi iade alırdım derken geleceği tuttu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    logismile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Ürünüm 26 haziranda giriş yaptı singaporepost fakat aliexpresse anlaşmazlık açmıştım 2 hafta önce anlaşmazlığı güncelledim bu hareketten sonra 10gün daha uzatın geldi Türkiyeye diye onlar parayı iade etti 618tl ye aldım 640 iade etti. Ürün gelirmi gelirse satıcıyla konusup parasını tekrar vercem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam süre dolmadan dispute acabiliyormusun

|
    |
    UçanAdamTR99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    Arkadaşlar benim kargo 10 temmuza kadar gelmezse iletişime geçin diyor ama 10 temmuzdan sonra mı yoksa 10 temmuza kadar mı diskte falan açmam gerekiyor 1000 liralık ürün çakal çinlilere yetirmeyelim parayı 😄

|
    |
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.