Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (761. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
235
Favori
1.238.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni gümrük vergileri daha çok sanayi alanında kullanılan ürünlere yapıldı, bizlik bir durum yok..şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

yeni gümrük vergileri daha çok sanayi alanında kullanılan ürünlere yapıldı, bizlik bir durum yok..şimdilik
    iyide ayirt etmek icin ugrasacaklar. Kargo icerigi 800 urun icine giriyormu girmiyormu diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 21 Mayıs 2020; 11:36:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    listede benim gördüğüm ağır iş makinaları, granit,mermer vs gibi ürünler. bizim ufak paketlere bi yaptırım olmaz sanırım şimdilik..olursa da yapacak birşey yok. ben gördüğümü söyledim
  • Gümrük yuzunden heralde teslimatlar bayram sonuna kalacak. Pazartesi 09 da giris yapmisti basaksehir e kargom

• Valla bizim singapur post dünya turuna çıktı sanırım 23 nisandan beridir edi-received aşamasında takıldı kaldı. Bir de üstüne yeni gümrük vergileri gelince moraller sıfır. Bluetooth kulaklık almıştım. Hevesim kursağımda kaldı diyebilirim. Şans gülmedi bir kere. Sağlık olsun.

• yokediciosman Y kullanıcısına yanıt
    Hangi marka ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Singapur post 1 ay sonunda Türkiye'ye teslim etti benim kargomu. Sanırım şanslı saymalıyım kendimi

• Atahan2626 kullanıcısına yanıt
    Benim de hand over the airline kısmından itibaren 15 gün oldu. 1 hafta içinde Türkiye'ye gönderirler inşallah.

• ilave vergi getirilen ürün grupları bunlar..moral bozmayın hemen..

İlave Vergi Getirilen Ürünler: (Kaynak)

İlave vergi getirilen ürünler şöyle:

“Mermerler, granitler, mineral madenler, klorürler, sülfatlar, karbonatlar, asitler, model yapmaya mahsus patlar, işaret, yağmur, sis fişekleri.

Suni bağırsaklar, sert boru ve hortumlar, PVC duvar ve tavan kaplamaları, iç mekan duvar ve tavan için polistiren karolar, fotoğraf ve sinema filmlerinin sarılmasına mahsus makaralar, vulkanize edilmiş kauçuktan boru ve hortumlar, taşıyıcı kolan ve transmisyon kolanları, otomobil, otobüs ve kamyonlarda kullanılan türde sırt geçirilmiş dış lastikler, dolgu lastikleri, tekerlek bandajları, sertleştirilmiş vulkanize kauçuktan yapılan conta, yer döşemesi, paspas, silgi gibi eşyalar, motorlu araçlarda kullanılan kauçuk ve metal bağlantılı karoser, şasi malzemeleri.

Hayvan deri, postları ile bunların tabaklanmış ürünleri, mantar ve mantardan eşya, örgüler, örülmeye elverişli maddeler, sepetler.

Çeşitli kağıt ve kartonlar ve bunlardan yapılmış bobinler, masuralar, makaralar, perakende olarak satılacak hale getirilmiş belli oranda pamuk veya sentetik ve suni filametlerden dikiş iplikleri, suni filamet iplikler, kauçuk ip ve halatlar.

Kaldırım, kaldırım kenar ve döşeme taşları, tuğla, karo, seramik eşya.

Plaka halinde kesme ve üfleme cam, ayna, camdan yapılmış boncuk, takı, eşya.

Demir ve alaşımlı çelikten yassı mamuller, diğer alaşımlı çelikten yassı mamul ve teller, bazı alüminyum eşyalar.

Sıvılar için pompalar, elevatörler, hava veya vakum pompaları, hava veya diğer gaz komprasörleri, fanlar, sanayi ve laboratuvarlara mahsus olmayan fırın veya ocaklar, ısı değişikliği yoluyla maddelerin işlenmesi için makine, tesis ve laboratuvar cihazları, elektrikli olmayan şohbenler ve diğer su ısıtıcıları, kalenderler ve diğer hadde makinaları ve bunların silindirleri, paketleme ve ambalaj makinaları.

İnsan tartan basküller, yangın söndürme cihazları, püskürtme tabancaları, buhar ve kum püskürtme makinaları, keçe veya dokunmamış mensucat imalatına ve finisaşına mahsus makine ve cihazlar, bilyalı ve makaralı yataklar, optik lifler, fotoğraf laboratuvarlarında kullanılan alet ve cihazlar, projeksiyon perdesi, resim, çizim ve hesap yapmaya mahsus aletler.

Hidrometre, termometre, barometre gibi aletler, gaz, sıvı, elektrik sayaçları, eksoz susturucu, eksoz boruları, debriyaj ve bunların aksam parçaları, seleler, pedaller, krank dişlileri, eşya taşımaya mahsus bazı romörk ve yarı romörkler.”

• quote:

Orijinalden alıntı: armax

Bu durum herkeste mevcut herhalde

RE040347093CN

gelmez boşuna bekleme diyen çok bilmiş bir genco vardı nerde o?

dün itibariyle giriş yaptı.
  • armax kullanıcısına yanıt
    Hocam
    Benimki de cn ile bitiyor ama ems yaziyor başında.Sizinkiyle ayni kargo mu getirir acaba?1 ay önceki siparisim 20 günde gelmişti 2 ay cok uzun gerçekten

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Aynı değil muhtemelen, benimki nalet china post. bu siparişten 1 hafta yani 2 ay evvel ali express standart shipping ile paket çıkmıştı, o paket 2 haftada gelmişti
  • arkadaşlar ben 3 gün önce aldığım siparişi iptal ettim muhtemel gelmesi uzun sürecek satıcı kargoya vermemişti iptal ettim bugün şimdi satıcı mı onaylayacak yoksa iptal hemen oluyor mu

• Zobi1 Z kullanıcısına yanıt
    Blitzwolf BW Fye7 Modelini uygun fiyata almıştım. Kuponda kullanınca hemen alayım dedim ama işte gelmedi. Şans gülmüyor yüzümüze.

• 4.gunu tamamadik bugun. Istanbul gumrukten daha cikmadi kargom. Yarında çıkmazsa arayayim bakalim sorunmu var.

Şu ara normaldir.. gümrüğe sevk edildi yazıyor mu?

• saitates kullanıcısına yanıt
    Kabul edildi dedi pazartesi sabah 9 da cikamadi daha. Reset cekerken arada birde trafikcezasi yediğim bildirisi geldi. Neye niyet.neye kısmet. Artik ne alis veris yaparim nede trafige cikarim. Birsey alacaksam fiziken alacam altin vs neyse altinada bsmv gelmis. Uzakdoğudan alacaklarim icinde yilda bir defa honkong a gidip gelirim. Bir kac kaliteli tv box vs getirsem burds tatil.parasini da cikaririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 21 Mayıs 2020; 20:16:56 >
    Yani daha gümrüğe bile girmedi.. benimde aynı. 1-2 güne gümrükten çıkar , önümüzdeki perş cuma teslim edilir muhtemelen

• Benim kargom ne zaman gelir mayısın 5 inde sipariş vermiştim yanwen kargo
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Y.M.İ Y kullanıcısına yanıt
    Çok çabuk gelmiş.1-2 hafta icinde gelir

• 
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.