Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (719. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
236
Favori
1.238.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Damadın geçen temmuz çıkardığı yasayla artık herşeye vergi çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Amaanııınn. Ben tecrübe ettim artık
    sipariş verip unutacaksın yoksa insan gerçekten kanser oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurkocoglu

Amaanııınn. Ben tecrübe ettim artık
    sipariş verip unutacaksın yoksa insan gerçekten kanser oluyor.
    Sormayın benimde daha önceleri bazı alışverişlerim oldu bu siteden
    Hiç bu son sipariş kadar bir sorun yaşamadım vede uzun sürmedi
    Umudu kestim zaten ne zaman gelirse gelsin
  • Ben bu işten bi cacık anlamıyorum, %99 olumlu geri dönüş yapılmış olan bir satıcı nasıl sisteme fake takip no girebiliyor bir de üstüne sürekli oyalıyor.
    Kargo takip kodu hala takip edilemiyor ve tam 60 gün oldu bugün dispute açtım, satıcıya da mesaj attım uğraştırma ödediğim tutarı iade et diye adam hala teklif yapıyor ısrarla dispute kapatın yenisini göndereyim diye ne karaktersiz insanlar bunlar. Umarım itirazım kabul edilir, satıcının daha nesine bakarak alışveriş yapacağız gerçekten bilmiyorum.
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Benim durumum birazcık daha kötü o kadar bekle sabır et ürün arızalı gelsin.
    Konuştum satıcı ile devamlı müşterisiyim, Çok özür diledi daha iyisini göndereceğini bizzat kendisinin test edeceğini söyledi. Valla adamlara helal olsun çok dürüstler, Çin de tatiller uzamış virüs vakasından dolayı işletmelerin çoğu kapanmış, İnsanlar evden çıkmıyormuş, Hayat durmuş resmen durum kötü dedi satıcı.
    Allahım bizim kargolara denk geldi bu kaos, Şimdi tekrar kargoya verecek yine mağdurları oynamaya devam edecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeffogu

Ben bu işten bi cacık anlamıyorum, %99 olumlu geri dönüş yapılmış olan bir satıcı nasıl sisteme fake takip no girebiliyor bir de üstüne sürekli oyalıyor.
    Kargo takip kodu hala takip edilemiyor ve tam 60 gün oldu bugün dispute açtım, satıcıya da mesaj attım uğraştırma ödediğim tutarı iade et diye adam hala teklif yapıyor ısrarla dispute kapatın yenisini göndereyim diye ne karaktersiz insanlar bunlar. Umarım itirazım kabul edilir, satıcının daha nesine bakarak alışveriş yapacağız gerçekten bilmiyorum.
    Türkiye de kargo işlerinde çalışan insanlar cukkalıyor. Kız arkadaşım (normal) gümrükte çalışıyor o bahsediyor bazen takipsizleri fırlatıp atıyorlar bazen önemsemiyorlar 2 torba takipsiz geliyor bazen kenara çekilip bırakılıyormuş. Takipsiz olduğu için kimse zan altında kalmadığını söyledi, Öncelik takipliler de olduğunu belirtti, Benim görüşüm takipsiz almayın hem size hem satıcıya yazık.

• Takipli zaten kargo hocam Yanwen Special Line ile gönderimi seçtim fakat takip edilmiyor, araştırdığıma göre adamlar ucuza getirmek için takipsiz yolluyor sisteme de fake takip numarası giriyorlarmış sanırım. Paramı alayım da bir daha bulaşmam o satıcıya.
  • arkadaşlar bi yardım rica edeceğim.
    geçen ay sonunda aliexpresten uhv-vhf el telsizi siparişi verdim. 177,00 Tl civarı. (33 dolar gibi), daha sonra bir kaç gün sonra ürün kargoya verilmeden siparişi (telsiz kullanım ruhsatı olmadıgından)iptal ettim. aliexpres hesabım kısmında aşagıdaki gibi bilgiler yer alıyor.
    Bu ne anlama geliyor.bu paramı nasıl geri alırım.itiraz menusu gibi bir yerde yok..lutfen resme 2 defa tıklayınız.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    [/url][/link]
  • jeffogu kullanıcısına yanıt
    Aha, Demek çinlilerde de çakallık yapan oluyor. Kötü satıcıya denk gelmişsiniz, Üzüldüm.
  • satıcı mesajlara cevap vermiyor. itiraz menusu de yok.
  • https://gonderitakip.ptt.gov.tr/

Site patlamış ürünlerimi kontrol edemiyorum.. Ali'deki satıcılar ürünleri göndermiyor sürekli 19 gün olarak güncelleniyor işlem süresi ne oluyor abiler bilgisi olan var mı ?
  • arkadaşlar elektronik sigara sarım seti alsak sorun olurmu acaba daha önce alan bilen varmı?
  • bygeo kullanıcısına yanıt
    Yasak diye biliyorum ben ama yanlış yönlendirmek istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: onRGizliGarage

Yasak diye biliyorum ben ama yanlış yönlendirmek istemem
    teşekkür ederim getirenler var okuduğum kadarıyla
  • Selam arkadaşlar aliexpress ten 29.01.2020 tarihinde xiamoi mi8 ekran koruyucu siparişi verdim. Siparişin teslim edilme süresi 20 gün den geri saymaya başlıyor. 10 güne geldiğinde tekrar 20 güne çıkıp yeniden geri saymaya başlıyor.Attığım mesajlara cevap alamadım.siparişi iptal etsem mi acaba. Para nın hesaba iadesi sıkıntı oluyormu acaba. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Yada biraz daha beklemeliyim mi.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• quote:

Orijinalden alıntı: Diveman

Selam arkadaşlar aliexpress ten 29.01.2020 tarihinde xiamoi mi8 ekran koruyucu siparişi verdim. Siparişin teslim edilme süresi 20 gün den geri saymaya başlıyor. 10 güne geldiğinde tekrar 20 güne çıkıp yeniden geri saymaya başlıyor.Attığım mesajlara cevap alamadım.siparişi iptal etsem mi acaba. Para nın hesaba iadesi sıkıntı oluyormu acaba. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Yada biraz daha beklemeliyim mi.

Benimde durum aynı ,sipariş tarihi 23 ocak
    satıcıya enson iki gün önce sordum postane çalışmıyor bu hafta göndericem dedi eğer bu haftada vermezse iptal edicem

• tarun kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum. Toplu 5 adet farklı yerden alışveriş yaptım tek seferde 3 satıcı ürünü kargoladı kodlarınıda girdi 2 satıcı posta için ürünleriniz hazır gelip almalarını bekliyoruz diyor. 3 satıcı nasıl verdi diye ekran görüntüsü attım yine aynı yanıtı verdi. 3 şubatta almıştım ürünleri sürekli 20 güne yükseliyor. Cuma gününe kadar gönderdi gönderdi göndermedi iptal edeceğim artık yapacak birşey yok.
  • Sanırım durum herkezde aynı gibi.ben de 10 gün daha bekleyeceğim. tekrar 20 günden geri saymaya başlarsa iptal edeceğim artık.

• ayın 17 sine kadar çinde noel gibi o yüzden kargolarda gecikme oluyormuş
  • Arkadaşlar ZT-Stationery Store isimli satıcıdan uzak durun, takipli kargo seçip fazladan 1 dolar vermeme rağmen sisteme takipsiz ve fake takip numarası girdi, 60 gündür de oyalıyordu.
    60 günlük bekleme süresi bittikten sonra hiç vakit kaybetmeden dispute açıp 5 gün sonunda ödediğim tüm parayı geri aldım Aliexpress kararıyla.
  • 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.