Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (715. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.684
Cevap
235
Favori
1.238.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar benimde bir sorum olacak farklı takip yerlerinden bakıyorum ama bu ürün ülkeye giriş yapmışmı acaba yoksa daha transit aşamasındamı ?

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    Henüz giriş yapmamış sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geldegelirix kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam baya bir bekeleycez heralde çin yeni yılı 4 şubatta bitecek yollayabilen satıcılar yolluyor çünkü bazılarıda yollayamıyor hayırlısı bakalım . sonra tabiki bizim gümrük aşaması var daha :
  • Merhaba benim 59 gündür çin postanesinden tr ye ulaşmamış bir paketim var davada açtım kabulmetmediler arada siteden banlandım. Ne dava açabiliyorum nede başka bişey
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Gümrük çok daha sıkıntı hocam :) Ne olacağı bilinmeyen bir kara kuyu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: geldegelirix

Hocam bi gelişme olursa birbirimizi alıntılarsak iyi olur fikir açısından.
    Siz de bir gelişme yok sanırım, sizin kargonuz önce gelmiş sizde olmadan benim kargomda da bir hareket olmaz sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam gelişme yok. Çok ekleyeceğiz gibi bi his var. Bir de sırayla olduğunu düşünmüyorum belki sizinki önce çıkabilir belli olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: geldegelirix

1 haftadır gümrükte napıyolar bu ürünü anlamış değilim. Normalde 1 gün sürerdi. Nezamana gelir sizce ?

Almanya'dan gelecek olan kargom vardı, sizinkiyle aynı gün gümrüğe girmiş (hatta sadece 2 saat fark var) ve benimki de hala çıkmadı. Sanırım genel bir problem var.

• Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Olabilir belkide genel bir problem vardır. Çünkü bir arkadaşın kargosu da yakın zamanda girmiş onunki de aynı durumda.

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    10 gündür benimde gümrükte bekliyor. Anlayamadoiım normalde 3 gün en fazla 4 çıkardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

10 gündür benimde gümrükte bekliyor. Anlayamadoiım normalde 3 gün en fazla 4 çıkardı.
    Bir gelişme varmı kargonuzda

• 15 gündür benimde Türkiye gümrükte bekliyor. En son ayın 8'inde gümrüğe gönderildi yazmış ve kaldı öyle.
  • ürün giriş yapmış acaba gün kendim gidip başakşehirdeki yerden teslim alabilirmiyim bilgisi olan varmı ? Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nothingtodeclare -- 24 Ocak 2020; 13:5:14 >
    Teslim alınmıyor diye biliyorum daha önce bende geri dönüş yolundaki kargom için sormuştum yinede emin olmak için pttwebchatten sorabilirsiniz hocam bu arada selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nothingtodeclare

ürün giriş yapmış acaba gün kendim gidip başakşehirdeki yerden teslim alabilirmiyim bilgisi olan varmı ?
    Resmin tamamini koyarmısınız rica etsek, ne zaman gümrüge girip çıkmış kargonuz,

• Tiegro kullanıcısına yanıt
    Adorer kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar bilgilendirme için teşekkür ederim , dediğiniz gibi konustum sizin dediğinize geldi . Pazartesi dağıtıma çıkacakmış .

@Adorer ;Hocam buyrun kargo hareketleri

• quote:

Orijinalden alıntı: nothingtodeclare

Hocam selamlar bilgilendirme için teşekkür ederim , dediğiniz gibi konustum sizin dediğinize geldi . Pazartesi dağıtıma çıkacakmış .

@Adorer ;Hocam buyrun kargo hareketleri

Teşekkur ederim, kargonuz aynı gün gümrüge girip çıkmış sanırım, bizimki 10 gündür gümrükte bekliyor

evet hocam bi ürün daha vardı ekstra olarak ayrı kargoyla geldi oda şuan geçmiş gümrüğü pazartesi teslim edilecekmiş . isterseniz sizde canlı chat bölümünden sorun yada parçanız ne bilmiyorum ama benim ki ön ve arka araba tamponu yani difüzör elektronik parça vs değil belki ondan hızlı geçmiştir. ayın 10unda kargoya verdiler bugün giriş yapıp geçti işte
    Gümrükte bekliyor, değişiklik yok şuanlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

Gümrükte bekliyor, değişiklik yok şuanlık.
    Biraz önce cimere şikayette bulundum, sizinde yapmanızı tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.