Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (699. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
235
Favori
1.238.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim ürün gelmiş hocam yarın teslim alacağım. Alacağım diyorum çünkü PTT'ye kalsa günlerce bekler şubede bana gelmez.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    kime ne tuttururlarsa hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mayis 2019 dan sonra ordinary small pocket plus ile kargosu gelen oldu mu? son günlerde durum nasıl? Kazara bu kargo sirketinin bir ürününü seçmişim ürün de 33 dolar.

2 ay bekleyip kargonun kaybolmasi/gelmemesi durumuyla karşılaşmak istemiyorum lütfen bilgisi olan varsa yazabilir mi?

• SF E-Parcel ile gelen paketimin durumu bu. Ptt’den nasıl takip edebilirim bunu?

• tdemirhan T kullanıcısına yanıt
    Nasıl değişebilir ki, değiştiyse nerede görebilirim yeni numarayı? Başına böyle bir şey gelmiş kimse var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SORGUMEMURU

Hangi kargo ile?
    Special Line-YW ve China Post Ordinary Small Packet Plus ile.
  • Arkadaşlar selam,

2 dolarlık bir telefon kılıfı aldım. Ürün geldiğinde ise ödediğim vergi miktarı şu şekilde idi ;

Bu 14 liralık vergi doğru mu, yoksa gümrük vergisi ve gümrük sunum ücretini ayrı mı değerlendirmek gerekiyor?

Bilgi verebilirseniz sevinirim.

• hamsili ekmek kullanıcısına yanıt
    Bu konu hakkında daha tecrübeli arkadaşlar, forum sayfalarında gezerken okumuştum bu şekilde başına gelenler, Türkiye'ye girdiğinde takip numarası değişerek alan arkadaşlar var idi, o yüzden sormuştum bende. Elinizde ki takip kodunu global.cainiao.com ya da 17Track.net'ten tekrar bir kontrol edin. Özellikle 17track.net'ten taşıyıcıları değiştirerek deneyin, değişti ise ise yeni bir takip numarası görünecektir ürünün takip sırasında.
  • 27-28-29.11'de kargosu Türkiye'ye giripte herhangi bir değişiklik olan var mı? Bir ilerleme alan?
  • kubce kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde küçük parça hesaplama yapmaya değmeceğini düşündüklerini 14.5 TL yapıştırıp gönderiyolar.
  • Aliexpresden(çin) 3 takipli kargom, ebayden (japonyadan) 1 TAKİPSİZ kargom geldi. Kargo gelir mi gelmez mi endişesinde olanları rahatlatayım dedim.
    Benim 23.11.2019 da Türkiye’ye girdi yerel postaya verildi yazdı ondan sonra hareket yok. Böyle olan başka var mı

27 sinde geldi lakin bir hareketlilik yok malesef.

• okan2327 O kullanıcısına yanıt
    Çin 11.11 bekarlar günü diye, black friday diye dünyanın neredeyse tamamına ihracat yaptı, milyarlarca ürün çıkardı ülkelerinden, bizim Ptt 10 günde 30'da 1'inin kontrolünü yapıp gümrük işlemlerini yapıp alıcılara gönderemiyor arkadaş, hayret birşey, ne lanet bir kurumdur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osiris34

Arkadaşlar mayis 2019 dan sonra ordinary small pocket plus ile kargosu gelen oldu mu? son günlerde durum nasıl? Kazara bu kargo sirketinin bir ürününü seçmişim ürün de 33 dolar.

2 ay bekleyip kargonun kaybolmasi/gelmemesi durumuyla karşılaşmak istemiyorum lütfen bilgisi olan varsa yazabilir mi?
    1 tanesi geldi, 1 tanesi gelmedi dispute açıp iade aldım.
  • ptt den takip edemezsiniz.
  • hamsili ekmek kullanıcısına yanıt
    takip kodun nedir?
  • telefonunuz olsa dahi sanmıyorum, arayınca bile zor düşürüyorsunuz. ürün ve fiyatı net ise direkt vergi kesilip gönderilir. Fiyatı belirsiz ise adresinize bildirim gönderiliyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 3 Aralık 2019; 9:41:39 >
  • 25'inde ülkeye giren postam, bu gün (3'ü) gümrükten çıktı.
  • ichise kullanıcısına yanıt
    Ben daha beklemedeyim işlem yok sende de fotoğraftaki gibi midi

• 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.