Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (692. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
235
Favori
1.238.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler siparişim var aliexpressden uzun zamandır birşey almamıştım şimdi kargom var satıcı AliExpress standart shipping kargo ile gönderdi bunun takibi şuan mevcut Türkiye’ye girdikten sonra nasıl takip edeceğim aynı takibi PTT kargodan sorgulattıgımda birşey çıkmıyor bilen varsa yardım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    35$ urune ne kadar kargo gelir bide ne hik etse 17 track ta takip edemiyorum sacma seyler yaziyor ali expres kargo ilerlerken 17track da ilerleme yok ve artik ptt sisteminde gelen kargolarin gümrük parasi gozükmuyor
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 16 Kasım 2019; 13:37:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    ilk ekran görüntüsü takipsiz kargo, buraya gelince takip edemeyebilirsiniz, ptt ekranında en son vergilendirilince bilgiler çıkıyordu ücreti vs. şimdi durum nedir bilmiyorum takipsiz almıyorum ben. ikincisi de takipli zaten singapore post, duruma göre 15-20 günde de gelebilir 30 günü de geçebilir 11.11 sonrası bir yoğunluk olacağı kesin..Allah kerim artık

gümrük ücreti değişkenlik gösteriyor 6 dolarlık ürüne 20 küsür tl vergi de alan oldu. 50-60 dolarlık ürüne 14-15 lira vergi alan da. net birşey söyleyemem. gümrük memurunun insiyatifine bağlı
    Hocam iki resimde ayni ama fark 17track da sacma gösteriyor caniano ile 5 paket aldim ali expreste takipsiz dese de elime gelene kadar adım adım takip ediyordum ptt sistemi bi guncelledi ondan sonra takip edemiyorum artik vede vergi fiyatlar ptt nin sitesinde yazmiyor takipsiz hale geldigi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 16 Kasım 2019; 13:25:52 >
    nasıl iki resim de aynı oluyor biri cainiao super economy biri singapore post diyor? ben mi yanlış gördüm?

ptt sitesi değiştiği için bazı kısıtlamalar da oldu malesef. eskiden takip kodunun ilk harfinden aratabiliyordum geçmiş aramalarda çıkıyordu chrome üzerinde. şimdi yapamıyoruz malesef
    Hocam k.bakma yanlis resim eklemisim simdi duzeltdim yukariya ekledim 17 track neden boyle gosteriyor ptt sistem guncellemesi cook kotu oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 16 Kasım 2019; 13:39:48 >
  • İlk resimdeki track takipte Singapore post üstüne tıkla onu AliExpress shipping kargo yöntemi olarak ayarla düzelir

malesef siteyi değiştirdiler çorba oldu..yukarıdaki arkadaş farklı bir yöntem paylaşmış belki işe yarayabilir

takip kodunun sonu SG ile bitiyorsa singapore post gönderisidir ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 16 Kasım 2019; 15:22:32 >
    okan2327 O kullanıcısına yanıt
    corba az bile kalir mahvetdiler guzelim sistemi bende bu sekilde cikiyor

Buradan aliexpres yazinca cikti ve ekledim tesekkurler ikinize de Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 16 Kasım 2019; 15:25:10 >

takip kodunun sonu SG ile bitiyorsa singapore post gönderisidir ama
    Gonderilen kisminda aliexpress satndart shiping yaziyor ama Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

neyse hocam çözülmüş zaten kafa karıştırmayayım
    Tamam haocam kafami biraktilar cogu kargo gelmedi bazen takipsiz kargo 25 gunde geldi Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

takipsizler artık kumar adeta.

en güzeli takipli almak, sipariş tutarı ne olursa olsun
    Aynen hocam caniano vardi o takipliydi parada vermiyodum ama ptt sistemini mahvetdiler

siparişler bir şekilde ulaşsın da artık gerisi önemli değil
    Ayneb hocam gelsinde

• Sg ile biten kargolar Türkiye’de girdikten sonra takibi bar mı

• okan2327 O kullanıcısına yanıt
    var evet ptt üzerinden takip ediliyor
    Şuan birşey gözükmüyor sg ile biten takip numarayı girince PTT teslim edilince mi takip çıkmaya başlar

• 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.