Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (688. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
236
Favori
1.238.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış kişiyi eklemişsin hocam ben yazmıştım sana kargolarımız aynı uçakta diye 🤣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım dediğiniz gibi olur 29 ekim den beri hareket yok item arrived to istanbul da kaldı yolda mı gümrükte mi bekliyor anlamadım

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Araştırırken birisi bana böyle yazdı. ilk önce bir kaç gün sonra gümrükten geçicekmiş ardından 1 2 gün sonrada kargolarımız teslim edilecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak2715 -- 31 Ekim 2019; 9:36:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak2715

Araştırırken birisi bana böyle yazdı. ilk önce bir kaç gün sonra gümrükten geçicekmiş ardından 1 2 gün sonrada kargolarımız teslim edilecekmiş.
    Bu bilgiyi nerden aldınız hocam? Normalde bu kadar beklemiyodu gümrükte çünkü

Bir forum'da konu açmıştım, orada birisi bu şekilde yazdı, ama kesin değil erken bile gelebilir.
  • SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    Peki kargo için 2-3 dolar ödedim.yanwen takipli bu civarsa dispute açmama gerek yok o zaman, değil mi?.daha avantajlıysa bu kargo sorun çıkaran taraf olmak istemem
  • 22 GÜN önce verdiğim sipariş bu gün sağ sağlim geldi tr de 300 tl olan bi ürün aliexpreste 70 tl 14 de vergi markasına kadar aynı ama burda ki aç gözlü esnaf sayesinde yurtdışından alıyorum birçok ürünü
    genelde hobi amaçlı kullandığım ürünler burada aşırı pahalı
  • Hamand kullanıcısına yanıt
    Dispute aç çünkü Singapur post yanwen special dan bayağı pahalıdır 3 usd iste

• SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olduğunuz için teşekkürler :)
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Hocam benim kargo işleme girmiş bilgin olsun kontrol et ayrıca satıcıdan rica etmiştim ücreti düşük yaz diye kargo dahil 214 tl ödediğim kulaklığa 14.35 vergi çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 1 Kasım 2019; 19:19:5 >
    Hayırlı olsun hocam, benimki hala aynı pazartesi belli olur diye düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

Arkadaşlar yorumları okudukça içim karardı kargosu zamanında gelen kimse yok mu ya ? bu zamana kadar kargolarım en az 9 günde en çok 20 günde geldi en son bu ayın 21 inde sipariş verdiğim ürün 25 inde yola çıktı bugün ise "item arrived to istanbul" yazıyor normalde kısa sürede elime ulaşmasını bekliyorum fakat burdaki yorumlardan dolayı ümidimi kestim maalesef
    Benim kargo 29 ekimden beri gözüküyor hala hareketlilik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikliarabasever -- 3 Kasım 2019; 14:33:8 >
    burak2715 B kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekilde 29 ekimde saat 06.05 de İstanbul a girdiği gözüküyor hala değişmedi durum.
  • Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam benimkide 29 Ekim saat 06:05 civarı geldi ben pazartesi belli olur diye umut ediyorum.

• Kargolarımız aynı zamanda gelmiş büyük ihtimal aynı uçaktaydılar benimki 1 kasımda işleme alındı istanbulda ki işlemi 1 günde bitti Ukim e falan hiç girmedi 2 kasımda bulunduğum il balıkesire geldi araya hafta sonu girmese daha erken elime ulaşırdı pazartesi kesin elime geçer fakat sizinki nasıl işleme alınmamış garip bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 3 Kasım 2019; 16:50:12 >
    Yoğunluk vardır büyük ihtimalle hocam yarını bekleyelim bakalım yine bir işleme alınmazsa pttye gidip bilgi alacağım.

• quote:

Aynen hocam benimkide 29 Ekim saat 06:05 civarı geldi ben pazartesi belli olur diye umut ediyorum.
    İnşallah hocam en son dolma kalem almıştım 15 gün Türkiye içinde kaldılar ki Çin'den 7 güne gelmişlerdi yine aynısı olmasa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

Kargolarımız aynı zamanda gelmiş büyük ihtimal aynı uçaktaydılar benimki 1 kasımda işleme alındı istanbulda ki işlemi 1 günde bitti Ukim e falan hiç girmedi 2 kasımda bulunduğum il balıkesire geldi araya hafta sonu girmese daha erken elime ulaşırdı pazartesi kesin elime geçer fakat sizinki nasıl işleme alınmamış garip bir durum
    Cidden garip hocam bakalım yarın bir değişiklik olacak mı
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam benimki gümrükten çıkmış, Sizin'de çıkmış olmalı.

04/11/2019 - 09:03:31 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    04/11/2019 - 09:03:33 Gümrükten Çıktı İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    04/11/2019 - 09:11:52 Torba Kapandı İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
  • quote:

Merhaba hocam benimki gümrükten çıkmış, Sizin'de çıkmış olmalı.

04/11/2019 - 09:03:31 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    04/11/2019 - 09:03:33 Gümrükten Çıktı İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    04/11/2019 - 09:11:52 Torba Kapandı İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    Maalesef hocam sinir etti beni umarım bu akşama yada yarına güncelleme gelir 5 güne Çin'den gelen şey için 6 gündür Türkiye içinde bekliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.