Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (674. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.672
Cevap
238
Favori
1.236.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haziran ayında almış olduğum yanwen economic air mail kargom nihayet geldi 3.5 ay sürdü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haziran ayında almış olduğum yanwen economic air mail kargom nihayet geldi 3.5 ay sürdü.

• Ürünüm bulunduğum şehirdeki pime geldi acaba gitsem alabilir miyim şuan?
  • pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    Aldığım üründe başka kargo seçeneği yoktu malesef.. Dispute açsak işe yarar mı?
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Valla sanşli sayili kisilerdensin biz takipli olarak bile gelmedi 😢

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 21 Eylül 2019; 9:46:38 >
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Anladim ama paket yola ciktiysa nasil acicaksiniz benimde basima geldi aliexpres standart shiping sectim chine post ordinatary olarak yolladi hic bisey yapamiyorum

• takıplı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 21 Eylül 2019; 12:22:39 >
  • 2 takipli cn post 17 günlük ve 22günlük gümrüğe girdi 2 dolarlık şeye sabit 11.58 vurup geçmişler 5 liralık şeye şişirme yapıp çıkmışlar yine 11.58 ne iştir çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ürün elime ulaşmadı seçeneği var, bir kaç gün daha bekleyip işleme başlayacağım, 4 dolarlık bir ürün ama neden kaybolsun ki, yüzbinlerce alışveriş yapılıyor nereye gidiyor bu ürünler
  • eylül ayının 6 sında sipariş edilip eylül 10 da uçağa binen kargom gümrüğe girmiş 11,56 tl vergi çıkmış toplam sunma ücreti vs, 12$ lık ürün.

işin garibi ağustosun 22 sinde uçağa binen kargom eylülün 16 sında gelmiş ama daha işlem görmemiş, oda toplam 40$ lık paketti.

yani abi tamamen şans işi neye nası bakıyolar nası karar veriyolar, anlamış değilim.

bunun yanı sıra 2 tane mayıs kargomdan hala haber yok :D edi oldu kaldılar.
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Urun teslin almadim derseniz discupe acamiyorsunuz aldim derseniz sizi iadeye zorluyor nasil olucak ?

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Sansima temmuz 11 yawnew bugun geldi ama isime artik yaramayacak kargoma 11.5 lira vergi odedim isime yarayacaklar gelmedi 😢

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 21 Eylül 2019; 21:5:15 >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hocam soruma gala cevap vermedin urunleri teslim almadim deyince acamiyoruz anlasmazlik anlatmani bekliyorum Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• quote:

Orijinalden alıntı: pioneermusic

Sansima temmuz 11 yawnew bugun geldi ama isime artik yaramayacak kargoma 11.5 lira vergi odedim isime yarayacaklar gelmedi 😢
    takipsizler gelmiyor mu
  • limit001 kullanıcısına yanıt
    Yanew temmuz 11 daki siparisim 21 eylulde geldi ama sadece bir tane 5 paketim de hala gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: pioneermusic

Yanew temmuz 11 daki siparisim 21 eylulde geldi ama sadece bir tane 5 paketim de hala gelmedi
    benım de takip 1.5 ay olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 23 Eylül 2019; 10:36:26 >
  • limit001 kullanıcısına yanıt
    Ondan onceki bazi siparişlerim gelmedi valla bamada hiic isime yaramayack yanliş aldigim urun geldi adamin parasini verdim iade acmistim kendi adam adamin sucu yok diye şans gele bilirde gelmeye bilirde

kusura bakmayın gözümden kaçmış biraz koşturmacam vardı bu hafta.

hala açmadınız mı dispute :) normalde izin vermesi gerekir. teslim almadım deyip alt kısımdan lojistik sorunlarını seçip hatalı takip kodunu seçip ilerlemen gerekir. sistem izin vermiyor mu anlamadım
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Sistem izin vermiyor daha oncese sizw anlatmistin ama inanmadiniz

inanmamaktan değil bu zamana kadar o şekilde dispute açmışlığım var pekçok kez. sistem değişti belki de türkiye'deki vergi durumundan dolayı kısıtlamalar getirildi dispute sistemine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 23 Eylül 2019; 11:37:23 >
  • 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.