Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (669. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
235
Favori
1.238.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takipsiz zarf 3 ay sonra elime ulaştı. Geldiği yer Japonya, ptt kargo takip sitesinden çok sorgulama yaptığınız paketlerin daha çok incelemeye girdiğini farkına vardınız mı?
  • 24 haziranda verdiğim sipariş türkiye'ye girmiş :D razer kulaklık için ped almıştım ürün gelene kadar yeni kulaklık aldım ben de ahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Takipsiz zarf 3 ay sonra elime ulaştı. Geldiği yer Japonya, ptt kargo takip sitesinden çok sorgulama yaptığınız paketlerin daha çok incelemeye girdiğini farkına vardınız mı?
    PTT'den sorgulama yapamıyorum. Yanwen kodlarına "Barkod numarası hatalı" mesajı çıkıyor.
  • Tam 3 ay sonra AliExpress den aldığım telefon ekranı İstanbul'a geldi ama benim artık ihtiyacım kalmadı dispute açtım paramı geri almayı bekliyorum. Ben kargoyu teslim almak istemiyorum nasıl olacak bu iş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    yanwen takipli birkaç adım sonra turkey post takip kodu ile takip ediliyor..bu günderinin takip kodu da RH115542345TR

11.51 vergi çıkmış. izmir bayraklı posta dağıtım'dan dağıtıma çıkmış. sizin değilse takip kodları da karışmış olabilir.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde yaziyodu kod ben göremedim postaci yok dedi ama allah allah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hadi ya hocam karistiysa nasil olucak almadigimiz urunun parasini mi vercez simdi

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

bu kısımdan sonra ptt takipte rh ile başlayan kod ile takip yapılıyor.

dispute'a ekran görüntüsü eklersiniz teslim almadığınıza dair. adres ve posta dağıtım kısımları uyuşuyor mu sizinle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 13 Eylül 2019; 18:1:54 >
    Hocam ptt den hic bi yerinde yazmiyorki ne mahalle ne sokak nede baska birşey

demek istediğim bayraklı tarafında mısınız? dağıtıma bayraklı'dan çıkmış o yüzden soruyorum
    Hocam bayrakli hem adliye tarafini hemda bornova tarafinin cogu yerini kapsiyor öyle emin olamayiz nasil olucak bu iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 13 Eylül 2019; 18:6:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pioneermusic

Hocam bayrakli hem adliye tarafini hemda bornova tarafinin cogu yerini kapsiyor öyle emin olamayiz nasil olucak bu iş
    valla bilemedim. en iyisi ptt ile görüşün :)
    Yarinda memelekete gitcektim olacak ismi

kısmet hocam valla ptt'nin de işgüzarlığı olabilir.
    Pahali bi led aldmistim arabaya bide hay allahim ya

• oturkmen kullanıcısına yanıt
    Hayır tavsiye etmem sorunlu . Bazı arkadaşların 4 aydır gelmeyen kargolari var .

• Valla ne zamandır bir ampul var sepetimde 140 lira civarında onu almayı düşünüyorum fakat son gelen kargolarım 1.5 ayda geldiğinden çekiniyorum ki daha geç gelen arkadaşlar da var. Aliexperss standart shipping ile gelecek ama cesaret edemedim valla çok beklemeyi sevmiyorum ama türkiyede de aynı ürün yok.
    Dağıtıcıda görünüyor kargo hala teslimat yapılmamış sizin olma ihtimali var :) pazartesi veya en geç salı getirmesi lazım. Siz takip ekranını kontrol edin ara ara gene

Hocam malesef boyle gozukuyor
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

siz ptt üzerinden rh ile başlayan kod ile takip edeceksiniz.
  • 
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.