Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (660. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.690
Cevap
235
Favori
1.238.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: miyawex

Bende singapur posta guvenerek siparis vermeyi dusunuyordum,kotu oldu bu haber
    Şu sıra bir şeyler deniyorlar yine, normalde hızlıdır Singapur post, siz yine de deneyin şansınızı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kargo bu saatten sonra gelirmi? 81 gün oldu (China Post Airmail) nerede tutuluyor bu kargo?? 18 hazirandan bu yana bilgi güncellenmiyor. NOT: ÜRÜN TELEFON EKRANI
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Nightmare_07 kullanıcısına yanıt
    Bence satıcıyla konuşun , yeni takip kodu versinler
  • sarsaıo35 S kullanıcısına yanıt
    Satıcıyla daha bugün konuştum. Satıcı; ben size ürünü gönderdim söz veriyorum filan diyo istersen paranı iade ediyim ürün gelirse bana parayı geri ödersin diyo

Bu arada yeni takip numarası derken neyi kastettiniz anlmadım????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare_07 -- 31 Ağustos 2019; 20:6:19 >
    aynı durumdayız hocam benim de 14 haziran tık yok..iade alıyorum satıcı sorun yapmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

aynı durumdayız hocam benim de 14 haziran tık yok..iade alıyorum satıcı sorun yapmadı.
    Hocam tel. ekranı sipariş vermiştim ben ve acayip ihtiyacım var 11 haziranda sipariş verdim o zamandan beridir bekliyorum. Telefonu kırık ekranla kullanıyorum(ekranın üst kısmı işlemiyor) aklıma geldikçe ki gelmemesi mümkün değil sinirleniyorum. Satıcı bana geleceğini söylüyor. Hocam sizce beklemelimiyim? Ümit var mı?

yaz başından beri bekliyorum ben de.. artık iade alıp ürünü unutmaya karar verdim, gelirse de ödemesini yaparım..allah belalarını versin..vergisine de ptt'sine de..bakanına da partisine de.. içine ettiler tıkır tıkır işleyen sistemin.. en ufak hakkım varsa haram zehir zıkkım olsun..söyleyeceklerim bu kadar..
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Bende beklemeye geçeceğim. Tamamen haklısın allah belalarını versin bizi, satıcıları bu şekilde mağdur ettikleri için daha neler neler söylerdimde neyse

https://www.trackingmore.com/china-post-tracking.html?number=RP564824176CN

112 gün oldu takipli, para iadesi aldım 104. günde, dedim artık gelmicek heralde kayıp oldu.

takipsizle ztn yalan oldu, 80. günde onların iadelerini aldım uzatıp.

şimdi yeni 2 siparişim daha var 1 hafta oldu vereli, onlar nolacak bakalım. Hadi mayıs başı yeni yasa-bayram girdi araya vs neysede, yenilerde gelmezse bilerek yapılıyo demektir artık.
    Koruma süresi bittiyse dispute açın, gelirse de ödeme yaparsınız tekrar satıcıya. 104 gün beklemiş arkadaş baksanıza. Gelse gelirdi şimdiye kadar. Yeni yasanın yürürlüğe girmesine denk geliyor. Belki de iç edildiler kimbilir

Satıcı bana paranı iade ediyim ürün gelirse parayı bana geri öde demişti. Para iade olayı ve gelirse parayı tekrar satıcıya gönderme olayı nasıl işliyor?

Dispute açıp para iadesi talep ediyorsunuz. Ürün gelirse de satıcıyı bilgilendirirsiniz. Ürün ulaştı. Aynısını alıyorum. Gönderme, fake takip kodu gir onay vereyim dersin. O şekilde parası da gitmiş olur.

• 29 Mayıs takipsiz Yanwen,
    13 Temmuz takipli china post
    Bu iki paketi hala bekliyorum. Arada sipariş verdiğimi unutuyorum
    SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    Hocam bir siparisim gelmedi + 10 daha bekledim anlasmazlik ta 31 agustos da ali expres araya girecek anlasamazsiniz dedi bugun 1 eylul ama hic bisey olmadi Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 1 Eylül 2019; 16:55:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    Satıcının ya da alinin teklifini kabul etme; yine gelmezse 1 hafta 15 gün sonra paran iade olacak demiş...

• SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    Ama 31 agustos da ali expees araya girecek diyodu sonra gunu geldi mi iade oluyordu 10 gün zaten 31 agustos da doldu abi 10 once 31 agustos diyodu zaten hocam

Not : anlasmazlik acilma tarihine bir bak hocam lutfen 19 agustos da actim 22 agustosda bu karar verildi hocam yani 10 gun çoktam dolmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 1 Eylül 2019; 17:51:39 >
    Pazar gününe denk geldiği için olabilir belki hocam. Tamamen tahmin. Yarın sonuçlanması gerek. Ekran görüntülerinden anladığım kadarıyla

Bir de para iade talepleri arttığı için işi ağırdan almaya başladılar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 1 Eylül 2019; 18:4:5 >
    inşallah öyle olur ayni adamdan 25 gün once zaten yeni siparis verdim takilipli aldim bu sefer ikimiz de magdur olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 1 Eylül 2019; 18:6:1 >
    aliexpress iade'de sorun çıkarmaz rahat ol. yalnız bu sürekli açılan dispute'lardan ötürü türkiye'yi komple engelleyebilirler yakında..
    Abi yaparlar adamlar da kendince hakli yazik günah cidden isleyen sistemi bile bile bozan tek ulke hep biziz zaten adamlara yazdim gecen satici ile 30 dakika sohbet etdik mesajla burda arabalarin fiyatlarini vergilerini söyledim aldigimiz telefonlarin fiyatlarini soyledim adam hayret sasirtici cok sacma gibi seyler soyledi

• 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.