Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.690
Cevap
235
Favori
1.238.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takipsiz yanwen post olan bir ürün de geldi bugün arkadaşıma, martta sipariş vermişti. Yavaş yavaş damlıyor paketler. 2 liraya figür kolyesi almıştı 12tl vergi çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ichimaru Gin

PTT’den sorguladığımda çıkıyor hocam. Çin postasının resmi sitesinden bakınca kargonun Türkiye’ye gidecek olduğunu yazıyor ama fransada dağıtım merkezine gittiğini söylüyor. Aliexpress’ten bakınca ise varış şubesine geldiği ve dağıtıma çıkacağı yazıyor.

Ben Ptt'ye barkod yazdığımda "Barkod Numarasinda hata var:" hatası alıyorum. Nedendir?

• quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

Takipsiz yanwen post olan bir ürün de geldi bugün arkadaşıma, martta sipariş vermişti. Yavaş yavaş damlıyor paketler. 2 liraya figür kolyesi almıştı 12tl vergi çıktı.
    4 ay. Yuh be. Benim Mayıs ayı siparişlerim Yanwen 2 ayı geçti hala gelmedi. Nisan'dan önceki siparişlerim 20-30 gün arası geliyordu.
  • İtiraz et başkasının takip nosunu sana vermiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    takipsiz olabilir veya yeni sipariştir. Nedir takip no?
  • Mart mı? 4 ay yanlışlık yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Mart mı? 4 ay yanlışlık yok değil mi?
    Yok hocam Mart. Benim de gelmeyen Nisan siparişlerim var daha. Kayıtsız paketleri kaydedip vergi yazıyorlar o yüzden çok uzun sürüyor.
  • arkadaşlar çinden sipariş vereceğim 90 liralık bir elbise bana kaça mal olur vergileri ile.
  • arkadaslar dun istanbul ptt de calısan bir arkadaş foto paylaşti. obek obek halinde nerdeyse dağ gibi yukselmiş 2 3 katlı ev boyutunda kargolar ptt binasında tek tek takip nolu ve vergilendirerek bekliyor.cok yavaş ilerliyormuş.takipsiz kargolar bile teslim edilcek ama takip no ekleniyor ondan dolayi bukadar uzun suruyor diyorlar.
  • Arkadaşlar İstanbul Başakşehir'de ürün vergilendirilmiş gözüküyor benim pakette. 70 TL'lik USB Stick'e 16 TL vergi çıkmış, yine kötünün iyisi.
    Ne zaman gümrükten çıkar sizce bu? Daha orada çok bekletirler mi,yoksa zaten vergilendirmesi yapıldı diye dağıtıma yollarlar mı?
  • Venom Snake kullanıcısına yanıt
    Almadan önce satıcıya söyleyin düşük yazısın ben 350 liraya ışık yağmur sensörü ve anahtar aldım düşük yazmasını istedim hiç UKİM me girmeden bugün 11 lira vergi çıkmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 haziran cikisli chinapost airmail hala yok su hale bak arkadas

• paketim gümrükte açılmış olarak geldi..kutuyu paramparça etmişler.. kutunun üst kısmındaki plastik tutamaç kısmı da eksik onu koymamışlar tekrar yerine.. üründe allahtan birşey yok ama fil tepinmiş gibi olmuş paket..hediye mi olacak hiç düşündükleri yok.. o. çocukları.. haram zıkkım olsun aldığınız maaşlar..itoğlu itler..
  • Merhaba arkadaşlar 18 mayısta sipariş ettiğim china post air mail ile aldığım led araç ampülü türkiyeye giriş yapmış.Konyada oturuyorum sizce ne zaman gelir ?satıcıya 4 dolar yazmasını söyledim ve herşey dahil 10.92 tl vergi çıkmış.Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • Yanwen takipsiz L ile başlayan gelen var mı?

• turankaya42 T kullanıcısına yanıt
    Mayıs gönderilerine sıra geldi demek.. kısmet Haziran gönderilerine artık

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hocam Başaksehirden arnavutköy avpime gidip gönderi teslim merkezine alındı yazıyordu. şimdi torba kapandı yazıyor. Benim adresi mi karıştırdılar. Konyaya gelmesi gerekiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turankaya42 -- 17 Temmuz 2019; 20:1:6 >
  • turankaya42 T kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam önce avpim’e gider oradan şehire yönlendirilir. Bundan sonraki etap Konya olacaktır. Normal ilerliyor yani :)

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim 2 aydır bekliyorum boşa gitsin istemedim :) sanırım 2 güne elime ulaşır
  • Arkadaşlar merhaba. 2 Temmuzda aldığım bir ürün 11 Temmuzda Türkiye'ye geldi ve o günden beri hala gümrük geliş kaydı yapılmadı. Sizce takip noda mı bir sıkıntı var yoksa gümrük bile bile mi erteliyor paketleri? Bir de çinden çıkmadan önce yeni bir takip numarası geldi aynı bilgiler yazıyor.
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.