Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.682
Cevap
236
Favori
1.238.041
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paypal da kapalı muz cumhuriyetinde.. süre geçmediyse dispute açıp öyle iade isteyin hocam. paypal'ın yasaklı olduğunu da bildirin mutlaka
  • 13 günde gelen ürünüm var ama 46 günde gelmeyen de var bu işi çözebilen var mı
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    yazdım şimdi satıcıya hocam paypal yasaklı ülkemizde diye ama dispute açmama izin vermiyor
    Edit: Dispute açıldı.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 12 Temmuz 2019; 20:6:25 >
    Hocam dun soylemistim bende bugun kargo dagitim merkezine gittim ve artik chiquita banana republicin PTTsinde takipsiz kargolarin teslim edilmeyecegini, edilirsede cok cok cok gec teslim edilecegini ve bos yere beklemememi soylediler.EEEE ben ne yapacagim simdi dedim....Onlarda para iadesi almaya calis ve bundan sonra kargolarini takipli olarak yollat dediler. Bu arada takipli kargolarimdan biri bugun geldi ve diger ikiside yolda geliyor. takipsizler ortada yok. Senin china post takipliyse endiselenme yakinda ortaya cikar. Welcome to chiquita banana republic......
  • dispute açınca onun da puanı düşüyor o yüzden satıcılar genelde dispute'a yanaşmıyor. açacaksın gene de.

bu noktadan sonra aliexpress seni haklı bulur ve iadeni yapar.

@evoevi umuyorum ki bu millet genel seçimde öyle bir tokat atacakki bu vahabilere tarihin tozlu sayfalarına gömülecekler anap gibi.. takipsizler de vergilendiriliyor ekstra gelir olsun diye yapmadılar mı bunu..bana pek inandırıcı gelmedi, ptt'de herkes bildiğini okuyor.
    Umarim hocam en buyuk isteklerimden biri o gunleri gorebilmek hakikaten hayattan bezdirdiler. Bu arada banada inandirici gelmemisti fakat bugun calisan elemanlardan biriyle beraber benim kargolari aradik. Koca kolilerin icerisinde kucuk kucuk paketlere zarflara tek tek bakarak benim kargolari aradik. hakikaten adamin dedigi gibiydi takipsiz kargo goremedim ve acikcasi beni ikna ettiler. Bugun 10 ayri calisanla konustum hepsi ayni seyi soyledi takipsizse bos yere bekleme tekrar takipli olarak yollat dediler. Bu arada buradaki personel gayet iyiydi sagolsunlar baya ilgilendiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 12 Temmuz 2019; 21:3:20 >
  • Benimde 26 tl lik cobbled 10 tl 35 kuruş vergi cikmiş ayip tir yazik dir hakkim varsa helal etmiyorum Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 12 Temmuz 2019; 22:40:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: evoevi

Umarim hocam en buyuk isteklerimden biri o gunleri gorebilmek hakikaten hayattan bezdirdiler. Bu arada banada inandirici gelmemisti fakat bugun calisan elemanlardan biriyle beraber benim kargolari aradik. Koca kolilerin icerisinde kucuk kucuk paketlere zarflara tek tek bakarak benim kargolari aradik. hakikaten adamin dedigi gibiydi takipsiz kargo goremedim ve acikcasi beni ikna ettiler. Bugun 10 ayri calisanla konustum hepsi ayni seyi soyledi takipsizse bos yere bekleme tekrar takipli olarak yollat dediler. Bu arada buradaki personel gayet iyiydi sagolsunlar baya ilgilendiler.
    senin posta dağıtım öyle bir tutum almış olabilir bak yukarıdaki arkadaşın kargosu'da takipsiz ama vergi gelmiş :) teslim edilecek
    Bilmiyorumki hocam artik bende umidi kestim takipsizlerden birkac gune sureleri doluyor zaten birde 3 ay bekleyince soyledikleri bana gayet mantikli geldi.
    evoevi E kullanıcısına yanıt
    Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Hocam beni kast ediyorsaniz bu takipli olan caininao super economic diye bir kargo urunu alirken chine post register mail diye aldim ocakdan beri kargolar gelmeyince sordum kac defa adam dogru duzgun takipli mi degilmi diye sadece bekke gelecek dedi adam Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Ayrica haziran 18 chine post register air mail 23 gun sonunda bugun böyle oldu
    TÜRKIYE, Turkey, Döviz bürosunda madde al (INB) takipliler geliyor 2019,07,12 18:16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 12 Temmuz 2019; 22:18:20 >

Benim de 12 haziran çıkış tarihli 2 takipli kargom vardı biri geldi biri yolda hala nasıl iştir.
  • pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    Demin baska bir sayfada bir arkadas caininao super econoynin takipsiz oldugunu iddia ediyordu fakat su an sitesinden girip okudun takipliymis ve Yanwen, 4PX, Singapore Post, China Post, Zto Express, EMS, Parcelforce gibi bircok kargo sirketi ile ortak calisiyormuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoevi

Demin baska bir sayfada bir arkadas caininao super econoynin takipsiz oldugunu iddia ediyordu fakat su an sitesinden girip okudun takipliymis ve Yanwen, 4PX, Singapore Post, China Post, Zto Express, EMS, Parcelforce gibi bircok kargo sirketi ile ortak calisiyormuz.
    Edit : aldigim ürune girdim kargo secenek lerinde bu kargo var ama takip kullanilamaz yaziyor anlamaya madim
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 12 Temmuz 2019; 22:28:7 >

Takip numarani yazarsan bakabilirim istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 12 Temmuz 2019; 22:32:33 >
  • evoevi E kullanıcısına yanıt
    Demin ekran resmini atdim orda vardi takip numarasi ama dedigim gibi kargo seceneklerinde var ama takip edilemez yaziyor

Edit : ama ben takip ede biliyorum hemde a dan z ye kadar hepsi yaziyor

Edit : mesala demin ki vergi cikan kargom caniano kargosu ile geldi ama kargo seceneginde yoktu adam kendisi öyle yollamis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 12 Temmuz 2019; 22:36:10 >
    Tracking your Cainiao Super Economy packages, shipments with tracking number

Cainiao, also called Aliexpress, provides new package economy delivery service is called Cainiao Super Economy. And nowadays, Global Cainiao is cooperating with many cross-border logistics companies which include Yanwen, 4PX, Singapore Post, China Post, Zto Express, EMS, Parcelforce, and the express and logistics service covers more than 200 countries, has over 220 oversea warehousings, These useful conditions make it well-known in the world.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 12 Temmuz 2019; 22:41:25 >
    Hocam 9 mesaj yukari bakarsan takipli oldugu belli oluyor

Evet bende takip edilebiliyor diyorum Kendi sitesinde de takipli oldugu yaziyor :D Bir anlasamadik yav :D Ayni seyi soyluyoruz ikimizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 12 Temmuz 2019; 22:44:8 >
    Valla cok guzel oldu gercekten gelmicek derdim olmicak en azindan bu sekolde yolluyan adama ne var ne yoksa dokturcrm adamin urun yorumu ollarak insallag diger takipsizlerim gelir cidden cok moralim bozuluyo vergisini de veriyoruz gumrukten yollasaniz olurmusunüz dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 12 Temmuz 2019; 22:47:58 >
    Valla yaziklar olsun abi milletin 3 kurusuna dahi göz diktiler ya valla haram zikkim olsun yuruyen isleyen isleyisi bozmak bir tek bizim ulkemizde oluyor isleyen proseduru bozmak niye orda gumrukdeki adamlara da problem bize de sirf cebe para girisn aman umurmda mi ne halleri varsa gorsun getirin kilosu bilmem kac bim tl olan beyaz cayi deyip keyif catiyorlar ne guze iste

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.