Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (623. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.690
Cevap
235
Favori
1.238.694
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana ocak ayindan beri hic bir kargo gelmedi ayni urunu 3 kez almama ragmen malesef haziran da kileri bekliyorum 18 hazirandaki takipli bir gonderim var 20 haziranda Send item abroad (EDI-received), China (Yurt Disi) bu sekilde kaldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 aydan sonra gelen oldu mu hiç benimkiler bugünde yok işin ilginci hepsi china post 3ü geldi 3ü yok Birtane si en son siparişi o bile geldi
  • Takipsiz kargolu ürünlerde ciddi bir gecikme var iki ay oldu hâlâ gelmedi. Koruma süresini uzatıyorum umarım sorunsuz ulaşır. Takiplilerde ise sorun yok 170 liraya aldığım ürüne 9.5 lira vergi ödeyerek teslim aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

takipsiz gönderim yok ama buranın dağıtıcısını tanıyorum efendi çocuk,gelirse mutlaka getirir yukarı da çıkarır aşağıya bırakıp gitmez :)
    zaten para alacak, kapıya bırakıp gitmez artık.
  • cervinff kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun. Bu sefer de posta dağıtım da takıldık 2 gündür dağıtıcıya verildi konumuna gelmiyor.. tam çakıldı bu Ptt..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar rv ile başlıyan takipli kargoları eline ulaşan varmı?
  • 5 liralık malzemeye 10 lira vergi bindirenlere, buna sepep olanlara, bu kararı destekleyenlere, toplu iğne ucu kadar payı olan kim varsa hakkımı helal etmiyorum

• Ben çoktan ücret iadesi aldım dispude açtığım gün para yatmış artık takipsiz kargo olayını unutun

• Arkadaslar simdi posta dagitim merkezinden geliyorum az oce bana tum calisanlarin dediklerini size aktariyorum. Kayitsiz kargolarinizi beklemeyin PTT tarafindan kayitsiz kargolar artik gonderilmiyor ve kayitsiz postalar kaldirildi. eee gonderilen kargolarim ne olacak dedim... paranizi iade alip tekrar kayitli olarak yollatin dediler. Hadi hayirli ugurlu olsun yeni muz cumhuriyeti kargo sistemi. Takipsiz kargolarinizi bos yere beklemeyin......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 12 Temmuz 2019; 11:16:24 >
  • İçinizde vergi ödeyerek takipsizi geleni var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: evoevi

Arkadaslar simdi posta dagitim merkezinden geliyorum az oce bana tum calisanlarin dediklerini size aktariyorum. Kayitsiz kargolarinizi beklemeyin PTT tarafindan kayitsiz kargolar artik gonderilmiyor ve kayitsiz postalar kaldirildi. eee gonderilen kargolarim ne olacak dedim... paranizi iade alip tekrar kayitli olarak yollatin dediler. Hadi hayirli ugurlu olsun yeni muz cumhuriyeti kargo sistemi. Takipsiz kargolarinizi bos yere beklemeyin......
    hocam kayıtsız dediginiz kargo takip numarası olmayan kargo mu? kargo numaramız var ama hala bir gelişme yok.
  • Evet takipsiz kargo china post ordinary small packet plus, yanwen economic air mail ve sunyou gibi gonderiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 12 Temmuz 2019; 11:30:48 >
  • evoevi E kullanıcısına yanıt
    Adam sallamış daha dün UB..LV kodlu kayıtsız kargomu teslim aldım Haziran 20 de sipariş vermiştim. Hatta PTT bin kendi sitesinden takip kısmında vergisi görünüyordu sadece.

• netkolik21 N kullanıcısına yanıt
    Bir adam soylemedi en az 10 kisi iceride calisanlarin hepsi ayni seyi soyledi ve gumruk muafiyeti kaldirildigindan beri takipsiz kargolarimin hicbiri gelmedi. Zaten haftaya takipsiz kargolarimin suresi doluyor dispute acip para iadesi alicam ve takipli siparis vericem. Yani benim icin sorun degil artik benden uyarmasi keyfiniz bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 12 Temmuz 2019; 12:14:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

Sorma hocam ufacık şeylerle mutlu oluyorduk evin ihtiyaçlarını gideriyorduk ona bile göz koydular. Onu bile çok gördüler.
    Aynen öyle hocam haram zehir zıkkım olsun bundan sorumlu kişilere. Ne istersin insanların 3-5 kuruşluk zevkinden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pioneermusic

Ocak ayindan beri hic bir kargom gelmiyor benimde hocam haziran da da verdik onlar da mensei ulkeden cikti diyor gelen giden hala yok
    Ocak ayı çokmuş hocam benim bu kanun çıkmadan önce sıkıntı olmadan geldi ürünlerim. Mayısta amazondan iki adet takipsiz sipariş verdim aynı tarihte yola çıktılar biri herhalde 1 hazirandan önce gümrüğe girdi haziranda teslim ettiler diğerinden ses seda yok.
    Hocam sanki takipliler geliyor mu?,onlarda kayıp nerede olduğu belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoevi

Arkadaslar simdi posta dagitim merkezinden geliyorum az oce bana tum calisanlarin dediklerini size aktariyorum. Kayitsiz kargolarinizi beklemeyin PTT tarafindan kayitsiz kargolar artik gonderilmiyor ve kayitsiz postalar kaldirildi. eee gonderilen kargolarim ne olacak dedim... paranizi iade alip tekrar kayitli olarak yollatin dediler. Hadi hayirli ugurlu olsun yeni muz cumhuriyeti kargo sistemi. Takipsiz kargolarinizi bos yere beklemeyin......
    Ellerindeki ürünleri ne yapacaklar o zaman cep mi yapacaklar öyle şey mi olur ya.. Hayır amazondan sipariş verdim para iadesi alınır mı bilmiyorum ama alınsa bile benim ülkemin adi sisteminden kaynaklı sorundan dolayı adamlardan para iadesi istemeye yüzüm yok adamlar ürünü yolladı sonuçta.

Kendim aldım dün diyorum takipsiz di kendime mi inanacak onlara mı :) sallamışlar :)

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Takipliler geliyor hocam benim mayistakiler geldi suan bulundugum sehire ulastilar.
  • 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.